מהי ערכת שבבים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי ערכת שבבים?

dorish

Recommended Posts

מהי ערכת שבבים?

במיוחד מזה nFORS

אני רוצה לקנות לוח לAMD ואני רוצה לדעת איזה ערכת שבבים לקנות וגם

איזה תמיכה בזכרון האם יש בכלל הבדל בביצואים בין 333 ל 400 וכו ומה הכי עדיף

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל פרה פרה.

קודם כל- ערכת שבבים או צ'יפסט בלע"ז היא המערכת בלוח האם שאחראי על יצירת הקשר והתיאום בין המערכות השונות שמחוברים ללוח.

nForce זו ערכת שבבים של שיצאה לפני כשנה, בזמן האחרון יצאה ערכת השבבים nForce2 החדשה יותר. היתרון הגדול של הצ'יפסט הזה הוא בכך שהוא כולל כרטיס מסך built-in, וכרטיס קול 5.1 built-in. הnforce הישנים תומכים בזכרונות 266 והחדשים ב DualDDR.

כמו כן יש את הצ'יפסט של VIA, ה KT400 והKT333. שיש להם בערך אותו מפרט כמו הnforce2. מעבר לכרטיס מסך הכלול בפנים.

ההבדל בין באס של 333 ו 400 הוא יחסית לא משמעותי (או לפחות לא בדור הקיים של המעבדים).

מה הכי עדיף? לדעתי ה צ'יפסטים של VIA. מכיוון שהם ציפסטים שכבר קיימים תקופה ארוכה בשוק והוכיחו את עצמם.

אבל כדאי שתשמע עוד דעות.

מקווה שעניתי על רוב השאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nForce זו ערכת שבבים של שיצאה לפני כשנה, בזמן האחרון יצאה ערכת השבבים nForce2 החדשה יותר. היתרון הגדול של הצ'יפסט הזה הוא בכך שהוא כולל כרטיס מסך built-in, וכרטיס קול 5.1 built-in. הnforce הישנים תומכים בזכרונות 266 והחדשים ב DualDDR

לפי מה שאתה אומר אני יכול כבר להכפיל את הזכרון או שזה עוד לא עובד מסיבות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ה NF1 תמך ב DUAL CHANNEL.

זה מכפיל את רוחב הפס של הזיכרון. זה משמעותי מאוד כשמשתמשים בכרטיס המסך המובנה, אבל מועיל מעט מאוד בלעדיו כי הבאס של המעבד די נמוך יחסית לערוץ כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nForce זו ערכת שבבים של שיצאה לפני כשנה, בזמן האחרון יצאה ערכת השבבים nForce2 החדשה יותר. היתרון הגדול של הצ'יפסט הזה הוא בכך שהוא כולל כרטיס מסך built-in, וכרטיס קול 5.1 built-in. הnforce הישנים תומכים בזכרונות 266 והחדשים ב DualDDR

לפי מה שאתה אומר אני יכול כבר להכפיל את הזכרון או שזה עוד לא עובד מסיבות אחרות?

אתה יכול להשתמש בכפתור quote.gif.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...