שלוש שאלות חשובות בקשר לאוברקלוק - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלוש שאלות חשובות בקשר לאוברקלוק

natan805

Recommended Posts

אני שבוע הבא צריך לקנות מחשב אז לפני שאני קונה אני חייב לדעת כמה דברים

אני רוצה לקנות מעבד e4300 ולעשות אוברקלוק ולהגיע איתו ל e6700 לא יותר מיזה כי זה מספיק לי

1}איזה מאוורר מומלץ לקנות שלא יתקצרו ימיו של המעבד בכלל {שמעתי שאפשר לעשות לו אוברקלוק אפילו עם הסטוק אבל אני מוכן להשקיע איזה 150 ש"ח על מאוורר טוב}איך המאוורר הזה?> ZALMAN CPU COOLER CNPS7000-ALCU FOR INTEL&AMD S462/478/754/939

2}האם עם הלוח הזה >GIGABYTE GA-965P-S3 אני יוכל להגיע איתו ל e6700 בלי בעיות במשך הזמן ?>יש גם את הלוח הזה GIGABYTE GA-965P-DS3 מה לקחת?

3}האם המארז ביחד עם הספק הזה מספיקים לאוברקלוק >COMPUCASE CI-6A19B-400 ATX SUPER MIDI TOWER CASE + 400TRT - ATX 2.0 - 20/24 PIN

שאר חלקי המחשב שלי אם זה חשוב הם hdd 250gb כרטיס מסך x1950p זיכרון TWINMOS 2048MB (1024X2) 667MHz CL5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעיין קצת במדריך לOC...בתקציב שלך הפריזר 7 של AC?...ואם אתה מתכנן OC? נכבד לך על הDS3 הוא אמור לשרוד יותר והספק והמארז יספיקו (אם כי עדיף להוסיף לתקציב ולקחת ספק יותר "חזק")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיינתי במדריך של ה oc כבר פעמיים מה שאני שואל זה מה שלא הבנתי -

תגיד בא נגיד אחרי שאני יעשה ועשיתי בדיקת יציבות בתוכנה s&m והכל יציב ואחרי זה בדקתי טמ"פ ב EVEREST Ultimate Edition והכל בסדר

האם אני יכל להיות רגוע ולמחוק אותם? או שבגלל האוברקלוק אני צריך להיות כל פעם במעקב שהמעבד לא חורג מהדברים

פשוט אין לי הרבה כוח לכאיבי ראש אני רוצה לעשות ויותר לא לחשוב על זה - כי אם כן? אני לא עושה וקונה מעבד אחר ! רק תתן לי תשובה סופית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהמערכת עברה בדיקת יציבות וטמפ' (רצוי גם לשחק וכו) אין סיבה ממש לשמור את התוכנות הנ"ל (לא שהם "שוקלות" המון) אבל רצוי מדי פעם לבדוק טמפ' או לחילופין לשמור על נקיון אבק במארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא יכולים לנחש מהוא הוא ירצה כשהוא יגיע ל OC שהוא מדבר עליו.. הוא שאל לגבי OC ל2.66, אנחנו עונים לגבי 2.66.

אנחנו לא יכולים לענות לו:

"תיראה אתה צריך לוח יותר טוב וזיכרון 1GHZ כי אתה תירצה יותר כשתגיע ל3GHZ.. אהה כימעט שכחתי.. פריזר לא מספיק תיקנה גז."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יש מושג כזה שנקרא "מרווח ביטחון"

אם הבן אדם מתכנן OC כזה אז לא עדיף להמליץ לו על 800...?

למשל כאלה:

http://www.skypc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=2264

שזה יוצא 300 שקל יותר - אבל נותן הרבה יותר מרווח ביטחון לעכשיו ולעתיד טוב יותר! ;)

בראל.

עריכה: ומה שנכתב בהודעה הקודמת שלי היה מאמאר מוסגר שלא נכתב ישירות כתגובה ישירה לנושא השיחה, פשוט דעה שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לו מרווח ביטחון נחמד מאוד..

רק ב3GHZ הוא יתחיל OC לזיכרון..

350-360 באס (3.2GHZ) עם המיפרט יכול להיות סביר מאוד.. ומעל כבר יכולה להתחיל בעיה גם עם המעבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה לקנות קירור לזכרון במקרה שלך. אם כבר עדיף מלכתחילה להשקיע בזכרון טוב יותר לאוברקלוק.

אוברקלוקינג הוא אכן תהליך ממכר, אבל בסופו של דבר אצל רוב האנשים המטרה היא 'לחסוך' כסף באמצעות ולא להיפך. 300 ש"ח זה בכלל לא מעט להוסיף, ולמקרה שלו זה כנראה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו 100 ש"ח זה הרבה בשבילי התקציב שבא אני קונה זה עד הפרוטה האחרונה

בקשר לקירור יש הבדל משמעותי בין שתי אלה ?

מחיר 150 ש"ח -COOLING FREEZER 7 PRO CPU COOLER FOR S775

או ZALMAN CPU COOLER CNPS7000-ALCU FOR INTEL&AMD S462/478/754/939 מחיר 180 ש"ח

אם המאורר zalman יקרר בהבדל משמעותי אני יקח אותו מה אתם מציעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הפריזר טוב יותר ;)

אם אתה לחוץ בתקציב תקח:

E4300

965p-S3

Twinmos/Adata 667Mhz Value 2x1gb

ייתכן ותפול על טוב שיגיע לקלוקים גבוהים, וייתכן ולא. כך או כך, עם החומרה הנ"ל אתה תגיע לאוברקלוק מכובד ללא חור בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?? אמרו לי לקחת את הלוח 965p ds3 ולא 965p s3 כי ה 965p ds3 יותר טוב לאוברקלוק

המחיר שלהם כמעט זהה אז למה אתה מציע את ה s3 ?

הנה>

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1469&Pname=GIGABYTE

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=428&Pname=GIGABYTE

אגב בקשר לקירור גם הפרייזר יותר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...