T Amp - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

T Amp

AstaL

Recommended Posts

היי

כרגע יש לי רמוקלי מדף של WHARFEDALE ומגבר מעפן שקיבלתי מחבר שלי בגרושים

עכשיו,אם ראיתם אז השקעתי בGRADO SR80 ורב הזמן אני שומע איתן,אבל לפעמים מגיעים חבר'ה ורוצים לשמוע ביחד,לכן השימוש ברמקולים הוא לא אינטנסיבי...

בגלל זה אני לא חושב שכדי לי להשקיע במגבר בשבילם,לפחות בשלב זה,כי גם ככה אני כל הזמן עם ...

לכן השאלה שלי מה אתם אומרים על T Amp,יש את זה למישהו?מישהו שמעה אותו והתרשם?

קראתי די הרבה ביקורות עליו,ולפי מה שהבנתי לא קיים דבר בשוק שנותן תמורה כזאת ב30$(בארץ 280 ש''ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שעוד 100 שקל בערך תצטרך להוציא על שנאי 12וולט טוב עם לפחות 1.5אמפר.

Anatoli.

וואלה?לפי מה שראיתי ישר מחברים אותו לכ.קול...תוכל אולי להראות למה אתה בדיוק מתכוון?

ועל מה אתה ממליץ אז?להתאמץ קצת יותר עם תקציב ולקחת מגבר אמיתי יד שניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגבר הזה בא בלי ספק. הספק שלו צריך להוציא 12וולט (בערך, עדיף תאכלךס עוד קצת יותר) אבל צריך שייה משהו נורמאלי בניגוד לרוב הקקות שעולים גרושים ומוציאים גג אמפר אחד פה צריך יותר, צריך 1.5אמפר מינימום. מומליץ אפילו 2.5 אם באמת הולכים לתת לו לעבוד עם שהם השיא של מה שהוא יכול להזיז.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה super T-amp שזה בעצם אותו דבר רק בקופסא יפה יותר עם חיבורים נוחים יותר ואני חייב להודות שהמגבר הזה פשוט מדהים. אני משתמש בזוג רמקולים

http://www.audioreview.com/cat/speakers/bookshelf-speakers/bic-america/PRD_124289_4290crx.aspx

שהם בעצמם מוציאים איכות סאונד טובה יותר מהרבה רמקולים אחרים במחיר יקר בהרבה.

שווה כל גרוש. הרמקולים היו לי במשך שנתיים כשגרתי בארה"ב וכשחזרתי לארץ רציתי פתרון כדי שאני יוכל להשתמש בהם בארץ והרי מגברים רגילים ברסיברים וכו' כמו שהשתמשתי קודם כבדים מדי אז אחרי קריאות מרובות הלכתי על ה super t-amp ואני ממש ממש לא מצטער.

הרבה חברים באו אלי ונדהמו שהקול אצלי נשמע טוב יותר מאצלם אחרי שהם השקיעו 2000 ו3000 שקל בגברים של יאמאהה או דנון וכו'.

ה t-amp הרגיל בא בלי שנאי לחשמל אלא יש מקום להכניס בטריות (הוא יותר נייד מה super t-amp) ואז תצטרך לקנות עוד שנאי.

הsuper t-amp הוא קצת יותר גדול ומגיע עם שנאי לחשמל אבל הוא ממש לא נייד אתה לא תקח אותו אתך למקומות הוא בא בקופסת מתכת כבדה קצת.

אתה יכול לראות הבדלים פה

http://www.thinkgeek.com/electronics/audio/6cd8/

את ה super t-amp אפשר למצוא ביותר זול מהאתר הזה באמאזון או וכו'

שורה תחתונה אני ממליץ בחום על המגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את האחד הזה ספציפית (ולא משנה שהם רשמו שהוא 2000 וואט כשלמעה הוא 24וואט חחח). מה שאני יודע זה שצריך שיהיה מתח יציב, עדיף קצת יותר מ-12, ושיוציא 2 אמפר לפחות. האחד הזה אמור להתאים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ לא .. ויש לי גם T AMP שמחובר ל 4

השנאי שקניתי עלה בערך 120 שקל

אבל הוא עובד מצויין וכבר בוליום של חצי

אמא שלי צועקת : "תנמייך את הפטישים האלה ... "

וואלה יש לך אותו?מאיפה הזמנת?אתה ממליץ?ואיזה שנאי יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שבנו לו ספק מיוחד בשביל 2 מגברים כאלה שמחוברים היו לזוג אחד (אחד לטוויטרים, אחד למיד) והוא אמר שיש להם עוד מקוםלשיפור. וכשהוא חיבר אותם לוופרים, הם פשוט זייפו בטירוף בגלל שלא הצליחו להסתדר עם העומס.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מגבר מומלץ לאללה .... יש לו מאוד מאוזן ...

לא מבליט כלום ולא מחסיר כלום

קניתי אותו מחנות בשם אלקטרו-בס החנות נמצאת בנשר

הם שלחו לי את המגבר בדואר וגם קניתי שנאי , כמו בלינק שהבאת מקודם .. עזוב את הפרטים שהם נותנים , אני עובד עם השנאי הזה על ה T AMP..

השנאי הוא 12V ו 2A (דגם PS-122A של Sakal ) עובד מצויין ומחזיק את המגבר בצורה נפלאה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...