תוכנית גלישה חודשית של דור שלישי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנית גלישה חודשית של דור שלישי

Jeka90

Recommended Posts

אם רוצים לקנות מכשיר דור שלישי, חייבים לקחת תוכנית גלישה חודשית שבאורנג' עולה 15 ש"ח בחודש ובסלקום 20 ש"ח.

בלתי אפשרי לבטל את התוכנית הזאת.

שמעתי לפני כמה זמן שהגישו לבג"ץ על זה שזה לא חוקי, לא פייר וצריך לבטל את זה.

מישהו יכול לעדכן אותי לגבי זה? מתי יהיה אפשר לא לקחת את התוכנית הזאת ובכל זאת לקנות דור 3?

עכשיו יש גם את המבצע הזה בסלקום שאם קונים 2 מכשירים בדור 3 הראשון ב- 25% הנחה והשני ב- 75% הנחה.

אני רוצה לקחת את המבצע הזה אבל אני לא רוצה לשלם סתם 40 ש"ח כל חודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הרעיון הוא שתשלם את הסכום הנוסף. לא תוכל לצאת מזה במבצע הזה. אם בכל אופן תרצה מכשיר דור 3 בלי הדור עצמו, תוכל לקנות את המכשיר בחנויות "צד שלישי", ולשים לו פשוט סים דור שני. להרוויח את המבצע של לא תוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הרעיון הוא שתשלם את הסכום הנוסף. לא תוכל לצאת מזה במבצע הזה. אם בכל אופן תרצה מכשיר דור 3 בלי הדור עצמו, תוכל לקנות את המכשיר בחנויות "צד שלישי", ולשים לו פשוט סים דור שני. להרוויח את המבצע של לא תוכל.

חשבתי על זה אבל הבעיה היא שלפלאפון שלי אין כרטיס סים :s07:

אפילו אם אני לא אקח את המבצע הזה וארצה לקנות דור 3 אני בכל זאת אצטרך לקחת את התוכנית הזאת.

אין איזשהי דרך לבטל את התוכנית? שמעתי בחדשות שצריך לצאת חוק שיבטל את החובה לקחת את התוכנית הזאת. מישהו שמע על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות הסלולר לא מחייבות אף אחד לרכוש את חבילת הדור השלישי מאז ה-1 לינאר השנה.

תעדכן את חברות הסלולר.

כנראה שחברות הסולולר לא שמעו את הדבר הזה כי בכל מקום באתרי האינטרנט שלהן כתוב שקניית מכשיר בדור שלישי מותנה ברכישת חבילת גלישה שלא ניתנת לביטול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעדכן את חברות הסלולר.

כנראה שחברות הסולולר לא שמעו את הדבר הזה כי בכל מקום באתרי האינטרנט שלהן כתוב שקניית מכשיר בדור שלישי מותנה ברכישת חבילת גלישה שלא ניתנת לביטול.

חברות הסלולר מעודכנות כבר מזמן. אין לי מושג לגבי פלאפון, אבל אורנג' מציעים תוכנית בשם Orange To Go שבמסגרתה הלקוח לא חייב לרכוש חבילת דור שלישי, אבל צריך לשלם את המחיר המלא על המכשיר (ולא זכאי להנות ממבצעי ה-50% הנחה וכו' וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות הסלולר מעודכנות כבר מזמן. אין לי מושג לגבי פלאפון, אבל אורנג' מציעים תוכנית בשם Orange To Go שבמסגרתה הלקוח לא חייב לרכוש חבילת דור שלישי, אבל צריך לשלם את המחיר המלא על המכשיר (ולא זכאי להנות ממבצעי ה-50% הנחה וכו' וכו').

ומה לגבי סלקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתי להגיד שאתה טועה, אבל דייקת בפרטים..

אז יופי, אפשר לא לקחת את החבילה אבל המחיר של המכשיר יהיה כפול ולכן עדיף כבר לקחת את החבילה, האהא...

WHAT A RIP OFF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...