מחפש LCD איכותי 1600x1200 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש LCD איכותי 1600x1200

SyndromE

Recommended Posts

כפי'>www.dailytech.com#Specifiications]כפי שכתוב במפרט של דל כאן גם ה2007FP הוא

TCO03

בארץ נצפו רק מסכי S- חוץ ממסך אחד שיובא כנראה ע"י בעליו ישירות. כעת מגיעות R03 כך שאני לא הואה היכן תוכל לקבל גרסא יותר ישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזכור TCO03 שבקישור מתייחס רק לניהול הספק. לרגולציות, כגון תקני דרישות קרינה, אין התייחסות.

למיטב זכרוני, הורסיה הרחבה (2007WFP) הינה מוצהרת TCO99 ומכאן אני מסיק שכנראה גם 2007FP הינו TCO99.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירה - אני רואה שריכזת פה 80% מהדיונים האחרונים שהיו לנו בעניין... :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

עוד מועמד שאמור להיות טוב יותר מה- וה-LG הוא ה-HP LP2065 שאמור להיות ברמתו של ה-EIZO 1931 מלבד הרזולוציה והגודל העדיפים של ה-.

הבעיה היא שהוא קשה מאוד להשגה בארץ ומתומחר מעל שני האחרים - בסביבות 3200 ש"ח.

עשה חיפוש בפורום - פירסמתי פה פוסט עם פרטים וסקירות.

דיברתי עם היבואן והם בהחלט מתכוונים להביא אותו בתקופה הקרובה למיטב הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה, אבל זה קצת יקר מדי הייתי אומר...

* אולי משהו יודע איפה אני יכול לראות את ה-L2000C בפעולה, באזור המרכז ?

* אם אני מוריד את הרזולוציה ל-1280x960, האם זה יורגש מבחינת איכות\מריחת התמונה ? (שולחן עבודה \ משחק)

למשל, יבוא יום ומשחקים לא יסחבו לי על 16x12, ואני יאלץ להוריד רזולוציה, איזה penalty יחכה לי? :\

* האם יש איזה WideScreen איכותי שמשתווה לו מבחינת מחיר\ביצועים פחות או יותר .. ? (למרות שזה טיפה חורג מהנושא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם היבואן והם בהחלט מתכוונים להביא אותו בתקופה הקרובה למיטב הבנתי.

"בתקופה הקרובה..." = "מתישהו" = "המכולה מתעכבת" = "כשזה יהיה כבר דגם ישן וזול, נביא אותו לארץ וניקח עליו פי 2 ממה שהוא עולה בחו"ל".

אחלה מסך ממה שקראתי, אבל אם חשבת שהיבוא של בעייתי, כל מה שנוגע ל- בארץ גרוע בעשרות מונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק :jump::pissed::nixweiss::bash:

אבל המסך הזה שווה מאמץ לדעתי - אם יש לך את הצורך והתקציב ואתה לא חייב מסך באופן דחוף... זה יקח חודשיים-שלושה במקרה הטוב אני מניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...