התגעגעתם? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התגעגעתם?

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא כולנו גרופים.

גרופים? אררר... רגע, אז זה שאני נוסעת לנפוש בחו"ל, בכסף שהרווחתי ביושר בעבודה מכובדת, והולכת לראות שם הופעות, לשתות ולבלות עם אנשים כמוני זה הופך אותי לגרופית? נכון, לחיות חיים וירטואליים ולעשות אהבה עם עצמך מול אתר פורנוגרפי זה הרבה יותר מכובד. ::)

חוצמזה, אם איזו להקה שווה היתה טורחת להגיע לארץ בשנים האחרונות, אחת שאתה אולי אוהב, אולי היית גם אתה זוחל החוצה ממתחת לאבן שמתחתיה אתה חיי, רואה קצת אור יום, הופעה ומכיר אנשים ולא רק "כינויים" וירטואליים.

...ו"סקיד" באנגלית זה מה שנשאר על התחתונים שלך כשאתה שוכח לנגב את התחת. רק שתדע.

וואלה ב-אור, אני לי יודעת מי זאת אבל אבל ראיתי אותה מקרוב, היא כל כך גדולה, שאם היא היתה מביאה לך ליטוף, אפשר היה להגיד עליך קדיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח roadrunner

דריה את מנצלת את זה שהיא לא יודעת עברית ואת יורדת עליה?

יש בה מראה נאצי משהו..

אגב.. איך הולך שם עם אנטישמיות וניו-נאציזם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה... כל הניאו-נאצים שפגשתי שם היו ניאו-נאצים לשעבר. משמע, הם עזבו את התנועה לפני 8-10 שנים. לא היה עם מי לריב אפילו. :-\

תסביר לי עכשיו... מה זה "מראה נאצי"? כל מי שבהירה עם עיניים בהירות ושמנה טיכו היא עכשיו נאצית? אני אומרת לך, היא סתם שמנה והיו שם עוד 30 כמוה, היא פשוט החבית הכי גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קוראת לזה "מבט העגל התמוה" :lol:

הייתי עם חולצה של חיל הים בהופעה. היו שם 2 סוגים של אנשים - כאלו שלא היה להם אכפת/שיכורים מכדי לקרוא וכאלו שאמרו "יא, מגניב". אבל אם אתם מחפשים נאצים ומצביעי NPD, סעו ל-סאקסוניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרופים? אררר... רגע, אז זה שאני נוסעת לנפוש בחו"ל, בכסף שהרווחתי ביושר בעבודה מכובדת, והולכת לראות שם הופעות, לשתות ולבלות עם אנשים כמוני זה הופך אותי לגרופית? נכון, לחיות חיים וירטואליים ולעשות אהבה עם עצמך מול אתר פורנוגרפי זה הרבה יותר מכובד. ::)

חוצמזה, אם איזו להקה שווה היתה טורחת להגיע לארץ בשנים האחרונות, אחת שאתה אולי אוהב, אולי היית גם אתה זוחל החוצה ממתחת לאבן שמתחתיה אתה חיי, רואה קצת אור יום, הופעה ומכיר אנשים ולא רק "כינויים" וירטואליים.

...ו"סקיד" באנגלית זה מה שנשאר על התחתונים שלך כשאתה שוכח לנגב את התחת. רק שתדע.

וואלה ב-אור, אני לי יודעת מי זאת אבל אבל ראיתי אותה מקרוב, היא כל כך גדולה, שאם היא היתה מביאה לך ליטוף, אפשר היה להגיד עליך קדיש.

נגעתי בנקודה רגישה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנה וחצי זה לא מספיק עדכני? לא לקחתי איתי . הורים של חבר צילמו אותנו עושים כלים במטבח והם צריכים לפתח ולשלוח לי בדואר. אולי אצא עם חברים בסופ"ש ואבקש שיביאו דיגיטאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...