מפרט שאני מעוניין לרכוש היום-דעתכם בבקשה! 8.3K - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט שאני מעוניין לרכוש היום-דעתכם בבקשה! 8.3K

שי345

Recommended Posts

פסיכולוג, אתה תטופל בנפרד על הקישקושיאדה והספאם. 95% מהטיעונים שלך אינם רלוונטיים.

ולכל שאר המגיבים - פשוט תתעלמו.

כל ההודעות הלא רלוונטיות תמחקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פסיכולוג, אתה תטופל בנפרד על הקישקושיאדה והספאם. 95% מהטיעונים שלך אינם רלוונטיים.

ולכל שאר המגיבים - פשוט תתעלמו.

כל ההודעות הלא רלוונטיות תמחקנה.

רציתי להגיב מקודם אבל איך אפשר להתבטא בצורה יעילה כנגד תגובות שהן לא לעניין וחסרות כל ידע מיקצועי... וזה עוד בלשון המעטה

בקיצור Integral כל מה שיש לי להגיד היא ברוך הבא, תודה ו- :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גרפיקאי וגיימר כבר כמה שנים טובות, והתנסיתי בלא מעט מסכי LCD, גם ב המדובר.

מהרגע שהוצע ה שפטתם אותו מיידית רק לפי העובדה שהוא מוגדר כ 16 MS. לא התייחסתם לכך שאיכות התצוגה שלו טובה עשרות מונים מאיכות התצוגה הגרועה של ה 1760TR שהצעתם, לא התייחסתם לסוג הפאנל שמאפיין כל מסך, כל מה שהיה לכם לומר על ה הוא "מסך חרא, 16 MS."

אתם תצטרכו יותר מזה כדי להראות שההצעה שלכם טובה.

אז בואו נראה, מהו ה 1760TR לעומת ה DELL?

LG 1760 TR הוא פאנל TN שלא מסוגל לתת הצגת צבעים מדוייקת בגלל חוסר אחידות התאורה על המסך ובגלל עומק צבע מוגבל של 6 ביט, זויות צפייה מוגבלות מאוד (בעיקר אנכיות), יחס ניגודיות מזוייף בספציפיקציות (המסך מגיע לניגודיות הזה בצורה "דינאמית" מלאכותית שפוגעת בתצוגה), והייתרון היחיד שלו זה זמן תגובה של 2 MS, נתון שמאוד מוטל בספק אחרי הסטוריה ארוכה מאוד של מסכים של עם נתונים מוגזמים ומופרכים.

מהו ה 2007WFP?

קודם כל, פאנל מהסוג האיכותי ביותר - S-. מאפשר למשך לספק זויות צפייה אמיתיות של 170 מעלות, איכות התצוגה של המסך מעולה והצגת הצבעים מדוייקת (כיול טוב ו 8 ביט עומק צבע לעומת 6 ביט של ה LG), ארגונומיקה שמאפשרת הזזת המסך והטייה לכל כיוון, אפשרות מעולה של scaling 1:1 שמאפשרת הצגת רזולוציות קטנות מרזולוצית המסך הטבעית ללא מתיחה לצדדים,

והחיסרון היחיד - זמן תגובה 16 MS. חיסרון סובייקטיבי מאוד ותלוי במשתמש, שכן זהו זמן תגובה של 16 MS אמיתי וממוצע, מה שרוב מסכי 8 MS ו 4 MS מספקים למעשה.

אם יש לכם צורה מכובדת ונורמאלית להעדיף מסך אחד על פני השני, מעבר ל "חרא, 16 MS" אנא חלקו זאת איתנו.

ואם אתם טוענים שאתם אנשים עם רקע במחשבים אז אתם אמורים לדעת שהמסך הוא הרכיב החשוב ביותר ללא פשרות, מסך זול של 1100 שקל בהחלט לא יעשה את העבודה.

ה "2 MS" של הוא לא נתון אמיתי וממוצע. סביר להניח שגם ה 2 MS הזה מגיע בכיף ל 16 MS ויותר, כפי שהוכח כבר בעבר עם מסכי .

:xyxthumbs: כל מילה אחי.

וחוץ מזה, אף אחד לא הזכיר שה2MS של LG וחבריה הם g2g, בניגוד למדידה של שהיא שחור-לבן-שחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לקבל את המסך באמצע השבוע :xyxthumbs:

הלכתי על המפרט הראשוני שכתבתי

אני צריך להוריד מערכת הפעלה מהאינטרנט עד שירכיבו לי את המחשב, יש למישהו הצעה? אני חושב ללכת על X64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מפרט לקחת... :hat:

רק שלגבי המחיר יש מה להגיד(קצת יקר) אבל זה נועה אחרי הכל...

תתחדש...

לגבי מערכת הפעלה תתקין בגרסת ה32 ביט בינתיים לא צריך את הכאב ראש עם 64 ביט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...