Nvidia רצה: G100,G90 וגם הכנות לSM5 - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia רצה: G100,G90 וגם הכנות לSM5

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קראת את הביקורת על ה-8800 פה באתר? ראית איזו קפיצת דרך nv עשתה באיכות התמונה שלה<?

OK אבל אין לך כרגע למה להשוות, ברגע ש-R600 יצא נוכל להשוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מספיד ,כנס ללינק :hat:

http://www.dailytech.com/AMD+Rises+to+8+Among+Worlds+Top+Chip+Companies/article6524.htm[br]פורסם בתאריך: 16.03.2007 בשעה 22:34:39

ולגבי טכנולוגיה כנס לפה:

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=38292

טוב תראה אני עדין רוצה שאינטל תשאר מובילה רק אני רוצה שיהיה לה מתחרה ולא יהיה מונופול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קראת את שני המאמרים?

לא נראה לי...

במאמר הראשון כתוב שחברת הציגה דוחות כספיים מעולים להבדיל מהמתחרה שלה INTEL

במאמר השני נכתב שכרטיסי R600 יעבדו על 65 ננומטר!

באוברקלוק תוכל להגיע ל- 1GHZ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראה אני עדין רוצה שאינטל תשאר מובילה רק אני רוצה שיהיה לה מתחרה ולא יהיה מונופול

למה אתה רוצה שאינטל תוביל, אתה רוצה לראות בקופסה של המעבד דבק 3 שניות, שפורפרת לכל . ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה רוצה שאינטל תוביל, אתה רוצה לראות בקופסה של המעבד דבק 3 שניות, שפורפרת לכל . ;D

? מה קשור עם כל השמחה שיש לי שאינטל קורעת תתחת לAMD אני עדין רוצה שתהיה תחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

? מה קשור עם כל השמחה שיש לי שאינטל קורעת תתחת לAMD אני עדין רוצה שתהיה תחרות

נדמה לי שאתה קצת סותר את עצמך ;)

ואגב, אני מאוד רוצה שאינטל תישאר עם ידה על העליונה, היות ואינטל הולכת ועוברת באחוזים גדלים והולכים לישראל. הפאב החדש של אינטל, אמור להעלות את התל"ג של ישראל ב-2 אחוז (!!!) בזמן הפעילות. זה מטורף. מהבחינה הזאת, אני רק מקווה שאינטל תגרור הצלחה אחרי הצלחה. אבל מצד שני, אני רוצה ש- יציגו קרב רציני והתחרות תשמר... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שאתה קצת סותר את עצמך ;)

ואגב, אני מאוד רוצה שאינטל תישאר עם ידה על העליונה, היות ואינטל הולכת ועוברת באחוזים גדלים והולכים לישראל. הפאב החדש של אינטל, אמור להעלות את התל"ג של ישראל ב-2 אחוז (!!!) בזמן הפעילות. זה מטורף. מהבחינה הזאת, אני רק מקווה שאינטל תגרור הצלחה אחרי הצלחה. אבל מצד שני, אני רוצה ש- יציגו קרב רציני והתחרות תשמר... :)

בדיוק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...