למה התחלתם לעשן? - בשביל סרט שאני מצלם. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה התחלתם לעשן? - בשביל סרט שאני מצלם.

arik89

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיהיה לך בהצלחה עם הBMW המודל ישן. בחור כמוך לפחות bmw מודרנית, גם הדגם חלש יחסית.

אבל אני חושב שאני מבין אותך אם אתה רוצה להתחיל מקטן שיהיה לך בהצלחה.

האמת שיש לה ערך רגשי.

הרכב הראשון שאני זוכר טוב מהרכבים שהיו לאבא שלי

וזאת שהיתה לאבא היתה עוד עם גיר מקוצר ותוספות אבזור בגרסה הספורטיבית

קנינו אותה יד שניה ממישהו שייבא אותה במיוחד

אז אני מקווה לשחזר 315 לאותה הרמה

בקשר לBMW מודרנית יותר, ישנה 328 קופה ידנית E36 של חבר שאולי יום אחד תהיה שלי... הוא הבטיח ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיתה י' (גיל 16) הבית ספר הביא מומחה שידבר איתנו במשך שעה (בלי המחנכת) על עישון / שתיה חריפה ושאר הדברים המזיקים.

עד אותו הרגע לא רק שלא עישנתי או שתיתי אפילו לא חשבתי על הכיוון הזה.

השיחה עם "המומחה" עוררה אצלי את הסקרנות לגבי שתיה ועישון ובאותו השבוע בעקבות השיחה ניסיתי את שניהם.

את העישון לא אהבתי וחזרתי אליו רק בזמן הצבא, אבל השתיה כן גרמה לי הרגשה מיוחדת והמשכתי לשתות עם חברים בסופי שבוע.

מוזר איך לפעמים אנשים בעלי רצון טוב גורמים נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתייה זה זה דבר שיכול להיות ממש כיף וממש ההיפך ... מה לעשות שרוב האנשים לומדים את זה בדרך הקשה (ע"ע קונים בקבוק וודקה ב 30 שקל והולכים לפארק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכור לסגריות , זה האמת .

וכל אלה שעישנו והפסיקו , או שלא עישנו מעולם , אני פשוט מעריץ ומעריך אותם , באמת .

תודה אחי תודה אבל אין צורך להעריץ אותי באמת

כל סכום סמלי מעל 500 ש"ח יתקבל בברכה.

:jump::smile1::jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה בזמן האחרון התחלתי לשנות כיוון .

שיהיה לך בהצלחה עם הBMW המודל ישן. בחור כמוך לפחות bmw מודרנית, גם הדגם חלש יחסית.

אבל אני חושב שאני מבין אותך אם אתה רוצה להתחיל מקטן שיהיה לך בהצלחה.

אני דיי בכיוון של יגואר XJ שנת 95 בסביבות 80 אלף שקל . 4000 סמ"ק שזה 300 כוחות סוס .

רכב של ג'וקרים. דגם מפואר, ארוך ורחב כמו בסרטים וכמו שאני אוהב! ;D $$$

ממש לפני שבוע שבועיים התחלתי להיתעניין ביגואר. עדיין יש לי עוד כמה חודשים להחליט מה ליקנות ניראה כבר.

ליגואר הזאת היה 240 כ"ס שהיא הייתה חדשה מהחברה.

וזה לא לערס כמוך, זה עם קלאסה.

תקנה מרצדס או אודי, ב.מ.וו תשאיר למביני הדבר.

בקשר לנושא, גם אני מעשן, התחלתי כי חברים שלי אמרו לי "בוא קח שחטה" ומשם זה התחיל.

היום אני עדיין מעשן כי ככה אני מעביר את הזמן בכיף עם חברים, יכול להיות שאני מכור, יכול להיות שלא, בכל מקרה אני לא מעשן בכמויות ואני מקווה שאני לא מכור. אם יוצא לי להיות יום שלם בבית, אני לא יוצא לעשן, אני פשוט לא מרגיש צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי בערך לפני שנה, עכשיו בן 17 בגלל כמה חברים שלי....

אבל אני דיי נזהר לא לעבור את הקו... בבית ספר אני מעשן 1-2 ליום ובבית אני לא מעשן.. בסוף שבוע אני מפרק חצי קופסה ככה..

יוצא לי חפיסה לשבוע ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שיש לה ערך רגשי.

הרכב הראשון שאני זוכר טוב מהרכבים שהיו לאבא שלי

וזאת שהיתה לאבא היתה עוד עם גיר מקוצר ותוספות אבזור בגרסה הספורטיבית

קנינו אותה יד שניה ממישהו שייבא אותה במיוחד

אז אני מקווה לשחזר 315 לאותה הרמה

בקשר לBMW מודרנית יותר, ישנה 328 קופה ידנית E36 של חבר שאולי יום אחד תהיה שלי... הוא הבטיח ;)

נדיר ביותר.. - תשמרו עליה ;) (E36 )

בקשר לE21 - ממליץ לחפש E30, בסופו של דבר זה יצא זול יותר (אין הרבה חלקים זמינים בארץ) לעומת הE30, שיש חלקים בשפע אצל "אחינו"..

בכל אופן.. אין כמו BMW ואני מאוד מתגעגע לשלי :'(

הBMW מהנות לשיפוץ, רק צריך כלים מתאימים, וזוג ידיים לא שמאליות - מנסיון

בקשר לת'ארד - לדעתי זה מראה עד כמה הצעירים טפשים, ומה הם מוכנים לנסות כדי להיות יותר מקובלים..

הם מנסים סיגריה (אישית? אני בעד לנסות דברים חדשים, כל עוד זה על גבול הטעם הטוב, אני נגד סמים לדוג')

אחרי הסיגריה הראשונה, שחנקה אותם - הם ממשיכים לעשן עוד ועוד , עד שהם יתרגלו, ויתחילו לסנג'ר סיגריות מאחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...