סיפור מאוד עצוב שקרה לי עם צג LCD. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפור מאוד עצוב שקרה לי עם צג LCD.

frozen_sun3

Recommended Posts

לפני שבוע בערך אני קניתי צג LCD 240X64. הצג עלה לי סכום לא קטן של 160ש"ח כולל משלוח.

כידוע יש בעיה עם צגים כאלה. הם מתחממים כאשר נותנים להם -12V ולא -8V. אז בקשתי ממישהו שיעזור לי והוא בנה והלחים לי סכמה מיוחדת שנותנת את המתח הדרוש בעזרת מייצב והכל חובר יפה וטוב ועבד ולא התחמם בכלל.

אני ברוב טיפשותי חברתי את חיבור הMULEX הפוך (היה ניתן לחבר אותו בשני אופנים כי חציו היה שבור למען הכנסת החוטים).

בכלל שהכנסתי אותו הפוך הוא נשרף לי ובנוסף גם הצורב שלי נשרף.

אני ממש ממש מעוצבן ועצוב בגלל זה. לא רק שהלך מלא זמן גם ההשקעה של ה160ש"ח הלכה לפח ובנוסף הצורב נשרף ואני צריך להקשיע מלא כסף באחד חדש. מה שהכי מעצבן זה שהכל קרה בגלל הכנסה אחת הפוכה.

אוי אוי אוי אני ממש לא מאחל את החוייה הזאת לאף אחד.

אין לי מושג מה לעשות עכשיו. אם לקנות מסך חדש\מסך יותר קטן אולי. פשוט אחרי שפתרו לי את הבעיה של ההתחממות ואני יודע בידיוק איך לחבר הקטע הכי קשה מאחורי, אבל בכל זאת להשקיע מלא כסף שוב אחרי קנייה חדשה של צורב על חשבוני.

אני לא יודע מה יהיה.

בכל מיקרה. תלמדו מהטעויות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתתף בצערך...

וכן , אסור לעבוד בפזיזות...לפחות למדת משהו לחיים...

עכשיו שאלה אם אפשר : מה מידות (בס"מ) המסך ? 240X64 זה די אידר , אבל כמה זה בס"מ ?

והאם יש למסך תאורה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לקחת קשה ....

(אמנם ביזבוז כסף וזמן אבל לפחות אתה לומד !)

צריך לתכנן מעגל הגנה עם דיודה, כך שאם בטעות החיבור יהיה הפוך אז לא יעבור מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב גם לי שי סיפור עצוב.

בLCD שלי הייתי בהלחמה האחרונה של הרגליים לאחר שבדקתי הכל ישבתי להלחים את החיבורים :

טעות מספר 1 היית לשים את הפלאפון שלי בכיס בזמן ההלחמה

טעות 2 היית להעביר אותו למצב רטט

טעות 3 היא של חברה שלי שהתקשרה אלי והבהילה אותי:

התוצאה :

בגלל שקפצתי מהרטט הלחמתי 8 רגלים של הבקר תצוגה את לשניה ולמעשה הרסתי את הצג.

לאחר שהוצאתי מספיק עצבים החלטתי לתת לפבל את הצג השני שלי בכדי שהוא יהיה ואני לא יתעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש סיפור עצוב:

בשבועיים נהרסו לי:Eizo L685,GTXP,דיורון 1200Mhz,הAthlon 650Mhz היחיד מסוגו בעולם שאני יודע על קיומו וה-621 שלי...

סה"כ זה מסתכם בסביבות 12000 שקל של אבידות.

:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש סיפור עצוב:

בשבועיים נהרסו לי:Eizo L685,GTXP,דיורון 1200Mhz,הAthlon 650Mhz היחיד מסוגו בעולם שאני יודע על קיומו וה-621 שלי...

סה"כ זה מסתכם בסביבות 12000 שקל של אבידות.

:o

...oh man... that's shity

:o:eek2::o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה זה אלא שלא נשרף לי הצורב היה קצר אבל המחשב עבד איזה 5 שניות ונתקע

בקיצור כל מסך עולה 50 שקל ויצא לי 100 שקל בגלל שהראשון בחוטי החשמל שלו היו הפוכים והוא הלך כליל

ובאחר בעיות הלחמה

אחי משתתף בצערך! זה באמת באסה גדולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...