965g וזיכרון supertalent - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

965g וזיכרון supertalent

stojakovic

Recommended Posts

חשבתי לקנות את הלוח GA-965G-DS4.

קודם כל, אם מישהו התנסה איתו, אז איך הוא?

ודבר נוסף, אם למישהו יש לוח מומולץ אחר עד 1000 שקל עם כרטיס מסך מובנה (כי יש הפרשי זמנים בין קניית המחשב לקניית בכרטיס מסך) אז שימליץ... לצורך העניין, לא חשוב לי 2 חריצי PCI-E...

השאלה שלי היא- לפי של הלוח -

motherboard_productimage_ga-965g-ds4_big.jpg

000000041001.jpg

נראה שאין מספיק מקום לגוף גדול. האם sunbeam tuniq יכנס כאן?

ו.. ראיתי את הזכרונות האלה- http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2671&Pname=SUPERTALENT

משו בהם נראה לי פישי... מה אתם אומרים עליהם? כדאי לקחת? (לא מיועדים לOC אפילו של MHz אחד!!!)

ואם כן לOC אז עדיין כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לקחת DS4 עם כ.מסך מובנה,כשעד כמה שידוע לי הכ.מסך מובנה מבטל את אופציה ה-OC בכלל או שאתה לא מעוניין כלל ב-OC ואז אתה גם לא צריך כזה לוח.

הזכרונות טובים מאוד ואין שום דבר פישי ,או איך שלא תקרא לזה, בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי על הקטע של ה OC עם הכרטיס המובנה, אבל בכל מקרה אני כן אקנה כרטיס מסך- אבל זה קצת אחרי הקנייה הכללית של המחשב...

וגם כנראה שבהתחלה אני באמת לא אתעסק עם הOC, אז על איזה לוח אתה ממליץ עם כ.מסך מובנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהחנות שאני קונה (IQPC) ה965G-DS4 עולה 950 וה965P-S3 עולה 700 (REV. 3.3) אז יוצא ש S3 עם כרטיס מסך חלש מאוד, עולה כמו ה DS4 ואני בכל מקרה אקנה כרטיס מסך חזק אז עדיף לי כבר ללכת על הDS4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף S3 יחד עם כ.מסך לא מובנה חלש.

זה שאתה קונה כ.מסך חזק,חזק ככל שיהיה,לא מחייב אותך לקנות DS4 והיית יכול להסתפק בלוח פשוט של 945-S3 אפילו. אין קשר בין השניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אבל אתה מסכים איתי שבכללי ה DS4 יותר איכותי מהS3 ואחרי שאני אוסיף כרטיס מסך אז כבר לא יהיה משנה לי אם היה לי קודם כרטיס מסך מובנה או לא... בגלל זה, במחשבה לעתיד, נראה לי שעדיף לקנות את הDS4 ולא S3 עם כרטיס מסך חלש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין DS3 לבין DS4 (ללא כ.מסך מובנים) ההבדלים קטנים.

אתה לא מתכנן OC לכן היית יכול להסתפק בלוח יקר הרבה פחות וללכת אפילו עם AB9 של שעולה 650-700 ש"ח.

ההבדלים הללו בישבילך ולשימושים שלך פשוט לא יבואו לידי ביטוי לכן אתה מבזבז את הכסף.

עם כ.מסך לא מובנה אתה תהנה יותר,לא תבזבז זיכרון יקר ולא תאבד את אופציה ה-OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...