לא מרוצה מה ATP3. יש המלצה אחרת? עד 1500 ש"ח. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מרוצה מה ATP3. יש המלצה אחרת? עד 1500 ש"ח.

xena

Recommended Posts

אני מתחיל להשלים עם זה שבשביל איכות (מרמקולים במחשב) צריך לשלם. מה המלצותיכם לאחר ה ATP3?

יש לי 3 סטים של ה ATP3 והחסרונות שלהם כבר בלתי נסבלים בעיניי. בגדול, צליל מכאני ולא אמיתי (ביחס נאמר ל HD570 או לשני הJBLים הגדולים שלי).

הייתי שמח לדירוג לאחר ה ATP ללא קשר לתקציב.

מקום אחרון: ATP3

מקום לפני אחרון: ?

וכו'

תודה רבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אומנם שמעתי אצל חבר ורק פעמיים - אבל יש רמקולים בשם MICROLAB SOLO 3 .

אלה רמקולים 2.0 אומנם - אבל הסאונד שלהם הצליח להפתיע אותי.

היתה לו הפרדת צלילים טובה ולמרות שהוא 2.0 לא הרגשתי חוסר בבאסים.

זה מתאים למי שאוהב מוסיקה שהיא לא רק תופים ומקצבים עם הפרדת תדרים טובה.

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=1058_1848_2175

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-1500 יש לא מעט אפשרויות האמת. אם יש לך כח אתה יכול להיכנס לשוק היד שנייה של הסטריאו האמיתי. אני סגרתי מערכת שנייה עכשיו לסלון במשהו כמו 1400 שקלים, וזה חלומי. מערכת שקורעת את הצורה לכל שקיימים בשוק המחשב בלי שום בעיה (השווי האמיתי שלה בתור משומשות עומד על איזור ה-4000, סך הכל צריך לדעת למצוא דילים טובים וזה דורש סבלנות).

אם אין לך הרבה סבלנות, 2.1 מהיותר טובים יהיו בחירה טובה. או שתחכה קצת, בקרוב ייצא לשוק בארץ דגם חדש של 2.1 שהוא טוב מאוד. אם אתה רוצה עוד פרטים, חכה לביקורת כאן באתר שתתפרסם בזמן הקרוב :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא ולא. שלושתם זבל לעומת מה שהוא יכול לקבל.

אבל כמובן שלפני הכל נשאלת השאלה איזה צליל הוא מחפש. יש כאלה שמחפשים שמן עם המון באס וטרבל חד כי זה מה שהם חושבים שנכון ויש כאלה שאוהבים יותר רגוע ומאוזן.

איזה 2.1 יוצא? איזה חברה?

כפי שרשמתי, חכו לביקורת.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כמובן שלפני הכל נשאלת השאלה איזה צליל הוא מחפש. יש כאלה שמחפשים סאונד שמן עם המון באס וטרבל חד כי זה מה שהם חושבים שנכון ויש כאלה שאוהבים סאונד יותר רגוע ומאוזן.

אינני בקי בשפת תיאור הצלילים. אני יכול לומר שהאוזניות שלי HD570 נבחרו כצליל המועדף עלי כשהיו לפני עוד בערך 10 אחרות של סנהייזר (גם דגמים יקרים יותר).

הם מקבילות ל HD595 היום, אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD570 לא שמעתי. אבל HD595 שמעתי. הסאונד שלהן קצת בהיר, פתוח מאוד, ודיי מהיר, אם כי צבוע יחסית. אני אישית לא מכיר שום מערכת רמקולים למחשב עם כזה. מצטער לאכזב. מה שכן, מהמערכות עם הסאונד היותר מעודן יש לך את ה-T20 של קריאטיב, אשר אומנם מגיעים בלי סאב, אבל אפשר להוסיף לו סאב בנפרד (בדיוק כמו לכל מערכת רמקולים למחשב). ויש עוד סט עם קצת פחות מעודן, אבל מפורט יותר ולא פחות טוב (אם כבר יותר טוב, פשוט שונה), לצערי לומר דברים נוספים על הסט "הסודי" הזה אני לא יכול כרגע. תצטרכו להתאפק עד לביקורת שתתפרסם בקרוב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שמתי עין על ה T20, אבל לא שמעתי אותם. איך היית מתאר אותם ליד ה ATP3, בהנחה שאני לא מוסיף סאב?

ובהקשר אחר, איפה אפשר למצוא מקום בארץ שבו אפשר להאזין למגוון גדול של איכותיות לפני הרכישה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות מציק באוזן :xyxthumbs: בדיוק התיאור.

מישהו כאן המליץ גם על אלה. ידוע לך משהו עליהם?

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=16567

מעניין איזה גודל הם. נראים גדולים. במפרט רשום שהממברנות הגדולות הן בקוטר 16 ס"מ. זה ממש גדול, לא? זה אומר גובה רמקוליחם בערך 50 ס"מ. לא ידעתי שיש דברים כאלה למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...