כ.מסך עד 200 שקל בערך, אפשר המלצות? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כ.מסך עד 200 שקל בערך, אפשר המלצות?

fuck off

Recommended Posts

נדפק לי הכרטיס מסך כנראה, היה לי radeon 9600 pro, אני לא משחק הרבה, מדי פעם משחקי רשת ישנים יחסית. אני צריך משהו שיחזיק בערך כמו הכרטיס הקודם ושמתאים ללוחות הישנים (?) P4PE (הלוח תומך ב-agp 4).

תודה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה איזה 9600..אם מדובר על ה-PRO אז הוא בהחלט עדיף, אם מדובר על 9600SE אז ה-FX5500 עדיף.

נדפק לי הכרטיס מסך כנראה, היה לי radeon 9600 pro, אני לא משחק הרבה, מדי פעם משחקי רשת ישנים יחסית. אני צריך משהו שיחזיק בערך כמו הכרטיס הקודם ושמתאים ללוחות הישנים (?) Asus P4PE (הלוח תומך ב-agp 4).

תודה :]

בבקשה:

http://www.skypc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=2085

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שהייתי בן 12 קניתי מחשב,עם ה9600 פרו.

KSP התקשרו אלי אחרי חודש-יים ואמרו לי שATI לוקחים את כל הכרטיסים בחזרה,והם ישימו לי כרטיס שווה ערך למה שיש לי כיום.

החליפו לי לFX5500 (הATI היה אז 900 שקל אבל קניתי אותו עם כל המחשב אז הוא עלה לי 450,וזה היה המחיר של הFX)

רק אח"כ הבנתי שדפקו אותי,הייתי ילד וההורים שלי לא עזרו לי,הייתי צריך להתקשר לחנות והם טירטרו אותי עד שאבא שלי אמר לי את המשפט המנצח "אני אקנה לך אחר בהזדמנות"

3 שנים עברו,הכרטיס, אותו כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר לך אבל שהוא צריך AGP

אממ לך על X9250 או על FX5200, ישFX5500 ב225 ש"ח של POINT OF VIEW.....

מאיזה חנות המחירים?

תודה

עריכה: מצאתי ב-ksp...

ראיתי שה-x700 עולה 300 ואם אני זוכר נכון יש אותו לחבר שלי והוא מריץ דברים חדשים יותר בצורה טובה יחסית ל-9600 שהיה לי. הבעיה שהוא pci-e, יש משהו מגביל שמתאים ללוח שלי ובטווח מחירים הזה? (אני מוכן לחרוג ל-300 בערך אם יש הבדל משמעותי ביניהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...