דיון משתמשים אודות כדאיות כרטיסי סידרה 8 מול כרטיסים קיימים - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון משתמשים אודות כדאיות כרטיסי סידרה 8 מול כרטיסים קיימים

SugarFreeBoy

Recommended Posts

• תגובות 239
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לחכות לכרטיסי מיד-רנג שקרבים ובאים כן.

לR600 אני לא יודע.. לא החליטה אפילו מתי להשיק אותו (ראיתי מקור במאי ואחד ביוני בכלל)

ד"א החברות מרוויחות על כרטיסי ההיי-הנד לא מפסידות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תהיה שום בעיה להפעיל את העניין אבל משחקי DX10 לכשיצאו יעבדו רק (במצב DX10 לפחות) בויסטה.

אבל אתה יכול לעבוד עם והכרטיס הזה במצב DX9 בלי שום בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לאימרה הזו, הכרטיסים של BFG לא במלאי-סימן שהם אזלו, אם כך, כיצד יתכן שהם לא נמכרים בקצב?

אל תכתוב אזלו.

תוך 48 שעות מגיע לנועה מחשבים סטוק רציני של הכרטיסים

הם ביצעו הזמנה גדולה ומחר אתה יכול להזמין ועם שליח יגיע אליך ביום רביעי כבר.

תבדוק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציינתי שהחברות מפסידות על כרטיסי היי-אנד.

מרוויחות?

אני לא בטוח שאפשר להרוויח בשלב השקה כלשהו על מוצר שעלויות הפיתוח שלו הם כה גדולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל GA יפה ששמת את הדיון כסטיקי, הרבה שאלות רצות פה בנושא בזמן האחרון.

בקשר להבדל בין ה 8800GTS המלא והמקוצץ אני לא חושב שיש פה בעיה.

בכלל כל החטיבה הגבוהה של הכרטיסים מיועדת לאנשים שיש להם את הכסף, ולא לאנשים שרוצים לקנות כרטיס High-End אבל יכולים להרשות

אותו לעצמם פעם ב-2-4 שנים - לאנשים כאלה מיועדים כרטיסי ה Mid שיתנו את התמורה הטובה יותר בהווה מבחינת מחיר/ביצועים.

לכן מכיוון שכרטיסי הMid של באים בעוד חודש וחצי הייתי ממליץ לחכות להם. למה לחכות?

1. אין עוד משחקי DX10 בשוק, ואפשר לשחק בנתיים בכרטיס הנוכחי.

2. לפי ניסיון קודם כרטיסי Mid הרבה יותר משתלמים מכרטיסי High-End מקוצצים. אולי כרטיסי ה-High-End המקוצצים חזקים מעט מכרטיסי

ה Mid שיבואו בעוד כמה חודשים, אבל המחיר שלהם פשוט לא סביר לעומת המחיר של כרטיסי ה Mid החדשים. זה בא לידי ביטוי חזק יותר במקרה

הזה כי אין משחקי DX10 בשוק עדיין ולקנות את ה 8800GTS 320M עכשיו זה ממש לא חכם, בזבוז של כסף.

כמובן אם מסיבות כלשהם יש צורך מיידי בכרטיס אז אפשר להתפשר, אולם עדיין למי שמעוניין בהפעלת משחקי DX10 העדיפות היא לקנות כרטיס

זמני זול בשביל התצוגה במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה חזקה ש-ATI הולכת לאכזב ובגדול בדור הראשון של ה-DX10... אנשים תולים יותר מידי תקוות ב-R600, ולפי דעתי אלה תקוות שווא.

חשבתם למה הם דחו אותו שוב בכלל? אני מאמין שהביצועים שלו פשוט לא יצדיקו את הפרשי המחירים בינו לבין המתחרה של , בין אם זה יהיה 88GTX או כרטיס חזק יותר ש- ישיקו בהמשך השנה, ולכן ATI מושכת כמה שיותר זמן כדי לנסות להגדיל את פער הביצועים, שיהיו פחות או יותר באותו קנה מידה עם ההפרש במחירים.

כנראה שה-R600 יביא לירידת מחירים מסויימת, אבל אני חושב שזה הדבר הטוב היחיד שהוא יעשה. באמת ש-ATI מאכזבים... הם לא הצליחו לתת מענה ראוי ל-8800GTX כבר כ8-9 חודשים, וזה אם לא תהיה דחייה נוספת בהשקה של ה-R600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אף אחד לא הטיל תקות בR600 בחודשים האלה. (לפחות אני)

אנחנו מחכים לו כדאי שאנוידיה תעשה ירידת מחירים/ כרטיסים חדשים..

בכל מקרה 8800GTS 320MB כשירד ל1500 ואפילו ל1600 זה פשוט משתלם.

נ.ב אני מת לראות את הרווחים של ATI ואנוידיה בסוף הרבעון ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני קונה מחשב חדש עכשיו...?

כדאי אולי לקנות נגיד X1950PRO לאיזה שנה או משהו כזה, ואז לקנות כרטיס מסך תומך DX10 כשכבר יהיו כרטיסים חזקים תומכים בשוק במחיר נמוך יותר ומשחקים שגם משתמשים בזה...?

כי נגיד עכשיו אני התקציב שלי במפרט לכ.מ. הוא 1700 בערך, ואני מחליט לקחת 88GTS 320 OC (או חושב על האפשרות).

איתו אני אוכל לשחק לפחות שנה כל המשחקים על הגדרות גבוהות-גבוהות מאוד (יחסית), בטח ובטח שעם OC נוסף (כרטיס טוב לOCING),

ואחרי שנה וחצי (או קצת יותר) לקנות כ.מ. חדש כשכבר השוק שוב יהיה רגוע לגמרי ומחירים מאוד נמוכים יחסית.

כי אם קונים עכשיו ב1000 X9150PRO הוא לא יריץ כל כך טוב את המשחקים שיוצאים עכשיו-יצאו עוד חודש חודשים ויותר, אולי על הגדרות בינוניות (אין לזה הוכחות או משהו, אבל סביר להניח), ועדיין שילמתי על זה 1000 שקל, ורק אחרי שנה אני אקנה שוב כרטיס כשבאמת יהיו מחירים נורמאלים, אבל אז אני אצתרך להוציא שוב איזה 1500 בשביל כרטיס חזק שיריץ הכל בצורה טובה.

אז מה הכי משתלם לעשות למי שקונה מחשב עכשיו?

עריכה: יש לציין שיש לי מסך 17" CRT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני קונה מחשב חדש עכשיו...?

כדאי אולי לקנות נגיד X1950PRO לאיזה שנה או משהו כזה, ואז לקנות כרטיס מסך תומך DX10 כשכבר יהיו כרטיסים חזקים תומכים בשוק במחיר נמוך יותר ומשחקים שגם משתמשים בזה...?

כי נגיד עכשיו אני התקציב שלי במפרט לכ.מ. הוא 1700 בערך, ואני מחליט לקחת 88GTS 320 OC (או חושב על האפשרות).

איתו אני אוכל לשחק לפחות שנה כל המשחקים על הגדרות גבוהות-גבוהות מאוד (יחסית), בטח ובטח שעם OC נוסף (כרטיס טוב לOCING),

ואחרי שנה וחצי (או קצת יותר) לקנות כ.מ. חדש כשכבר השוק שוב יהיה רגוע לגמרי ומחירים מאוד נמוכים יחסית.

כי אם קונים עכשיו ב1000 X9150PRO הוא לא יריץ כל כך טוב את המשחקים שיוצאים עכשיו-יצאו עוד חודש חודשים ויותר, אולי על הגדרות בינוניות (אין לזה הוכחות או משהו, אבל סביר להניח), ועדיין שילמתי על זה 1000 שקל, ורק אחרי שנה אני אקנה שוב כרטיס כשבאמת יהיו מחירים נורמאלים, אבל אז אני אצתרך להוציא שוב איזה 1500 בשביל כרטיס חזק שיריץ הכל בצורה טובה.

אז מה הכי משתלם לעשות למי שקונה מחשב עכשיו?

עריכה: יש לציין שיש לי מסך 17" CRT

בעיקרון זה תלוי בכמה חשוב לך לשחק על הגדרות גבוהות וגם על איזו רזולוציה אתה נוהג לשחק. אני למשל מוכן לשחק על מדיום ברזולוציות לא מאוד גבוהות ולכן במקום להחליף את המחשב הענתיקה שלי (פנטיום 4 2.6...) רק החלפתי לו את כרטיס המסך ל7600GS Sonic, ובעוד שנה, כשלשתי החברות יהיו דגמים מדור DX10 שני, אני אקנה מחשב חדש (בתקווה שעד אז יהיו גם מרובעי במחיר שפוי).

נ.ב.

למרות מה שאמרתי, אני חייב להגיד שה-88GTS בנועה מאוד מפתה... את ה-x1950pro עוד כדאי לקנות ככרטיס זמני אבל ה-x1950xt כבר יצא מהתמונה לגמריי... אני לא אתפלא לראות אותו עוד כמה חודשים בפחות מ1000 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הXT ממש לא משתלם.... עוד רגע השוק יהיה מלא בכרטיסי DX10 ומשחקים כבדים מאוד שהוא לא יוכל להריץ, ובעוד 1400 שקל יש כבר 88GTS.

ה1950PRO באמת יכול לשמש ככרטיס ביניים טוב, אבל הוא יקר מדי לדעתי ולא שווה לקנות אותו בשביל פחות משנה, העניין הוא שהוא לא יסחוב CRYSIS (לדוגמה) על יותר ממדיום, וגם זה לא בטוח (לדעתי) ....

אז מה כדאי לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הXT ממש לא משתלם.... עוד רגע השוק יהיה מלא בכרטיסי DX10 ומשחקים כבדים מאוד שהוא לא יוכל להריץ, ובעוד 1400 שקל יש כבר 88GTS.

ה1950PRO באמת יכול לשמש ככרטיס ביניים טוב, אבל הוא יקר מדי לדעתי ולא שווה לקנות אותו בשביל פחות משנה, העניין הוא שהוא לא יסחוב CRYSIS (לדוגמה) על יותר ממדיום, וגם זה לא בטוח (לדעתי) ....

אז מה כדאי לעשות?

אני דווקא חושב שהוא כן יצליח להריץ את קרייסיס על מדיום, אבל אי אפשר לדעת בבטחון את זה.

כמו שאמרתי מקודם, במקומך אני הייתי לוקח אותו לשנה וקצת ואז קונה DX10 דור שני, אבל אם אתה חושב שהוא יקר מידי

קח x1650XT. הוא מריץ משחקים לא רע בכלל... אמנם לא תוכל לשחק משחקים מאוד כבדים כמו קרייסיס אבל לפחות תחסוך קצת כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...