אשכול רשמי בנושא תלונות על רעש באיזור רמת &#14 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול רשמי בנושא תלונות על רעש באיזור רמת &#14

silky

Recommended Posts

אם יש לך גישה למתלה של המזגן, תשחרר את הברגים ותהנה מההצגה.

כמובן שהרעיון עלה במוחי, אך אם אני אעשה את זה, אז המזגן יפול על הרכב של שכן אחר, והיות ומתוך 6 דירות(1 זה אני), משפחה אחת פאנטית ולא קשורה לכלום, אחת אנטיפטית, והשלישית זה הוועד(שאף אחד לא אוהב), אז נותרנו רק עם הדירה עם המזגן(הרועש להזכירכם) והדירה עם הרכב שמתחתיו.

ואז בטוח מישהו יגנוב לי את הבלייזר.... ואני אוהב את הבלייזר שלי(לבלייזר שלי 3 פינות 3 פינות לבלייזר שלי....)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השכנים עם המזגן גרים מתחתיך אז אין שום בעיה- קח כדורסל ותתחיל לכדרר, יום ולילה. סתם כשאתה הולך בתוך הבית או כשאתה יושב, תכדרר בכדורסל גדול וכבד.

כשהשכנים יבואו אליך כדי להתלונן, תגיד בתמימות: "לא יודע מאיפה אתם שומעים את הדפיקות בתיקרה, וד"א, אתם יודעים של מי המזגן הרועש פה ליד, אולי הוא עושה את הרעשים בתיקרה שלכם...". הם יבינו שיש מולם יריב לא חלש. אם הם לא יבינו שמקור הבעיות במזגן אז תמשיך לשפר את יכולת הכדורסל שלך.

שווה לנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא אני אפתיע אותך

כן יש חוק לזה אנשים קיבלו קנסות על זה ,קנסות אלו יכולות להגיע למאות שקלים וקנסות על תנאי עדיף קודם שתלך לשכן דבר איתו לא עוזר?

פשוט מאוד אתה יכול להזמין משטרה (בקנסות הם באים ישר p: והם בדרך כלל מביאים קנסות על המקום בלי להגיד לו פעם הבאה וכו' פשוט הם באים בשושו שומעים מה המזגן עושה ודופקים לו דו"ח :lol:

בוא אניי תן לך כמה דוגמאות

מספיק 6 דקות של צפצוף אוטו כדי להביא לבן אדם קנס לא קטן

בן אדם קיבל דוח 1000 שקל על זה :o

גם אפשר לדפוק דוחות לאלו עם האופנועים עם האגזוזים האלו אבל הסיכוי קטן שהמשטרה תרדוף אחריו בכל מקרה מעניין למה הם מאשרים תמפוחים האלו שבאים לך בצהריים.

בכל מקרה יש פתרונות כפי שאתה רואה ודרך אגב אני עדיין לא התלוננתי על אחד מאלו 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מבטיח לעדכן ASAP!

עכשיו שאתה(קובי_אף) מזכיר את זה, הייתי מכונית שצפצפה 30 שעות ברציפות עד שהתקשרתי למשטרה וביקשתי שיפוצצו אותה(לא הסכימו), אתה חושב שהביאו לא קנס? כי אחרי כמה ימים זה עוד פעם צפצף בשעות הלילה ושוב ביקשתי שיפוצצו אותה(הפעם חשבו על זה קצת, ושוב סירבו).

אני נראה לי היחידי ברחוב שלי שלא אוהב רעשים. אני צריך לגור במושב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא וועד ולא משטרה לא תעזור!!!

מקסימום ששוטר יכול לעשות זה לבוא ולבקש שיכבו את המזגן ובמקרה הזה השכנים ישחקו אותה "Rאש קטן" ויגידו "איזה מזגן? אין שום מזגן הוא לא פועל שבוע כבר"

אין מה לעשות במקרה הזה אלא רק לתבוע אותם!!

או שתנסה לבוא אליהם בגישה יותר רצינים ותבקש שיזמינו טכנאי לבדוק את התקלה (אם הראש באמת נוצר מתקלה ) ואולי אפילו תציע להשתתף בוצעות של הטכנאי, למרות שזאת לא אשמתך בכלל, אבל זה לטובתך!!!

ואם לא עוזר כלום......אז שיטת הטרור לשכנים, אין אפשרות אחרת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה דפוק? שישלם להם? שילכו למות... אהבתי את הרעיון עם הכדורסל, ממש גאוני...

מה לעשות? האם אפשר לפנות למשטרה(או פיקוח רעשים או לצבא או משהו?)

מה חשבת לעצמך כשרשמת את זה? שתתקשר לצבא והם יפציצו את המזגן עם הפתעה מדימונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...