מסיבות רשת? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסיבות רשת?

G1

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח Ghost_Dogg

קצת מרוחק?!

בן-אדם, זה בשטחים! :o

"בן-אדם", כול הארץ הזאת עושים ב8 שעות נסיעה.

הוא גר משהו כמו שעה מת"א, זה באמת לא מרוחק.

אבל אם אתה מעדיף להתפנק, אני מניח שתוכל לארגן אולם גדול ליד הבית שלך או באמצע ת"א?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עם אותו כביש שמוביל למודיעין לרעות, רק במקום לקחת ימינה למודיעין ורעות אתה ממשיך איתו ישר עוד קצת (אותו כביש שבו צלף פלשתיני ירה בבחור צעיר שנסע בפיאט אונו שלו בשעות הלילה המאוחרות והוא נהרג במקום).

נסעתי עם חברי ב323 "המגודשת" שלו בכביש הזה (בערך ב2 בלילה לפני חצי שנה), אז הוא עושה לי כזה "אתה יודע, המממ..., אם ממשיכים ישר, יש מצב שידפקו לנו כדור בראש".

אז אני אומר לו "ואם עושים את כל הדרך ב210 קמ"ש, עם ראשים מכופפים ופריסקופ (שנורקל עם קצת שיפצור)?.."

אז הוא אומר "ואם הערבי ישכיל קמעה ויתחיל לירות על הדלתות של המכונית במקום להתחיל ולחפש את הראשים שלנו?"

LMAO

:lol:

הומור מחוזק ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הדרך לבוא מירושלים וזה לוקח יותר זמן,יש כביש חוצה שומרון וכביש חוצה בידיאה,מגיעים אל הכביש חוצה בידיאה מצומת קאסם.ואז ממשיכים קדימה קדימה קדימה,עוברים את אריאל ואז ממשיכים קדימה קדימה עוברים את צומת תפוח,וממשיכים קדימה קדימה ואז מגיעים למחסום ופונים ימיני ואז נוסעים דקה ומגעים לישוב שלי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הדרך לבוא מירושלים וזה לוקח יותר זמן,יש כביש חוצה שומרון וכביש חוצה בידיאה,מגיעים אל הכביש חוצה בידיאה מצומת קאסם.ואז ממשיכים קדימה קדימה קדימה,עוברים את אריאל ואז ממשיכים קדימה קדימה עוברים את צומת תפוח,וממשיכים קדימה קדימה ואז מגיעים למחסום ופונים ימיני ואז נוסעים דקה ומגעים לישוב שלי ;D

אהה אריאל, אני גר שם, אולי תפנה איזה פעם ימינה לביקור?

עריכה:

ד"א בקרוב יהיה כביש חדש מאריאל לצומת תפוח, שככה לא תצטרך לעבור בין הכפרים הערבים..

עכשיו ברצינות, אין מצב שאני מגיע לשומרון.

שמאלני!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לארגן Switch 8 port 10/100 full duplex ולוחץ!!

דרך אגב לא יהיה שום טעם בלשים הרבה האבים וסויצים קטנים כי הם יתקשרו ביניהם ב-100 מגה ביט והרשת תהיה מאד מאד מאד איטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להנות ממסיבת "איכותית" עליכם להשיג מתג - Switch תעשייתי של 32 פורטים (מאוד מאוד יקר ) ואז תוכלו לשרשר על כל פורט בודד שלו , מתג נוסף של 8 פורטים "עדין" יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...