מחשב ומסך עד 12 אלך ש"ח +2500 ש"ח לרמקולים - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב ומסך עד 12 אלך ש"ח +2500 ש"ח לרמקולים

Frozen-Ice

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

- אני לא עושה OVERCLOCKING לכלום בכדי לא לאבד אחריות וגם בגלל שאני לא יודע איך

יש לך תקציב די גבוה ולכן אני הייתי מציע לך להשאיר את האופציה של OC ולא שולל זאת לחלוטין.

כך אף אחד לא "יכעס" עליך אם תיקח את הלוח שאתה כל כך רוצה - P5B DELUXE וזכרונות 800MHZ

כמו כן הייתי מיישם את ההצעות שנתן לך McFly :

במקום לקנות מראש 2 כוננים עדיף לקנות אחד (ועדיף של 320GB) ... גם ה-E6600 מיותר, סתם בזבוז כסף

והמלצה נוספת שלי תעלה לספק 500W כגון ה- 520W HX (שנמכר כיום בכ-700 ש"ח).

מצטער אם אני לוקח אותך מעט אחורה אך עדיף שתשקול זאת כעת ולא תצטער מאוחר יותר כשתילמד יותר על OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם 965-s3 יספיק לOC

אני רואה שאתה יודע בדיוק היכן לחסוך...

אתה מציע לו לקחת 8800GTX כשהוא יכול לרכוש 8800GTS 640MB OC ב- 1000 ש"ח פחות... אתה מציע לו לבזבז עוד כ-700 ש"ח מיותרים על המעבד. אבל לפתע, כשמדובר בלוח האם הפכת לחסכן והמלצת לו על שמגיע עם פיצרים די בסיסיים (אם אני לא טועה אין לו אפילו חיבור FireWire).

לך תבין איך אתה בונה מחשב ב- 12K ...

אני חייב לומר שהמסך (Sony 19'' SDM-X95F ) וכרטיס המסך (8800GTX) שהצעת לו פשוט שילוב קטלני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מבין אנשים כמוך הוא רוצה לוח בינוני לOC אז גם הGB שהצעתי יספיק אם הוא רוצה יציאות של fire wire

אז שיקנה בנפרד עולה 150 ש"ח..

אתה צודק שבתקציב כמו שלו12K לא קריטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך תקציב די גבוה ולכן אני הייתי מציע לך להשאיר את האופציה של OC ולא שולל זאת לחלוטין.

כך אף אחד לא "יכעס" עליך אם תיקח את הלוח שאתה כל כך רוצה - P5B DELUXE וזכרונות 800MHZ

כמו כן הייתי מיישם את ההצעות שנתן לך McFly :

והמלצה נוספת שלי תעלה לספק 500W כגון ה- 520W HX (שנמכר כיום בכ-700 ש"ח).

מצטער אם אני לוקח אותך מעט אחורה אך עדיף שתשקול זאת כעת ולא תצטער מאוחר יותר כשתילמד יותר על OC.

אני לא רוצה לעשות OC

מה יתן לי הספק שהצעתה יותר ממה שהציעו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...