האם E63 מהווה צוואר בקבוק ל88GTS 320? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם E63 מהווה צוואר בקבוק ל88GTS 320?

Ac-Boy

Recommended Posts

בעיקרון כן, אבל מעבר לכמות הנתונים שהכרטיס מעבד, אין כל כך מקום לנתונים. :-\

ההגבלה היא לא על ביצועי הכרטיס, אלא על רוחב הפס, וגם זה לא קיצוני.

אין לך מה לדאוג, הביצועים יהיו מעולים, ואם יתחשק לך לשפר ביצועים, תמיד אפשר יהיה לבצע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא..

אבל מה רע ב7600GT שלך? אתה לא רוצה לחכות לירידת מחירים או לכרטיסים חדשים?

נכון לעכשיו אני לא מתכנן להחליף אותו אני מרוצה ממנו מאוד אבל אני מחפש קצת מידע =]

בעיקרון כן, אבל מעבר לכמות הנתונים שהכרטיס מעבד, אין כל כך מקום לנתונים. :-\

ההגבלה היא לא על ביצועי הכרטיס, אלא על רוחב הפס, וגם זה לא קיצוני.

אין לך מה לדאוג, הביצועים יהיו מעולים, ואם יתחשק לך לשפר ביצועים, תמיד אפשר יהיה לבצע .

האמת שאני לא מתכנן OC בכלל.. אני יודע שיש למערכת שלי פונטציאל קטן לOC סביר אבל אני אוותר על זה.

תודה לכולם על התגובות המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אם הוא מפעיל הכל על הכי גבוהה כולל פילטרים אני לא רואה סיבה שהמעבד פה יגביל אותו

בין חלקי המחשב המגוונים, ישנה הגבלה ברוחב הפס.

כרטיסי מסך מתקדמים כיום למעשה מסוגלים לעבד יותר נתונים מאשר הם מסוגלים לקבל, מעבר לכך אפילו כרטיסים פשוטים יותר מוגבלים מבחינת כמות הנתונים שהם יכולים לשלוח (בעיקר מדובר במעבד שמגביל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

16GBps אכן נשמע טוב, אבל לפי מה שהבנתי גם הכרטיסים בנויים על נוכחי, לכן הם יעבדו עם 2.0, אבל כמו סטנדרטי.

יש צורך בריענון בטכנולוגית הכרטיסים.

מה גם כמו שציינתי, המעבד הוא גורם עיקרי בהגבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא לא באמת בנפח התעבורה של ה-PCIE. כמות המידע שהמעבד מסוגל לשלוח - זה כבר סיפור אחר.

לראייה ניתן לראות את טכנולוגיית ה-LinkBoost שלא נותנת כמעט דבר בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי מסך מתקדמים כיום למעשה מסוגלים לעבד יותר נתונים מאשר הם מסוגלים לקבל, מעבר לכך אפילו כרטיסים פשוטים יותר מוגבלים מבחינת כמות הנתונים שהם יכולים לשלוח (בעיקר מדובר במעבד שמגביל).

נשמע לגמרי מונפץ. יש לך איזושהי ראיה לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...