קניתי 2 מכשירי 6280 רוצה חוות דעת ועזרה במציאת כרטיס זכרון מתאים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי 2 מכשירי 6280 רוצה חוות דעת ועזרה במציאת כרטיס זכרון מתאים

shainov

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי שני מכשירי V3X של חברת אורנג(אפשר לציין שהמכשירים של זבל אחד שלם...).

מעבר לכך קיבלתי היום 2 מכשירי 6280 מהחברה בכלום כסף..ורציתי לדעת אם יש אפשרות להעביר את הזכרונות מהמוטורולה(יש לי 2 של גיגה) באמצעות מתאם מתאים לנוקיה..מיקרוSDהאם יש לו מתאם ואם כן איפה אפשרי להשיג רק את המתאם..

מעבר לכך האם יש אפשרות לעדכן תוכנה או ממשק בנוקיות.?או שגם במוטורולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל6280 יש זיכרון MINISD ואין מתאם ממה שיש לך עכשיו, .

אפשר להעביר את הזכרונות, אבל לא בבית, תנסה באורנג'.

יש אפשרות עם הPC SUITE לעדכן גרסאת FW בנוקיות.

אגב, למה אתה חושב שהמוטורולות האלה כאלה זבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

יש לי שני מכשירי V3X של חברת אורנג(אפשר לציין שהמכשירים של זבל אחד שלם...).

מעבר לכך קיבלתי היום 2 מכשירי 6280 מהחברה בכלום כסף..ורציתי לדעת אם יש אפשרות להעביר את הזכרונות מהמוטורולה(יש לי 2 של גיגה) באמצעות מתאם מתאים לנוקיה..מיקרוSDהאם יש לו מתאם ואם כן איפה אפשרי להשיג רק את המתאם..

מעבר לכך האם יש אפשרות לעדכן תוכנה או ממשק בנוקיות.?או שגם במוטורולה?

סתם שאלה, איך קיבלת שני מכשירי 6280 מתנה? חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון וקיבלתי אותם עקב זה שהמוטורולות היו מתנקים לי שיחות בקצב מסחרר באמצע השיחה והמטען לא היה מטעין לי אותו בלילה כשהייתי מחבר אותו..וכשהייתי יוצא למבצע(בבסיס) או משהו ומסיים אותו היתי רואה 50 הודעות במשיבון כי המוטורולה היה "זורק" את השיחות למשיבון ישר..וזה היה קורה בכל מקום בבית באזורים אחרים בכל מקום..לא נראה לי שצריך להמשיך לפרט...אז הלכתי שבוע שעבר כמו ילד טוב אמרו שצריך לעשות למכשיר עדכון גרסא ועשו לי הכול וכשיצאתי משם השיחות רק הלכו והננתקו יותר ויותר ובאמצע שיחה היא רושם לי מאתחל ומכבה/מדליק את הפלאפון..בקיצור טרגדיה אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת הם לא נחשבים זבל בכלל בכלל..נכון שהיו להם בעיות של גרסאות אם העדכון גרסא האחרון(5.92) מתפפקד מאוד מאוד טוב ויפה..

אחלה מכשירים ואני מאוד מרוצה מהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...