מבקש עזרתכם בנושא מפרט מחשב במחיר 6100 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרתכם בנושא מפרט מחשב במחיר 6100

קובי 1980

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע,אני יודע שבמקרה של המעבד אני משלם קצת הרבה (בהתחלה חשבתי אפילו על ה6700 עד שהמוכרן שכנע אותי שלא כדאי לי) אבל בכל זאת אני רוצה משהו שמעבר לדרישות שלי.רק שתבין אני כבר קרוב ל4 שנים עם אותו מחשב (סלרון 2.4 ) והוא פשוט מחרפן אותי.

מה שטוב זה שעד היום לא הייתה לו אפילו תקלה טכנית אחת !! אני הרכבתי.

במקרה של הלוח אם שמעתי הרבה דברים לא טובים על ה , למינהם שכל מיני חברות שלא אזכיר את שמן.משווקות

אני יודע שאני משלם על הלוח אם דיי הרבה,מעל 1000 ש"ח.אבל לא יצא לי לשמוע מילה אחת רעה על ג'יגהבייט.

אולי אני אוסיף בעתיד כרטיס מסך נוסף ואין יותר מדי לוחות אם שתומחים בזה (ממה שהבנתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט של ג'י סי מעולה.. הרבה יותר טוב משלך.. אני הייתי ממליץ רק לשנות את הלוח ללוח שג'י סי ציין בעוד 50 שקל שיתמוך לך לפיירווירד..

שים את הקירור שאמרו לך הפריזר הוא שקט ומשתלם מאוד , לגבי ההארדיסק הנוסף של ה80 זה רעיון נחמד .. אבל לא הכרחי.. גם ככה המחשב יטוס לך..

אל תיקח את ה6600 ה6300 יהיה לך יותר ממספיק , ואם אתה עיקש קח את ה 6400 .. בעוד 150 שקל יותר יקר מה6300.. אבל לא עוד 750 שקל בשביל עוד כמה מגהרצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,שכנעתם אותי להוריד את המעבד,נראה לי אני אקח 6400 אבל אני עקשן לגבי הלוח אם.

לגבי הפריזר ac7 pro שהוזכר,מדובר בקרור למעבד או קרור אחר ?

אני מניח שac הכוונה ל Cooling,ראיתי אותו ב 130 ש"ח שווה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, לא ממש מעניין אותי (עכשיו בכל אופן)אבל חשוב לי שלא יתחמם ושישב בשקט,אין לכם מושג איזה רעש יש לי מהדרעק שיש לי עכשיו ממש אזור תעשייה ראשל"צ פה.

אני אוסיף את המאוורר הנ"ל + מעבד 6400.את הלוח אני אשאיר.

נשאר לי רק המארז,עד כדי כך הצ'יפטק גרוע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק,נזכרתי לאחר שכתבתי.

בכל מקרה הוספתי ספק ואני אוסיף את המקרר הנ"ל שציינו.

תאחלו לי בהצלחה,מחר אני סוגר עיסקה.

נ.ב מישהו רוצה 2.4 מודל 2003 במצב טוב ?

אם אתה מתכוון לתת אותו בחינם זה המקום.

אם אתה רוצה תמורה לגביו זה ממש לא המקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לתת אותו בחינם זה המקום.

אם אתה רוצה תמורה לגביו זה ממש לא המקום

נראה לך?

גם אם אני אנסה לתרום אותו לאיזו אגודה לילדים יזרקו אותי החוצה.

הוא יילך לו לעולם שכולו טוב,גם ככה הוא מריח אדמה כמה חודשים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אנשים מגיע לי מז"ט.בשעה טובה קניתי את המחשב והוספתי לפי המלצתכם את הפריזר,חתיכת מזגן הדבר הזה.הרבה יותר טוב מהצ'קמוק שהם תכננו לשים לי.

בכל מקרה בסופו של דבר החלטתי להישאר עם המעבד המקורי 6600 .

בהמשך השבוע אני אוכל להגיד לכם איך כל העסק עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...