מה ההבדל בפועל ביןE4300 לE6300??? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בפועל ביןE4300 לE6300???

the_big

Recommended Posts

כיום ה VT דווקא מאט את פעולת VMWARE תחת מערכות 32 ביט ומומלץ לא להשתמש בו. לדעתי בעוד מספר שנים, במיוחד עם יכולות המיחשוב הגדלות, כולם יעבדו בוירטואליזציה, לכל אחד יהיה שלו (לכל משתמש במחשב), אולי אפילו 2 (סביבת עבודה וסביבת משחקים, לא בהכרח לשחק, סתם לבדוק דברים).

לגבי הפעלת משחקים דווקא יש תמיכה ראשונית כבר בתלת מימד תחת VMWARE:

http://youtube.com/results?search_query=3d+vmware&search=Search

כמובן שצריך עוד שיפור (שכרטיסי המסך יתמכו ב VT גם :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום ה VT דווקא מאט את פעולת VMWARE תחת מערכות 32 ביט ומומלץ לא להשתמש בו. לדעתי בעוד מספר שנים, במיוחד עם יכולות המיחשוב הגדלות, כולם יעבדו בוירטואליזציה, לכל אחד יהיה שלו (לכל משתמש במחשב), אולי אפילו 2 (סביבת עבודה וסביבת משחקים, לא בהכרח לשחק, סתם לבדוק דברים).

לגבי הפעלת משחקים דווקא יש תמיכה ראשונית כבר בתלת מימד תחת VMWARE:

http://youtube.com/results?search_query=3d+vmware&search=Search

כמובן שצריך עוד שיפור (שכרטיסי המסך יתמכו ב VT גם :) ).

מאט? לא ניסיתי את זה על מערכת 64 ביט, אבל מ benchmarks שונים שבדקתי אישית, אותם ביצועים ל שמותקן בלעדית, ול שמותקן וירטואלית.

מגניב לגביי התלת מימד. לא ידעתי. אתה יודע איך לגרום לזה לעבוד? שינוי דרייבר של כ. מסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתמונה בצד שמאל כתוב שיש לך 1GB ובימין 2GB :s05:

הזיכרון הפיזי שלי הוא 2GB. עבור תחנת ה הוירטואלית, הגדרתי שישתמש ב 1GB מקסימום. ולכן זה מה שאתה רואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על שתי מערכות הפעלה בו זמנית

איך אני עושה שאני יוכל לבחור לפני שהווינדוס עולה באיזה מערכת הפעלה אני רוצה להשתמש?

כאילו אני רוצה שיהיה לי לינוקס ו ואני יבחר מה שאני רוצה ביניהם כאשר אני לוחץ על מקש מסויים

(F2 לדוגמא ) אבל סתם ככה הוא יעלה אוטומטית את הווינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על שתי מערכות הפעלה בו זמנית

איך אני עושה שאני יוכל לבחור לפני שהווינדוס עולה באיזה מערכת הפעלה אני רוצה להשתמש?

כאילו אני רוצה שיהיה לי לינוקס ו ואני יבחר מה שאני רוצה ביניהם כאשר אני לוחץ על מקש מסויים

(F2 לדוגמא ) אבל סתם ככה הוא יעלה אוטומטית את הווינדוס

זה dual boot ואין לזה אפילו קשר קלוש לעניין המדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריק, בהתקנה של לינוקס הוא מאפשר לך לשנות את זה, וגם מומלץ לך לשאול בפורום לינוקס פה באתר.

לגבי התלת מימד, צריך לקרוא ב release notes איך לאפשר תמיכה בתלת מימד.. בגרסא 5.5 הבנתי שיש שיפור משמעותי בתמיכה בזה וזה לא בחיתולים 10 שנים כבר.

לגבי שה VM החומרתי עובד לאט יותר מ VM תוכנתי (שד"א זה הסיבה שזה מבוטל בתור ברירת מחדל) זה די ידוע, ניתן גם לראות את זה במחקר ש VMWARE עשו בעצמם:

http://www.vmware.com/pdf/asplos235_adams.pdf

We find that compute-intensive benchmarks run essentially at

native speed on both VMMs. However, as workloads include progressively

more privileged operations (context switches, memory

mapping, I/O, interrupts, system calls), both VMMs suffer overheads.

Using a series of increasingly targeted benchmarks we show

how and why the software VMM usually outperforms the hardware

VMM.

...

Intuitively, one would expect hardware support to improve performance

across the board, but experiments on first generation

hardware painted a mixed picture. Our software and hardware

VMMs both perform well on compute-bound workloads. For workloads

that perform I/O, create processes, or switch contexts rapidly,

software outperforms hardware. In two workloads rich in system

calls, the hardware VMM prevails.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריק, בהתקנה של לינוקס הוא מאפשר לך לשנות את זה, וגם מומלץ לך לשאול בפורום לינוקס פה באתר.

לגבי התלת מימד, צריך לקרוא ב release notes איך לאפשר תמיכה בתלת מימד.. בגרסא 5.5 הבנתי שיש שיפור משמעותי בתמיכה בזה וזה לא בחיתולים 10 שנים כבר.

לגבי שה VM החומרתי עובד לאט יותר מ VM תוכנתי (שד"א זה הסיבה שזה מבוטל בתור ברירת מחדל) זה די ידוע, ניתן גם לראות את זה במחקר ש VMWARE עשו בעצמם:

http://www.vmware.com/pdf/asplos235_adams.pdf

המידע שהבאת מעניין, אם כי שנוי במחלוקת מבחינת תוצאותיו.

ואכן כבר לפני 10 שנים בערך נזרקו באוויר מילים לגבי שיפור התלת מימד והאפשרות לדמות משחקים ורינדור במערכות VM WARE. לזה אני מתכוון בכך שזה עדיין בחיתולים - זה רחוק מלהיות שמיש באופן רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שחור ולבן בחיים, אבל הוא בהחלט מהווה אינדיקציה לאי-בשלות הטכנולוגיה (אנשים עלולים לקבל את הרושם המוטעה לפי היחצנות שזה הפתרון האולטימטיבי כשזה בפועל לא). מה גם נראה לי שבתור ברירת מחדל זה מבוטל....

רק לפני שנתיים הם החלו בפועל לתמוך ברמה שכיום הם מראים וזה DX8 בלי שיידרים (מקס פיין 2 רץ פה די חלק):

כמו כן, הם אומרים שבגרסאות בטא בעתיד הקרוב זה יגיע דולק כבר (לפחות בגרסאת המאק). במקביל הם עובדים על תמיכה ב DX9 בשביל ה AERO וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שחור ולבן בחיים, אבל הוא בהחלט מהווה אינדיקציה לאי-בשלות הטכנולוגיה (אנשים עלולים לקבל את הרושם המוטעה לפי היחצנות שזה הפתרון האולטימטיבי כשזה בפועל לא). מה גם נראה לי שבתור ברירת מחדל זה מבוטל....

VT לא מבוטל כברירת מחדל.

the_big - ההבדל הוא כמו שאמרנו. 60 מגה הרץ פחות בתדר המעבד, ובאס נמוך יותר(800 אפקטיבי במקום 1066). בנוסף, אין תמיכה בטכנולוגיית VT שבה דנו באריכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...