מחפש נגן MP3 ! מי יכול לעזור ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן MP3 ! מי יכול לעזור ?

ccc

Recommended Posts

עד היום היה לי Muvo Sport C100 והחבר האהבל שלי רוקן עליו בקבוק ספריי צבע ועכשיו אי אפשר לראות כלום גם אחרי טרמפנטין :bash:

בכל מקרה הוא היה ממש מעולה ולא אכפת לי לקנות עוד אחד כזה, בכיף.

השאלה היא אם אפשר לקנות משהו באותו מחיר שהוא קצת יותר מתקדם ועם אותן פונקציות בסיסיות כי אני בן אדם שאוהב להתחדש.

בכל מקרה זה הדברים החשובים:

-נגן FLASH בלבד, כל המטרה של הנגן הזה זה , וואחד , נונ סטופ, ולא סתם ריצה, הרבה יותר מזה, בוא נגיד שהכוחות G שיפעלו עליו יהיו עצומים, המובו עשה זאת בהצלחה.

עכשיו לפי הגיון נגן HDD יהרס מהתזוזות הקבועות האלה, אולי זה רק מיתוס, מישהו יכול לשפוך אור בעניין?

-מגיע עם רצועת זרוע\קיימת רצועת זרוע לקנייה

-לא חייב אוזניות

- לא רוצה להגיד קטן\דק, בואו נגיד שכל נגן לא יהיה גדול מדי בשבילי. תסתכלו על הC100, זה היה בסדר.

מכיוון שלא רציתי להעביר אתכם יותר מדי, הרצתי כמה חיפושים בפורום והעלתי את הדגמים הבאים:

אפשרות מספר אחד:

IRIVER U10 512MB

אפשרות מספר 2:

CREATIVE NEEON 1GB

אפשרות מספר 3:

I Audio 5 1gb

אפשרות מספר 4:

SANSA 512-1000MB

אפשרות מספר 5:

IRIVER H10 HDD 6GB משומש בסביבות ה350 ש"ח. מחבר מאוד טוב. אבל רק אם קיימת רצועת זרוע ורק אם מישהו מאשר שHDD לא טוב לספורט.

אפשרות 6:

אחר, העיקר שלא יהיה מעזה, שיהיה איכות בנייה סבירה ועשוי מחומרים טובים, לא איזה פלסטיק ממוחזר שיהרס.

מחיר: אני רואה שכל הנגנים של 512-1000 פלאש הם באיזור ה300-600, גם ככה אני לא אודיופיל, אני לא מרגיש הבדל בין 40 פולי של פלאפון לבין של BOSS 4.1 למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...