יצירת דיסקט הפעלה MS-DOS - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת דיסקט הפעלה MS-DOS

slimshady21

Recommended Posts

שלום. רציתי ליצור דיסקט הפעלה עם MS DOS כדי שאני יוכל לעשות אליו BOOT, ושיתמוך במערכת NTFS כדי שאני יוכל לבצע פעולות על קבצים בכונן ממנו.

קיצר הורדתי והתקנתי את NTFSPRO, הפעלתי אותה והכנסתי דיסקט, ואז הוא העתיק כמה קבצים, אבל אז הוא אמר לי להכניס עוד דיסקט, ועוד דיסקט. אז למה זה לעזאזל? מה אני אמור לעשות עם כל הדיסקטים האלה?

ודרך אגב לפני שאני מעתיק אל הדיסקט את הקבצים עם התוכנה אני צריך קודם לעשות "צור דיסקט הפעלה של MS DOS " דרך הוינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך http://www.sysinternals.com/utilities/ntfsdosprofessional.html:

If you specify a location on drive A: then Creator will create two diskettes: The first diskette will contain the NTFSPRO.EXE executable and related files, which allows you to mount NTFS drives and access them. The second disk will contain the NTFSCHK.EXE executable and related files, which allows you to CHKDSK your NTFS drives.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה תודה, לא שמתי לב לזה. פשוט לא היה לי כח לקרוא את כל הדף אז קראתי רק את החלק על הINSTALLAIONT ...

טוב אז קיצר נכנסתי ככה והכל בסדר. אבל דבר קודם כל הוא נותן לי גישה רק לכונן C שעליו נמצאת מערכת ההפעלה (שדרך אגב הגיע איכשהוא לאות E...), ויש לי עוד שתי מחיצות (בכונן נפרד) שהוא בכלל לא מזהה אותם, בשום אות. וגם ניסיתי למחוק דרכו איזה קובץ שנמצא על C (ולאחר פקודת המחיקה לא הופיעה שום הודעת אישור / שגיאה) ובהפעלת המחשב מחדש ראיתי שהקובץ עדיין נמצא שם. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NTFS4DOS is your friend.

מה ההבדל בין זה ל-NTFSPRO??

ודרך אגב ראיתי שרשום בתוכנת ה-NTFSPRO שהורדתי שזו גרסת read onli. מה זה אומר? שבגלל זה אני לא יכול לבצע שינויים בקבצים, ואפשר רק... לקרוא אותם? :P

וגם תמיד בהתחלה כשהוא מעלה את הדיסקט הוא רושם לי שיש איזו בעיה בגרסה של ה- DISPLAY.SYS או משהו כזה....

כי אני לא מכיר שיטה אחרת...

נגיד אני רוצה לרוקן את שני הכוננים שלי יש דרך טובה יותר ?

אממ.... דיסק של וינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי מלא פעמים ולא שמתי לב...

זה עושה בהתחלה הטענות כאלה למטה ואז אתה נכנס לחלון כחול אתה מסמן לו איפו להתקין לוחץ L וזה רץ

אני לא זוכר שיש שם אפשרות של למחוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...