מחפש את הרכיב לבניית המקלט אינפרא-אדום - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את הרכיב לבניית המקלט אינפרא-אדום

izikd

Recommended Posts

אז אני מחפש את הרכיב: TSOP1838

לצורך בניית המקלט אינפרא אדום: http://www.heatseekerz.net/index.php?page=articles&id=4

מישהו יודע אולי איפה מוכרים את הרכיב, במרכז?

היום אני חיפשתי בסביבת התחנה מרכזית בחנויות אלקטרוניקה, ואפילו לא היה זכר לכזה דבר.....

או אולי מישהו יודע איזה חנות שמוכרת רכיב דומה לרכיב הזה?

נ.ב.

8 ש"ח ללד כחול זה הרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לאתר

www.lirc.org

באחת הפינות באתר שיש בה גם מדריך איך לבנות את המקלט יש שמות של עוד רכיבים אשר אפשר לבנות איתם את זה

גם אני לא השתמשתי בספציפי

תודה..

איפה קנית?

ד"א אני לא שאלתי בדיוק את הדגם הספציפי, שאלתי אם יש להם בכלל רכיב כזה. רק בחנות אחת היה משהו, אבל זה היה רק יענו הדיודה עצמה, בלי השבב. (הרי למה המעגל כ"כ פשוט, כי המקלט כולל בתוכו גם את השבב, שמכיל את התכונות כמו ההגברה של הגל, קידוד הגל ועוד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי בחנות אלקטרוניקה בר"ג........עלה 20 ש"ח וחיברתי גם לד שמראה אם זה עובד!

יצא פ33ה!

קנית את הדגם המדויק (TSOP 1838)? או אחר?

איזה חנות בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קניתי את המקורי כי אין בארץ.........קניתי מה שהיה שעובד באותו תקן

כמו שיש שני בקרים לצג LCD ושניהם עובדים.......

נתתי למוכר את הרשימה שיש במדריך והוא הביא לי את החלקים ונתן לי חוברת של הIRDA כי היה צריך לחבר את החוטים הפוך

הא........

החנות היא בר"ג ברחוב עוזיאל

קוראים לה D.G אלקטרוניקה ויש שם הכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניתי את זה לפני יחסית הרבה זמן, הצלחתי להתקין ולזהות את המקלט עם ה WINLIRC, אבל ה-IRASSISTANT פשוט לא יכול ללמוד את המקשים, מישהו שבנה את זה וזה עובד לו יכול לעזור לי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לאתר

www.lirc.org

באחת הפינות באתר שיש בה גם מדריך איך לבנות את המקלט יש שמות של עוד רכיבים אשר אפשר לבנות איתם את זה

תודה..

איפה קנית?

ד"א אני לא שאלתי בדיוק את הדגם הספציפי, שאלתי אם יש להם בכלל רכיב כזה. רק בחנות אחת היה משהו, אבל זה היה רק יענו הדיודה עצמה, בלי השבב. (הרי למה המעגל כ"כ פשוט, כי המקלט כולל בתוכו גם את השבב, שמכיל את התכונות כמו ההגברה של הגל, קידוד הגל ועוד...)

זה בסך הכל טרנזיסטור. הוא ועוד כמה רכיבים במקומות הנכונים בכניסת הCOM וזה כל מה שאתה צריך. אני קניתי בחנות בחיפה

ואם אתה לא מצליחים עם IRA נסו את GRIDER (רק אל תשכחו להוריד פאץ' ללירק או למשהו בסגנון באתר עצמו)

http://www.girder.nl

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לאתר

www.lirc.org

תודה..

איפה קנית?

זה בסך הכל טרנזיסטור. הוא ועוד כמה רכיבים במקומות הנכונים בכניסת הCOM וזה כל מה שאתה צריך. אני קניתי בחנות בחיפה

ואם אתה לא מצליחים עם IRA נסו את GRIDER (רק אל תשכחו להוריד פאץ' ללירק או למשהו בסגנון באתר עצמו)

http://www.girder.nl

מאיפה הבאת שזה טרנזיסטור?

זה ג'וק...

בטרנזיסטורים אין לידים אינפרא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סוף סוף השגתי אחד..... :jump:

תנחשו איפה מצאתי?

מצאתי את זה באיזה מעגל שלי עוד ממזמן שהלכתי לחוג אלקטרוניקה...

הדגם הוא סימנס sfh 506-38 כזה כבר לא מיצרים יש לו דור המשך...

זה מצחיק אבל זה בזכותך ^DarK-MinD^

ביקרתי באתר שנתת פה, ובאחת הכתבות ראיתי בדיוק כזה מקלט כמו שיש לי...חחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...