T Amp - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

T Amp

AstaL

Recommended Posts

יש אתר לחנות הזאת?איפה היא נמצאת בדיוק?אני פשוט לומד באוני' חיפה אז אני בסביבה שמה

לחנות אין אתר , והמספר אבד לי , אבל יש לי כתובת

רח' בר יהודה 16 , נשר .

ה t amp הרגיל יוכל להסתדר עם זוג רצפתיים ?

כלומר הוא יוכל לדחוף אותם ולתת מספיק באס עמוק ?

אצלי הוא דוחף שני wharfedale ישנים ומאוד איכותיים ועוד שני מוניטוריים (כל ה4 הם בסיגנון של הרמקולים הישנים הבאמת טובים ואיכותיים)

הרמקול שלך צריך להיות נציל .. כלומר עדיף שיהיה לו 8 OHM ..

אם תרצה אני אעלה של הרמקולים שלי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה יהיה נחמד אם תוכל לשים כצה ,הייתי רוצה לראות תמונה של חיבורים

ד''א גם לי יש WHARFEDALE (מדפיים)

עוד שאלה,מאחור ראיתי שיש לו כניסות רק ל FRONT...אז איך אתה מחבר אליו 4 רמקולים?ומה נגיד קורה אם בעתיד אני ארצה לחבר סאב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאב? :-\ סאב לרוב מגיע עם מגבר פנימי לכן אין צורך במגבר אות.

מכיוון שהמעגל משתמש ב 12V מתח DC ,ישנה אפשרות לחיבור אל הספק כוח של המחשב.

כך מתקבל מתח יציב מאוד, וגם נחסכת ההוצאה על חיצוני שגם תופס מקום מיותר.

עשיתי כך עם המודם של חברת HOT ועובד ללא שום בעיה כבר מספר חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאב? :-\ סאב לרוב מגיע עם מגבר פנימי לכן אין צורך במגבר אות.

מכיוון שהמעגל משתמש ב 12V מתח DC ,ישנה אפשרות לחיבור אל הספק כוח של המחשב.

כך מתקבל מתח יציב מאוד, וגם נחסכת ההוצאה על חיצוני שגם תופס מקום מיותר.

עשיתי כך עם המודם של חברת HOT ועובד ללא שום בעיה כבר מספר חודשים.

וואלה,נכון,גם לי יש בספק יצאה כזאת!

והוא מספק 2 אמפר?אנטולי,אפשר באמת לחבר אותו לספק של המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

הנה כמה תמונות

זה ה Wharfedale שלי

http://picasaweb.google.com/Hot.Delek/SoundSys/photo#5042188473142131554

זה JBL שלי

http://picasaweb.google.com/Hot.Delek/SoundSys/photo#5042189044372781954

ככה ניראה המגבר מאחורה - בימין ובשמאל החיבורים לרמקולים , כל אחד ערוץ אחד , אבל אני עשיתי שכל ערוץ ישדר לשני רמקולים

בצורה הכי פרימיטיבית שיש ...

ליד רמקול ימין זו הכניסת PL הקטנה

וליד רמקול שמאל החיבור לשנאי

http://picasaweb.google.com/Hot.Delek/SoundSys/photo#5042189336430558098

והנה הכרטיס קול שלי , בגלל שאין ל T-AMP עוד יציאה לאוזניות , אני משתמש בכרטיס קול חיצוני שיש לו שליטה בוליום ועל ה Output (בגלל שכל העניין גם מחובר לממיר של YES )

http://picasaweb.google.com/Hot.Delek/SoundSys/photo#5042189662848072610

מקווה שתפיק את האינפורמציה שאתה צריך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה תודה רבה!!

אם רק תוכל לענות על השאלה האחרונה שלי,האם אפשר לחבר אותו לספק כוח של המחשב,יש לי שמה יציאה של DC 12...זה יספיק לו?או שכדי להשאר עם שנאי חיצוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ושוב כן...רק צריך להשיג חיבור מולקס נוסף וחוט שיגיע עד למגבר.

בספק מחשב קיים לרוב יש מעל 15A ברייל 12V שהמגבר בעומס יצרוך אולי 3A...וזה עדיין המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים.

1- זה מגבר חלש מאוד. הוא יעבוד כמו שצריך רק עם נצילים יחסית ועם עכבה יחסית יציבה על איזור ה-8אוהם. כל דבר אחר הוא אולי יצליח לנגן בעוצמה נורמאלית, אבל זה יישמע פחות טוב לאוזן הקצת יותר מיומנת. מה שמביא אותי לנקודה הבאה:

2- INFERNo, אני לא מכיר את התכונות של הרמקולים שלך מבחינת היכולת של המגבר לדחוף אותם, אבל לא הייתי ממליץ לחבר מגברון כזה ל-2 זוגות כאלה. תנסה עם זוג אחד, ותבדוק איך זה נשמע. אולי זה יישמע פחות חזק, ופחות "גדול", אבל אני דיי בטוח שזה יישמע יותר מהיר, מדויק, וזה לא ייכנס לרוויה (מה שאומר שיהיו הרבה פחות עיוותים).

3- ספק של מחשב על הנייר הוא ספק מצויין. 12וולט יציב יחסית, עם הספק גבוה יחסית. עם זאת, הוא לא מומלץ בכלל. הניסיון שלי של חיבור ספקי מחשב לציוד אודיו לא רחב ומסתכם במגבר אחד וכמה מעגלים קטנים של הגברה. עם זאת, גם איתם שמעתי רעשים עם ספק של מחשב. בזמנו חיפשתי קצת חומר על הנושא וראיתי שאני לא היחיד שהגיע למסקנה הזו. ככלל, במידת האפשר עדיף שלא להשתמש בו. אם אין מנוס, ואין כסף, אז אין ברירה.

^Silent^Angel^, מגבר זה לא כרטיס קול (גם לא AV710 :)) וספק כח של מחשב לא מומלץ לו. ממיר של HOT זה אולי בסדר, ולא הייתי פוחד לחבר אותו גם לתאורה ועוד כמה דברים(כמו שעשיתי כבר לא פעם). אך לציוד אודיו צריך דברים קצת שונים מאשר לציוד אלקטרוניקה סטנדרטי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ כמובן שניסיתי רק עם זוג אחד ... והעוצמה פשוט הייתה יותר חזקה ,

עם שני זוגות עדיין יש אותו פירוט ובהתחשב בכך שאין לי תקציב ואין לי מקום למשהו אחר .

אני עובד עם התצורה הזאת , עיוותים אין לי ,הסאונד נשמע מצויין (לפחות לאוזן שלי ) ,

הרמקולים שלי הם מאוד נצילים (8 אוהם , 97-100 DB ) , וכל מגבר קטן יכול לדחוף אותם , אפילו ביחד ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...