איך חוף תל-אביב בלילה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך חוף תל-אביב בלילה?

yambtz

Recommended Posts

היי,

אני אף פעם לא הייתי בחוף בתל-אביב, בעיקר כי אני נמנע מהעיר הזאת כמה שאפשר, ופלמחים יותר קרוב לי.

עכשיו, אני רוצה לדעת אם החוף מתאים בשביל ללכת עם מישהי בלילה. כמה עמוס, כמה חשוך, כמה רועש, ומה הסיכוי למצוא פינה שקטה למדורה קטנה כמו בפלמחים? או שעדיף להביא אותה לפה למרות הבלאגן?

חוץ מזה אם מישהו שמע על איזו דליפת ביוב או משהו שיכול לשבש לי את התוכניות, שיגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה רוסים, צרפתים וערביי יפו, אה כה... וסניף אחד של מקדונלדס, שהייתי מגדיר אותו כ"די רומנטי".

שווה לתת לה נסיון, היא אמנם לא היתה איכותית כמו בעבר (הטיילת) - אבל שווה לתת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה נמנע מתל אביב ???

צריך סיבה להימנע מתל-אביב?, אם כן אני אכן לך כמה סיבות:

1. אנשים - כ"כ הרבה מהם...העיר הזאת היא פשוט פרסומת לקונדומים, למען השם תעטפו אותו בניילון תקשרו את החצוצרות, העניין נהיה פשוט מוגזם.

2. אין חנייה - אתה מגיע למקום שאתה רוצה ומוצא את עצמך מקיף אותו במשך שעה וחצי עד שאתה מוצא מטר רבוע בשביל פאקינג לזרוק את האוטו, וכשאתה חוזר, אם יש לך מזל אתה מוצא דו"ח על השמשה ואם אין לך אתה כבר תמצא אותו בדולפנריום.

3. זיהום אוויר - אם אני רוצה פיח אני יכול פשוט להתניע את האוטו ולשאוף את האגזוז.

4. פקקים - הרמזור ירוק, אז פאקינג תיסעו כבר למען השם!!

ובקיצור - פשוט להגיד לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך סיבה להימנע מתל-אביב?, אם כן אני אכן לך כמה סיבות:

1. אנשים - כ"כ הרבה מהם...העיר הזאת היא פשוט פרסומת לקונדומים, למען השם תעטפו אותו בניילון תקשרו את החצוצרות, העניין נהיה פשוט מוגזם.

2. אין חנייה - אתה מגיע למקום שאתה רוצה ומוצא את עצמך מקיף אותו במשך שעה וחצי עד שאתה מוצא מטר רבוע בשביל פאקינג לזרוק את האוטו, וכשאתה חוזר, אם יש לך מזל אתה מוצא דו"ח על השמשה ואם אין לך אתה כבר תמצא אותו בדולפנריום.

3. זיהום אוויר - אם אני רוצה פיח אני יכול פשוט להתניע את האוטו ולשאוף את האגזוז.

4. פקקים - הרמזור ירוק, אז פאקינג תיסעו כבר למען השם!!

ובקיצור - פשוט להגיד לא!

מסכים עם כל מילה. :xyxthumbs: ת"א אחת הערים הגרועות בארץ.

שכחת להזכיר את מחירי הדירות/שכירות המטורפים ולא מוצדקים, אבל זה לדיון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה אם אתה מתווכח לגור ממש במרכז ת"א

אם אתה חי בשכונות כמו רמת ביצרון יד אליהו וכו' אתה גם נהנה מדירות אחלה, שקט בלילה אם אתה רוצה, וממש קרוב לכל מקום(כל מקום בתל אביב מגיעים מקס' בעשרים דקות) אה.. אין בעיית חנייה.

החוף בלילה הוא די קר(כאילו דא) הטיילת די עמוסה אבל בכיף אפשר למצוא שקט על החוף בסביבות פרישמן (הייתי מציע להחנות את האוטו ליד רבין ומשמה או ללכת ברגל או מונית- זה בכל מקרה יותר זול מדוח)

HTH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו ראיתי יותר משניים שלושה חינם וזה ככה גם בשאר הלילות(חוץ משישבת )וגם המחיר לא כל כך גבוה

ולא תמיד חייבים לחנות מאה מטר מהיעד אלא אפשר ללכת קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...