איזה 8800GTS? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה 8800GTS?

IdolAdmin

Recommended Posts

אני עכשיו בארהב ואני חוזר עוד 3-4 שבועות ואני קונה מפה כרטיס מסך מעבד וזכרונות אולי גם מאוורר מטורף למעבד אני גם צריך לבדוק איתכם איזה מאוורר אם כן..

מסך אני קונה בארץ ואני רוצה 19 אינץ' יותר מזה זה גדול מידי בשבילי אין לי למה לקנות כל כך גדול

ולא הם לא שולחים לארץ..גם באיביי יהיה קשה למצוא מוכר שישלח לארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרגע אני לא יודע איך לעשות אבל שאני אחזור לארץ וארכיב את המחשב אני אתחיל לקרוא וללמוד ואני מאמין שאני יעשה OC פשוט לא משהו שיסכן את החלקים..

הכרטיס מסך של שהציעו לי בהודעה הוא כבר עבר ...יש מצב שכדאי לי לקנות את הלידטק ולעשות לו OC פשוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי רק כך בחשבון שאתה לא ממש מבין בנושא(לפחות לפי ההודעה הקודמת) אם כי כל אחד יכול ללמוד

אם ממש לחוץ ה25-30$ אז שווה הלידטאק ואז תעשה לו OC...

בגדול תסתכל בבנדל איזה יותר טוב(משחקים, נדמה לי לfoxconn יש גיוסטיק...)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בOC אני באמת לא מבין אבל כל הזמן חוזרים ואומרים פה שאם לומדים את המדריכים אז זה לא כזה בעיה אני לא מאמין שיהיה לי בעיה ללמוד את זה..

אין לי בעיה להשקיע את ה 30 דולר האלה, אבל האם עם הלידטק אין בעיה להגיע גם לרמה של הEVGA בOC?

את הפוקסון אני ממש לא רוצה לקנות כי הם נשמעים חברה בדיחה ואני ממש לא צריך את הג'ויסטיק וגם את הEVGA אני לא אקנה בגלל המשחק חוץ מזה שנראה לי שאני בכלל לא יאהב את המשחק הזה בימניו מה הבעיה להוריד אותו... :) אם אני קונה אותו זה רק בגלל שהוא עבר כבר OC

ותאכלס אם אין בעיה לעשות ללידטק OC לא מסוכן ולהגיע לביצועים של הEVGA אני מעדיף לחסוך את ה 30 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה כבר עדיף להשקיע עוד 5$(שזה כלום) ולקבל כבר כרטיס עם OC הevga שעדיף מאשר כרטיס בסטוק אפילו שזה אסוס

זה רק brand name (שם של יצרן)

לידטאק וevga אחלה חברות ושתיהן איכותיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...