AUDI A6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AUDI A6

InFecT[0]r

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זולל דלק... אם אתה לא נוסע כל יום מתל אביב לפחות לירושלים אז אין צורך במנוע כזה..

יש אצלנו במשפחה בורה 2 ליטר והיא זוללת דלק כמו טרקטור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זולל דלק... אם אתה לא נוסע כל יום מתל אביב לפחות לירושלים אז אין צורך במנוע כזה..

אחד הדברים הכי מטומטמים ששמעתי, אתה מכליל שכל מכונית מעל 2000 סמ"ק בולעת דלק בכמויות מכיוון שהבורה שלך עם המנוע המיושן אוכלת דלק.

מה שאני הייתי מציע לך ליפני שאתה קונה אוטו זה שני דברים:

להימנע מאוטומט ולהימנע ממנועים מעל 1800סמ"ק.

שוב פעם, עוד הכללה, למה להמנע ממנועים מעל 1800 סמ"ק?

כל מקרה לגופו, יש מנועים שיאכלו יותר ויש כאלה שיאכלו פחות והרבה מזה תלוי בכמה כבדה רגל ימין.

ודווקא ככל שהמנוע יותר חזק יש לו פונטינציאל לחיסכון בדלק מכיוון שלא חייבים לאמץ אותו בשביל שיהיה סחיבה.

גם אני ממליץ להמנע מאוטו'. גיר אוטו' פחות אמין, ביצועים קצת פחות טובים ועלות שיפוץ גבוהה.

אז מי שמסתדר עם ידני שילך על זה, מי שזה נטל בשבילו שילך על אוטו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרבה פחות אתה יכול לקנות איזה מאזדה 626 עם מנוע 2000 אמין ומהיר ולא זולל דלק בכלל...

אוטו פשוט מעולהה..היה לנו אותו כאוטו משני גם שנתון 99 וגם 00..

אפילו התגעגתי אליו מרוב שהוא היה טוב שהחלפנו אותו במאזדה 6 2007...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור לי שהוא זוללת דלק זה ידוע מראש וזה תלוי בנהיגה שלך שזה כל כך משמעותי שזה לא יאמן

מה שאני הייתי מציע לך ליפני שאתה קונה אוטו זה שני דברים:

להימנע מאוטומט ולהימנע ממנועים מעל 1800סמ"ק.

ללכת על ידני? אז מה כל זה שווה ביכלל ? או שאתה ילד קטן שלא מבין כל כך או שעדיף שלא היית אומר משהו טיפשי אחי

זאת מכונית יוקרה ומכוניות יוקרה אמורות להיות אוטומטיות בישבל לפנק ולא לפתיחות וכאלה

ולהמנע מפחות מ1800? פחות מ1800 טורבו לא יזיז את האוטו הזה שלא נדבר על הדיזל העייפות האלה

וביגלל שעם הלך לך הטורבו האוטו תצטרך לשלם 17אלף שקל אני מעדיף ללכת על ה2400 לא מדגש טורבו

אם אין לך צורך מיוחד ב2400 סמ"ק אז עדיף אחר

כל לגופו אם תשים על מזדה 3 את המנוע על האודי 2400 הוא תעוף באוויר אבל להאודי זה כמו למזה מנוע 6.1 אתה מבין?

בהרבה פחות אתה יכול לקנות איזה מאזדה 626 עם מנוע 2000 אמין ומהיר ולא זולל דלק בכלל...

אוטו פשוט מעולהה..היה לנו אותו כאוטו משני גם שנתון 99 וגם 00..

אפילו התגעגתי אליו מרוב שהוא היה טוב שהחלפנו אותו במאזדה 6 2007...

המזדה מנוע 2000 עיפות לאללה

2300-שתי אגזוזים

2300 ריפודי עור

2300 סנרוף

2300 חתך נמוך

2300 שפריצרים לפנסים :)

הדגם של ה2000 במזה 6 חלשות ולא מוצלחות תכנס לYAD2 ותראה כמה למכירה ותחפש גם את ה2300 תראה שכמעט ואין למכירה

השבוע מצאתי לדוד שלי 2300 שחיפש קרוב ל3 חודשים ואת הגדם ה2000 היה כמו זבל בחוץ

אה כתבת 626 חרא של אוטו לא מהיר היה לי הונדה סיוויק אוטומט שנת 93 הייתי יותר מהיר ממנה

ושותה דלק כמו לא יודע מה יש לחבר שלי כזאתי ואוטו מכוער לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה??

אתה משווה סיוויק 93' למאזדה 626 שנת 2000?!?!

כל אוטו אחר שהוא יקנה יגרום לו לרוץ למוסך בול בזמן של הטיפול או לפני...במאזדה אתה יכול לאחר טיפול ב5000 ק"מ ולא יקרה כלום..

שותה דלק?!?! 14 ק"מ לליטר זה שותה? איפה אתה חיי? :pissed:

וה-2400 לא שותה דלק?! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'רד, אני מציע לך קודם כל להיזהר בעיקר ממגיבים בפורום שעדיין לא הגיעו אפילו לגיל המתאים בשביל להוציא רישיון, וכבר ממליצים לך כל מיני הצעות מטומטמות כמו לקנות בשנת 2007 עם גיר ידני... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ביגלל זה שאלתי עם למשהו פה יש נסיון ולא מה אנשים חושבים על האוטו

סתם בילבולי מוח יש שאלה שעונים לעינין ויש כאלה שחושב שווה לי לשלם דלק 1:8 על מזדה 626 לי ריפודי עור בלי כלום

ו14? כן אם אתה שם ניוטרל ויורד ירידות כי פה בחיפה יש עלייות

ואני מוכן לשלם גם 1:7 למה שאודי תיתן לי ולא מזדה 626

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'רד, אני מציע לך קודם כל להיזהר בעיקר ממגיבים בפורום שעדיין לא הגיעו אפילו לגיל המתאים בשביל להוציא רישיון, וכבר ממליצים לך כל מיני הצעות מטומטמות כמו לקנות בשנת 2007 עם גיר ידני... ::)

אמנם פותח השרשור מעדיף גיר אוטו', ושיהנה עם הבחירה שלו.

אבל מה בדיוק הבעיה בגיר ידני?

עדיין יש קומץ אנשים בישראל שמכירים את המושג נהיגה.

רוב עם (שיש לו תרבות נהיגה אפסית) מכיר את המושג מנקודה א' לנקודה ב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לאמא שלי את הרכב...

היום יש לה את הA6 3.2 שנת 06.

באורח בפלא (או שלא..) המנע 2400 מרגיש חלש מהמנוע 1.8T המעולה שלהם..

הרכב מפנק כמו ששום מזדה עם ריפודי עור (שמרגישים כמו פלסטיק) ומנוע 2300 לא תפנק .. ואני יודע. יש לי מזדה 3 מנוע 2000 גם מ 06 חרא של אוטו.. (יחסית כמובן).

עיקר הבעיה של הרכבים האלה שפשוט לא כל מוסך יודע לטפל בהם נכון. וכשמשהו מישתבש זה עולה.. והרבה.

אפילו לא כל המוסכים הראשיים יודעים את העבודה כמו שצריך.

אז ליבדוק טוב טוב (טוב) איפה הרכב עבר.

כי כששומרים עליו הוא אמין ביותר. ואני מכיר שני רכבים כאלה מקרוב שהם בני 5-6 שנים אצל אותו אדם.

זו שהיתה לנו שנת 2001, עם 22K ( ב5 שנים :lol:)קילומטר ביום המכירה ולא יותר מהחלפת שמנים אחת לשנה.

ואחת של קרוב משפחה 2002, עם 200K נכון להיום כשהוחלפו לה מצבר ואלטלנטור (וגם זה לא ביגלל האוטו אלה הנהג) וטיפולים רגילים במשך 5 שנים.

ממש לא ביג דיל.

צריכת דלק ?

המזדה שלי אוכלת יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...