לא מרוצה מה ATP3. יש המלצה אחרת? עד 1500 ש"ח. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מרוצה מה ATP3. יש המלצה אחרת? עד 1500 ש"ח.

xena

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה באמת... אבל באמת רוצה איכות אז תלך על הרמקולים שנבחרו בעולם כטובים ביותר למחשב. מערכות הרמקולים של KLIPSCH נחשבות לטובות ביותר ומנצחות גם את המערכת של LOGITEC Z5500.

הרמקולים האלה הם ליגה בפני עצמם וכל מי שמבין יודע על מה אני מדבר.

כל המערכות תומכות THX ובאות בעוצמות שרמקולים למחשב בכלל לא מזוהים עם עוצמות ואיכות מסוג זה.

הנה כמה דגמים:

1. המומלץביותר - http://www.onecall.com/ProductDetails.aspx?id=26957

2. עודדגם מצוין - http://www.amazon.com/gp/product/B000062VUO/ref=pd_cp_e_title/103-5395026-3355827

3. ודגם 2.0 מעולה - http://www.amazon.com/gp/product/B0006TIEZS/ref=pd_cp_e_title/103-5395026-3355827

מומלץ !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהם הכי טובים בעולם?!

אומנם אל שמעתי את האחד הזה, אבל שמעתי את הפרו מדיה 2.1 המקוריים בכמה מקומות כולל אצלי בחדר והם לא מתקרבים לתואר ההכי טובים. אולי הסט הזה יותר טוב מהמקורי, אבל אני קראתי עליו קצת והוא ממש לא השיא של מה שאפשר לקבל.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי -

1. אני אומר שהם הכי טובים - וזה מספיק טוב כהמלצה !!

2. כל אחד על פי השמיעה שלו מוזמן לשמוע אותם ולהחליט לעצמו אם הם טובים - והם טובים !!

3. הם זכו בפרסים בכל העולם והביקורות והתשבוחות הם אין סופיות.

4. אתה לא יכול להביא לי מערכת אחת למחשב שעולה על המערכת הזאת מבחינת הנתונים הטכניים ומבחינת איכות.

אז ככה שמבחינת מערכת למחשב !! ואני מדגיש למחשב זה הכי טוב שאפשר לבקש.

ברור שאם הוא ירכוש מערכת סטריאו ורמקולים שהם אינם מיועדים למחשב (כמו שהמלצת) אז השמים הם הגבול אבל גם המחירים (ומציאות לא צצות כל יום)... אבל אם אנחנו מדברים על מערכת ייעודית למחשב אז זה הפיתרון האיכותי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגיד שהם הכי טובים כי הם לא. הם אויל טובים מאוד, אבל לא הכי טובים וחבל שאתה מטעה.

מבחינת נתונים לא מעניין, מבחינת איכות יש 2 מערכות לפחות שהן טובות יותר. אני פשוט לא יכול לספר כרגע יותר בגלל שהביקורת לא פורסמה.

ושוב, אל תטעה סתם. רוצה להמליץ, תמליץ, אל תצא בהצהרות שהם הכי טובים למחשב מבלי ששמעת את המתחרים שלהם (ויש 2 מתחרים חדשים מוצלחים מאוד).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א: הקטלוגים לא יעזרו לך.

ב: אם אתה אומר שנתונים משנים אז סימן שאתה לא באמת יודע הרבה. איכות של לא קשורה בגרוש לנתונים שלהם. נתונים אולי משנים אם אתה רוצה לשבת ולמדוד , אבל הם לא קשורים בגרוש למציאות. אני מציע לך לקרוא קצת יותר בנושא של מדידות של ולהבין מה אומר כל נתון ואיך מודדים אותו, ואז תבין שבתאכלס כשאתה מחבר את זה במערכת שלך ובחדר שלך הנתונים כבר לא יהיו רלוונטיים בכלל.

ג: באמת שאין לי רצון להתווכח. אני לא בא לעשות פה תחרויות של מי חכם יותר או פחות ומי יודע יותר או פחות. אני סך הכל רוצה שאנשים לא יגידו סתם דברים. לצאת בהכרזות שזה הסט הטוב ביותר זה לא משהו שיש לעשות בקלות ראש. אני שמעתי המון סטים למחשב, אבל אני אף פעם לא מכריז חד משמעית שום דבר, אלא תמיד מציין שזו דעתי, או לכל הפחות רושם שהוא אחד מהטובים ולא בהכרח הטוב ביותר. בשוק כל כך סובייקטיבי דעה אישית היא משהו מאוד בעייתי. כבר שמעתי אנשים שאומרים שרמקולים של 2.1 של 150שקל נשמעים כמו ה-K340 המשודרגות שהיו לי עם המגבר מנורות המשודרג. לכן, אני אשמח אם נוכל להימנע מוויכוחים מיותרים, ונסכים שה-ProMedia הם הטובים ביותר לדעתך ולא הטובים ביותר לדעתי וזה הכל. פותח הדיון יחליט מה מתאים לו יותר על סמך אמרות אובייקטיביות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגבי השורות האחרונות אבל בהחלט לא לגבי הקביעות שקבעת בשורות הראשונות וברוב הפיסקה.

אני לא ממליץ לאנשים סתם... והדגשתי שמומלץ לשמוע ושלכל אחד יש שמיעה סלקטיבית.

אני מנהל דיון מוסכל שמטרתו להביא לאנשים לרכוש את המוצר הטוב ביותר וזאת במסגרת הסכום אותו הם מעמידים לצורך כך.

כמו שאמרתי, אני לא מכיר סט 2.1 למחשב שהוא טוב יותר וכמובן שזאת דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה ליודעי דבר מה זה תומך ??THX

שאלה שנייה האם הדגם GMXA2.1 והדגם PROMEDIA ULTRA 2.0 הם באמת מתוצרת קליפש?

למה אני שואל כי אין הורנים יש טויטר רגיל?

לא ניראה לי כמו קליפש :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטים שלהם למחשב רגועים יותר מהרמקולים שלהם לסטריאו שהם הרבה יותר חדים ולא מאוזנים. הדגמים שלהם כיום הם הסטריאוטים האולטימטיבי של "סאונד אמריקאי".

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...