מסיבות רשת? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסיבות רשת?

G1

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

logo.gif

הייתי במסיבת אחת (של גיימר) לפני כשנה. תשלום כניסה היה כ-50 שקל, היה צריך להביא מחשב מהבית - הם פשוט מחברים אותו לרשת ענקית (300 מחשבים באותה המסיבה). המסיבה התקיימה בתוך דיזינגוף סנטר בתל אביב (נסעתי במיוחד מירושלים עם המחשב).

אגב.. תשתמש בגוגל. ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם גם חנויות שבהם ניתן לשלם פר שעה למשחק וניתן לבוא בקבוצות ולקבל הנחה (גם ככה המחיר לא יקר -משהו כמו 12-20 שח לשעה) .וכמובן לא צריך להביא כלום מהבית ,יש להם אפילו את המשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם Lan Shops למיניהן היא שברובם המכריע של המקרים, המחשבים שם הם המינימום ההכרחי הדרוש למשחקים שהם מריצים: תשכחו מרזולוציות גבוהות, תשכחו מ EAX וכו'... החומרה שם היא באמת מינימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנות השכונתית שלנו יש מחשבים סלרי 1200 עם GF2MX עלוב. אבל הצג בגודל 19' שזה לא רע.

מה שכן רע זה שהחנות שורצת בילדים קטנים ומעצבים שאין להם מחשבים בבית, אז הם באים לחנויות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שוב, מדובר על מסיבות פרטיות/ציבוריות בהן קהל המשתמשים מגיע עם הציוד שלו מהבית.

אי אפשר להשוות את הכיף של מסיבת עם הציוד שלך לבין מסיבת עם הציוד המצוי בחנויות הרשת השונות.

כואב הלב שמסיבות כאלה...

image_12339.jpg

לא רואים בארצינו... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיא,

אתה אכן צודק. חבל שאי אפשר לראות כאלה מסיבות בארצנו... אני לא בטוחה שיש כל כך הרבה שחקנים בארץ כולה שמוכנים לנייד את הציוד שלהם גם אם ימצא מארגן.

יחד עם זאת יש כיף גם במסיבה קטנה, בה מכירים את כל המשתתפים ואם אפשר גם בלי לנייד את הציוד היקר שלנו...

:bigok:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי דיי, דמעות בעיניים... אני לא יכולה יותר! :AR15:

02-12-09-Big.jpg

איצטדיון הכדורסל ביד-אליהו לדוגמא, מה אי אפשר לארגן? Gamer כבר שנים מנסים לארגן מקום וכל הזמן זה נדחה/מתבטל. נמאס!

אני מוכן לשלם ממיטב כספי בשביל יממה אחת של כזה דבר, כי אני אומר לכם, זו פשוט חוויה (כמה שזה נשמע עצוב), אבל זה פשוט כך! זה מטורף! ואני חייב לעבור אותה לפני העליה על המדים, כי לאחר מכן, באמת שחבל"ז... ממש לא יהיה זמן לכל הדברים האלה. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...