רכישת dell 2007wfp באיזור חיפה? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת dell 2007wfp באיזור חיפה?

NightWing

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב, ממליץ מיד לשנות ל FP ולא לקחת רחב, אלא אם כן יש לך ממש סיבה טובה לכך (כמו לראות את שני המסכים אחד ליד השני ולהעדיף את הרחב). המסך הלא רחב, גם הוא דיי רחב, ויותר רחב מזה על חשבון הצרה של הגובה נראית לא ממש לא מומלצת. אולי בגדלים אחרים של מסך...

אני אצטרך את המסך לשימושי גרפיקה, ככה שהפרופורציות דווקא מאוד יעזרו לי.

בכל מקרה, החלטתי להשקיע 5 דק' וליצור את התמונות האלה, להשוואה בניהם (הגדלים אמורים להיות [עכשיו] נכונים ומדויקים).

--- עריכה ---

התמונות הקודמות לא היו נכונות, קבלו גרסה מתוקנת.

dellcomper1fat4.th.jpg dellcomper2fhj1.th.jpg

האמת, עכשיו כשאני מסתכל על זה, אני כבר לא בטוח לגבי ההחלטה שלי ללכת על מסך רחב, למרות היתרונות שבמסך רחב.

הפרשים:

H: 270.9 mm - 306 mm -> 35.1 mm

W: 433.4 mm - 408 mm -> 25.4 mm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ותקשיב לי טוב: גם אני שיחקתי בציורים ואפילו בניתי דגם מקרטון לפני שרכשתי. עדיין הופתעתי מאוד כשקיבלתי את המסך. לך תראה את ההבדלים בעיניים שלך. במודל שציירת, המסך הלא רחב ממש נראה ריבועי הרבה יותר ממה שהוא (גם אם הגדלים מדוייקים).

האם רולטת הפאנלים קיימת גם ב FP ? (ה FP צריך גם רזולוציה יותר גבוהה)

אל תדאג בקשר לפאנל. עד כה הגיע לארץ רק S-. כנראה שגם בעתיד יהיה כך. שוחחתי עם כמה חנויות ומאוד ברור להם שרוכשי המסך בארץ (ישראלים לא פראיירים כמו בחו"ל... אנשים שמזמינים את המסך ומקווים לטוב) מתנים את הרכישה בפאנל הזה, והם לא יעזו לייבא פאנל אחר.

בפורומים בחו"ל מדברים על כך שהרולטה קיימת בשני הדגמים, ברחב יש סיכוי טוב לקבל S- ואילו ב FP - סביר להניח שתקבל VA (מדברים על כך שאין סיכוי לקבל ב FP פאנל IPS). כמו שאמרתי, בארץ זה כנראה לא יקרה בגלל המודעות של היבואן לדרישות של רוכשי המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במודל שציירת, המסך הלא רחב ממש נראה ריבועי הרבה יותר ממה שהוא (גם אם הגדלים מדוייקים).

הוא היה נכון, רק קטן יותר יחסית לרגיל ולכן זה נראה ככה. בכל מקרה שמתי לב לזה עוד לפני שאמרת וכבר תיקנתי את זה.

וגם את התגובה שלי לגבי ההתלבטות בין הגדלים.

אגב, ה-FP עולה יותר מה-WFP, לא? ואתה בטוח לגבי ההצהרה שלך על הסיכוי לקבל FP עם IPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז גם אני מאזור חיפה. פניתי ליבואן של חברת DELL , כדי לברר היכן ניתן לרכוש את המסך באיזור הזה.

אם יהיו כמה אנשים מהאזור, אולי נצליח לעשות איזה קניה מאורגנת, שגם תבטיח שנקבל את כל מה שאנחנו דורשים (בדיקת פאנל מקדימה,למשל) וגם מחיר טוב.

אגב, לא הצלחתי להבין עד עכשיו את הסיפור של פיקסלים שרופים. מה בדיוק קורה עם זה, איך מזהים, האם מחליפים וכ'......

להלן ההתכתבות ביננו:

שלום רב,

אני תושב חיפה, ומעוניין לרכוש את המסך DELL 2007WFP

האם תוכלו בבקשה להצביע על חנויות באזור שלי, שהם כמובן משווקים מורשים ושבהם אוכל לרכוש את המוצר וגם לקבל את האחריות המקורית שלכם?

תודה רבה

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

צבי שלום,

המכירה והשרות בישראל נעשית באמצעות המשווקים המורשים.

http://www1.euro.dell.com/content/topics/topic.aspx/emea/contact/edb/israel?c=il&l=he&s=bsd

ביקשתי מCDATA שיענו לך ויגידו לך איפה אתה יכול לרכוש באזור חיפה

הם יעזרו לך

קניה מהנה וחג פורים שמח!

בברכה,

גלית בר

Marcom&Marketing

DELL ישראל

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

שלום צבי,

חברת אמדיאס אלירן מוכרת את המוצרים של Dell

מספר הטלפון. 04-8211416 תפנה ליפעת.

פורים שמח,

לילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את חברת CMS בנוסף ל CDATA שגם היא מייבאת את המסכים הנ"ל (נציג שלהם פירסם פה פרטים בדיון הראשי בנושא). אולי צריך לשכנע פה סתם אנשים מהפורום שיקנו את המסך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת אמדיאס אלירן מוכרת את המוצרים של Dell

מספר הטלפון. 04-8211416 תפנה ליפעת.

מענין, כי באתר להם (www.mds.co.il) לא מופיע ולו מסך אחד של ...

אבל שווה בדיקה אני משער.

(למרות שאני כנראה אקנה את הגרסה הלא-רחבה בסוף [2007fp] אם אני אמצע אותה עם S-.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מענין, כי באתר להם (www.mds.co.il) לא מופיע ולו מסך אחד של ...

אבל שווה בדיקה אני משער.

(למרות שאני כנראה אקנה את הגרסה הלא-רחבה בסוף [2007fp] אם אני אמצע אותה עם S-.)

עד כמה שהבנתי, הגרסה הרחבה יותר מתאימה עבור צפייה בסרטים, לא? זה חוויה אחרת לגמרי, בדיוק כמו ההבדל בין צפייה בסרט על מסך רחב (פלסמה או LCD) לבין מסך 4:3

מובן שמי שמחפש מסך למטרות אחרות, אז השיקול שלו יהיה אחר גמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי, הגרסה הרחבה יותר מתאימה עבור צפייה בסרטים, לא? זה חוויה אחרת לגמרי, בדיוק כמו ההבדל בין צפייה בסרט על מסך רחב (פלסמה או LCD) לבין מסך 4:3

מובן שמי שמחפש מסך למטרות אחרות, אז השיקול שלו יהיה אחר גמרי...

אני לא בטוח שההבדל כ"כ קריטי כמו שמציגים את זה. בסופו של דבר ההבדל בסרטים במסך רחב (16:9) הוא לא כזה גדול, אבל דווקא בסרטים בפורמט 4:3 (סדרות למשל שלא משודרות בפורמט רחב) הפרופורציות של הרחב יהיו מאוד מורגשות.

crop1fqc2.th.jpg crop2sp8.th.jpg

אוח... אני באמת כבר לא יודע מה לבחור.

בכל מקרה, סתם כדי שאני אקבל מושג, מי פה מאיזור חיפה ומעונין לקנות את אחד המסכים (FP/WFP) בצורה מרוכזת מחנות בסביבה שעובדת מול ?

(ואנשים, הזמן קצר! מחר יגמר פורים, יתקשרו מ-Nextop ואין לי תשובה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

אני עברתי את אותו תהליך התלבטות לגבי רחב לא רחב הזמנתי רחב מיעקב ואחרי שעה התקשרתי והחלפתי,

אז לבסוף הלכתי על הרגיל (וגם קיבלתי אותו אתמול) ואני מצידי מאד שלם עם הבחירה,

אבל שוב אני לא צופה הדוק כזה..

אבל מאוכזב אני לא

הוא יחסית ל CRT שלי נראה יחיסית "רחב"

the Z-Guy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...