רכישת dell 2007wfp באיזור חיפה? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת dell 2007wfp באיזור חיפה?

NightWing

Recommended Posts

טוב, היות והחלטתי סופית שזה מה שאני אקנה, אבל ענין האחריות מול "יעקב" קצת נראית לי לא ברורה (במקרה הטוב. אם כל הכבוד ליעקב על המחיר והפידבק פה באתר, אני לא מכיר אותו ואני אצטרך יותר מאשר את המילה שלו בנושא), אני מחפש חנות אמינה באיזור חיפה/קריות שמוכרת את המסך (ז"א, שיש לה גם אותו במלאי, לא מוכרת אותו "עקרונית" או "תשלם-קודם-ונזמין" כמו פנדה >:().

קיצר, מישהו מכיר אחת כזו?

(ואגב, לא אכפת לי לשלם 400 ש"ח יותר אם זה נותן לי שקט בלילה לגבי אחריות ואפשרות לשלם בתשלומים נוחים [נאמר שישה?]. סתם ככה, לידיעת החברים של יעקב.)

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין את המסך במלאי בכל הארץ כרגע (חוץ מאולי אצלו), אז זה לא משנה איפה אתה רוצה לקנות...

עצוב שזה המצב.

אבל עושה רושם שאין לי סיכוי למצוא אותו במקום אחר בכלל (ענין המחיר הפך שולי קצת). חבל שהאלטרנטיבה היחידה היא ה-NEC היקר רצח.

נו שיהיה, נקווה שיחזרו אלי אחרי החג, כנראה עם הקופה שהם עשו השבוע מהמסכים הם יכולים להרשות לעצמם לא לעבוד בפורים... :)

ובאמת, חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברת לאחרונה עם פנדה ?

כן, הבוקר.

אין להם אותו במלאי, צריך להזמין.

כמה זמן? תשובה "לא יודע" (strike 1)

שאלתי לגבי מדיניות פיקסלים שחורים ונענתי "זה לא מדיניות שלנו, אלא של היבואן, צריך לשאול אותו כשתזמין אבל בעיקרון אתה יכול להחזיר אותו תוך יום" (strike 2)

שאלתי לגבי האפשרות לראות אותו לפני הרכישה "אי-אפשר אצלנו, תדבר עם הסניף בקיסריה, היה להם אותו בתצוגה, אולי הם יוכלו לעזור לך." (strike 3)

(ועוד לא התחלתי עם הדברים הבעייתים כמו הפאנל...)

הבנתי.

אני כבר אקח את הכסף שלי למקום אחר שאולי ירצה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, טוב, זה תשובה שתקבל סביר להניח בכל חנות שאתה לא מכיר את המוכר ורוצה משהו שכמעט אף אחד לא קונה...

לרגע באתי לומר שזה כמו הביצה והתרנגולת, אבל זה לא ממש נכון.

לו הם היו מחזיקים את המסך הזה במלאי (עם האחריות של dell/cms), אפילו במחיר הזה (2600 ש"ח), אני מאמין שהם היו נחטפים.

יש למסך הזה ביקוש דיי גדול. (ממה שאני רואה פה, וזו רק טיפה בים המחפשים אני משער...)

או שאני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרות אחת באופן מפתיע, היא באמת להזמין אצל אחת החנויות, היא תזמין מהיבואן וזה יגיע תוך איזה שבוע-שבועיים מקסימום במקרה הגרוע. אפשרות אחרת זה חנות LCDTV שמוכרת די הרבה כאלו (לדעתי מיבואן רשמי) ולפעמים יש לה במלאי (בפתח-תקווה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרות אחת באופן מפתיע, היא באמת להזמין אצל אחת החנויות, היא תזמין מהיבואן וזה יגיע תוך איזה שבוע-שבועיים מקסימום במקרה הגרוע. אפשרות אחרת זה חנות LCDTV שמוכרת די הרבה כאלו (לדעתי מיבואן רשמי) ולפעמים יש לה במלאי (בפתח-תקווה).

אין לי בעיה להזמין, יש לי בעיה להזמין ולקבל PVA/פיקסלים שרופים. או להזמין וקבל אחרי חודש...

קיצר לסיום, אני מקווה מחר לסגור את הסיפור. או שנזמין מאיזו חנות ונהיה סובלניים (כשעניין הפאנח ירחף ברקע) או שנהמר על נקסטופ (בהנחה שעוד נשאר להם מסכים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני מכיר חנות בנשר שיש להם את המדיניות הכי טובה בארץ,באמת. אתה יכול להחזיר את המסך עד שבועיים ולהחליף אותו לכל דבר ממש כל דבר. זאת חנות שמייבאת או קונה מיבואן ומוכרת במחירים זולים(במחיר של יבואן כמעט) אז אם אתה רוצה אני ישאל בשבילך כי איתך הם לא ממש ידברו בטלפון רק פנים מול פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג בקשר לפאנל. עד כה הגיע לארץ רק S-IPS. כנראה שגם בעתיד יהיה כך. שוחחתי עם כמה חנויות ומאוד ברור להם שרוכשי המסך בארץ (ישראלים לא פראיירים כמו בחו"ל... אנשים שמזמינים את המסך ומקווים לטוב) מתנים את הרכישה בפאנל הזה, והם לא יעזו לייבא פאנל אחר.

שמע, רכשתי את המסך ואני אומר ששווה לחכות. ממליצים כאן גם על דגם של LG. שווה לבדוק כי אם הוא משתווה ל , אני אומר לך על זה. אם לא, תמתין. כמו שאני מכיר את הסוחרים בארץ הזו, אם יש ביקוש, מיד יהיה היצע. השאלה באמת כמה מיד...

אגב, ממליץ מיד לשנות ל FP ולא לקחת רחב, אלא אם כן יש לך ממש סיבה טובה לכך (כמו לראות את שני המסכים אחד ליד השני ולהעדיף את הרחב). המסך הלא רחב, גם הוא דיי רחב, ויותר רחב מזה על חשבון הצרה של הגובה נראית לא ממש לא מומלצת. אולי בגדלים אחרים של מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...