עזרה ברכישת כרטיס מסך דואלי AGP x 8 . - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ברכישת כרטיס מסך דואלי AGP x 8 .

llime

Recommended Posts

שלום לכולם ,אני חדש כאן .... מקווה שתוכלו לעזור. אני צריך לחבר שני מסכים למחשב אחד (בכל מסך משהו אחר). הבנתי שאני זקוק לכרטיס מסך דואלי,ואמרו לי שכל כרטיס מסך שיש לו שתי יציאות -אנלוגית ו-dvi יעשה את העבודה (כמובן בתנאי שלפחות באחד המסכים יש כניסת dvi ) .כרגע יש לי מסך אחד 19 אינץ' 1920P של LG והוא מצויין.

קניתי לפני כמה חודשים כרטיס של גיגהבייט ATI 9600pro(בין השאר בגלל שהוא בלי מאוורר -יש לי מחשב שקט במיוחד אז למה לקלקל...) ולהפתעתי התצוגה היתה הרבה פחות טובה . לא ציפיתי לניסים ונפלאות מכרטיס של 400 ש"ח אבל לפחות ציפיתי שהוא לא יראה תמונה גרועה יותר מהכרטיס הפשוט שהיה לי, במיוחד שסוף סוף היתה לי הזדמנות לחבר אותו ב- DVI .....! אבל לא עזר .שיחקתי עם ההגדרות של הדרייבר, ועם הכיוונים של המסך , וראו רק גרוע יותר ,אז נאלצתי להחזיר אותו.... עכשיו אני זקוק לרגל עבודתי לשני מסכים ואני חייב כרטיס דואלי. חשבתי על 7600gs של nvidia אבל הביקורת בזאפ הרתיעה אותי....http://web.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=465267 . מישהו מכיר כרטיס טוב שיעשה את העבודה ?.....ולא חשוב המחיר -גם ככה קשה היום למצוא כרטיסי AGP........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...