עד 9K מחשב לסטודנט / תוכניתן. חובה משקל קל ומסך 14אינץ.. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד 9K מחשב לסטודנט / תוכניתן. חובה משקל קל ומסך 14אינץ..

chook_rl

Recommended Posts

יום טוב =] הודעה ראשונה בפורום, תהיו נחמדים:

אני סטודנט למדעי המחשב וניהול באוני' ת"א, אני גר עם ההורים ויש לי מחשב נייח בחדר (3200+ עם 1ג'יגה זכרון)

ניסיתי לחודשיים ויסטה וחזרתי בי.. אותה אני אתקין על מחשב חדש יותר.

בנוסף יש לי מחשב נייד C620 או משהו כזה, מחשב שאבא קנה REFURNISHED באיזה 400 דולר,

המחשב הוא 1.7 עם 512 .

עכשיו החלטתי שאני רוכש מחשב חדש, ומאז אני מתלבט האם להשקיע כרגע את כספי בנייד חדש או בנייח חדש

אם אני קונה , אני שוקל ללכת על הדגם המצורף (LENOVO T60) מכיוון שחשוב לי הניידות (משקל קל) מכיון שאני מסתובב הרבה עם הנייד.

מצד שני, הניידים לא יתנו לי שום חידוש בתחום המשחקים (במחשב הנייח יש לי 6600GT), אך בכל מקרה אם לקנות מחשב נייח אני אחכה מספר חודשים עד להורדת מחירים של D10.

אני נוטה לכיוון הנייד, אך עדין מתלבט... איך מצליחים להחליט מה עדיף!? אני אשמח אם מישהו יעזור לי בלפתח דיון

ואולי תוך כדי תשאול יצליח לפגוע בול בצרכים שלי, כי ניסיתי במשך שבועיים לחשוב על זה ולא הצלחתי להתכנס.

אני אשמח להתדיין =]

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבררררר תקרא את חוקי הפורום אל תגיב לאשכול שלך לפני שהגיבו פה אחרים..... אסור להגיב פעמיים ברציפות.

עכשיו לנושא:

אני חושב שבהתאם לצרכיך.. משחקים וניידות.. זה לא הולך כל כך בייחד... אבל לדעתי כשאתה בבית תהנה יותר אם יהיה לך מחשב חזק, לכן, תלך על מחשב שולחני.

מה התקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לחכות ל DX10 (שכבר קיים בעקרון), הוא לא אמור להביא שום חידוש מהותי לעולם הגרפיקה הנייד, ונהפוך הוא, מנסיון העבר, יתכן שאף יגרע מעט בביצועים באופן יחסי וזניח לעומת כרטיסי המסך של היום (לפחות ליישומי DX10).

אם אתה בכל זאת מעוניין במחשב נייד עם כ. מסך המתאים למשחקים, האופציות שלך די מצוצמצמות, וזה יקפיץ את המחיר בעוד כאלפיה או שתיים, תלוי בדגם.

אחת הדגמים ה"זולים" הוא אלה עם ה 7400-7600 NVIDIA ש מוכרים, לידיעתך ,ה 7400 הוא סביר+, הוא עדיין מספיק רחוק מה 6600GT שלך בבית ולכן גם ממנו אל תצפה להרבה.

אם אתה מסתובב הרבה עם ומתכוון להחליף את השימוש בשולחני באופן גורף, תלך לכיוון של ה T60 וחבריו, אחרת הייתי מציע לך לשקול מחשב עם מסך 12", אני גם משתמש בשני מחשבים, האחד שולחני, והשני , ובבית השימוש מתחלק ביניהם, לפי החשק באותו הרגע ..

בכל מקרה, ההבדל במשקל והגודל מורגש, וה 12" מאפשר לך חופש מירבי להסתובב איתו ולקחת אותו להרצאות כל הזמן (זה תופס הרבה פחות מקום בתיק ולא רק המשקל משחק פה תפקיד!)

אם אתה הולך על נייח, אני לא חושב שתשקיע בו את כל ה 9000 שלך, כאמור מחשב נייח עם מפרט נפלא (מעל ומעבר בשביל שימושי סטודנט) אפשר לרכוש בכ 3-5 אלף, וכך תוכל לחסוך כסף לדברים אחרים, אבל זה שיקול אישי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ככ נגד LENOVO ו DELL?

למה דווקא ו HP

ספציפית היה לי והלך לו ה MB תוך חצי שנה... ואז הוא שכב שבועיים בתיקון אז אני דיי נכבתי מהם.

ASUS לא שמעתי בכלל על הנידים שלהם...

NEMESIS, אני לא רוצה 12 אינץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ככ נגד LENOVO ו DELL?

למה דווקא ו HP

ספציפית היה לי והלך לו ה MB תוך חצי שנה... ואז הוא שכב שבועיים בתיקון אז אני דיי נכבתי מהם.

ASUS לא שמעתי בכלל על הנידים שלהם...

NEMESIS, אני לא רוצה 12 אינץ...

כי הם יקרים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...