מועדון כזה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מועדון כזה?

Nahum2

Recommended Posts

יש (או שכבר היה אני לא יודע) מועדון שניקרא הדאנג'ן בת"א-יפו שהוא מועדון מטאל ויש בו כל חדרים שבכל חדר מנגנים סיגנונות שונים, יש חדר אחד שמנגנים בו את מה שאתה שומע אבל תצטרך לברר את זה.

הדאנג'ן זה ממש לא מועדון מטאל... אולי מנגנים שם טאל אבל זה רק כי זה מתאים לאווירה הכללית של המקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח...

אז למה אמרת שהוא "מסוכן"? ("מסוכן לטוסיק שלך" ואתה הסכמת, לא?)

דבר ראשון זה את*.

דבר שני, בגלל שהוא אמר שזה מסוכן ואני אמרתי שזה לא מסוכן מבחינה פיזית[לקבל מכות וכו'] אלא לטוסיק שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סטרייט לחלוטין, ודברתי בצחוק. אחד מחברי הטובים ביותר הוא גיי ואין לי שום בעיה עם זה.

"הדאנג'ן" נשמע כמועדון סאדו מאזו. ואף שאני מותא את סיופרי הסאדו

שיצא לי לקרוא מרתקים למדי אין לי רצון להיות פעיל בקהילה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאת בת, לא שמתי לב שזאת את (אני לא נוטה לקרוא מי כותב את התגובה בדר"כ, ומכיוון שמלבדך ומלבד דריה

כולם בנים בפורום, הנחתי שמי שכתב את ההודעה זה בן)

בכל אופן, מצטער, אני אנסה שזה לא יקרה שוב...

לא חשבנו ככה

בלי קשר, ממה שהתרשמתי אתה סטרייט, הבנתי לא נכון?

זה כן נראה שהוא חשב ככה, ממה שהוא כתב

הבנת נכון, הייתי בשושן (המועדון שאליו התכוונתי) כי הלכתי עם חברה שלי ועם הידידה הכי טובה של שנינו שהיא לסבית מוצהרת

בשביל לראות הופעת דראג (כמה מלכות [ומלכי] דראג שמופיעים ושרים). ההופעה הייתה לא משהו (בתור מופע אומנותי ולא Side Show), המקום עצמו חמוד

(אם כי כמו שהידידה הלסבית אמרה לנו "רואים עליכם שאתם סטרייטים מהצד השני של החדר" אז כנראה שאנחנו לא ממש במקום שם...)

לא שיש הרבה אנשים שיודו בפה מלא שהם הומואיים/לסביות בפורום אינטרנטי שלא מיועד להומואים/לסביות בכל מקרה...

(וזה עלול להיות קשור בדיוק לדעות הקדומות ההומופוביות שקיימות אצל רוב המדינה)

הדאנג'ן זה כן מועדון S&M, לפחות עד כמה שידוע לי (זה גם מה שכתבתי בהודעה הראשונה שלי בת'רד הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב גיליתי את http://progrock.co.il/ אז כן קיים מועדון כזה.

החלפתי איזה מילה עם הבעלים בטלפון והוא הסביר שקיימים חברה בני גילי בערך. אבל המועדון כמובן מיועד לאנשים מבוגרים יותר. ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...