Creative Zen Vision M העברת קבצים... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Creative Zen Vision M העברת קבצים...

KoM

Recommended Posts

הסנכרון הזה עושה המון בעיות, הוא טוב בערך כמו עמיר פרץ(באופן כללי, כשר בטחון בפרט)

אני עד היום לא מבין למה חלק מהטראקים אצלי הוא פשוט לא מעביר, חלק משכפל ועוד כל מיני שטויות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לסינכרון ו-ID3TAG במכשיר:

בתור אחד שמשתמש במכשיר כבר חצי שנה אופן שוטף (כאילו, כל יום) ושם עליו כבר כ-3000 שירים ושלא נדבר על MISC אחרים, אני יכול להגיד שאחד החסרונות היחידים שיש במכשיר הוא הסינכרון וה-ID3.

את הסינכרון אפשר לבצע בתור MASS STORAGE DEVICE אבל אז המכשיר לא ינגן אותם.

בכדי לנגן צריך להתקין את התוכנה ולפתוח דרך ה-VISION M MANAGER, שם אפשר "להוסיף קבצים" "ADD MEDIA" או להיכנס ל-BROWSE MEDIA וכמו שנאמר פה, לעשות DRAG & DROP ידני, שמצאתי את זה יותר נוח כי אפשר לחלק הכל לתיקיות וזה לא סתם מחורבש אלפי MP3ים בבלאגן.

זה כאמור רק עם התקנת התוכנה בהנחה שזה או WMA.

נאמר ש"המכשיר אינו תומך בתצוגת תיקיות". זה תלוי כיצד מסתכלים על זה, בפתיחת BROWSE MEDIA אפשר לפתוח תיקייה של למשל ROCK ושם לשים קבצים רק של מוזיקת רוק ואז תיקייה אחרת POP ושם רק פופ, אבל כשתפתח את הנגן עצמו לנגן את הקבצים לא תראה תיקיות כאלה מכיוון שהנגן מחלק עפ"י (כפי שאמרו כאן) אלבום, זמר, ז'אנר או אפילו שם. מה שכן, אפשר ליצור PLAYLIST ולדמות את זה (פלייליסט רק של רוק או פופ למשל). את זה, גם, היה אפשר לעשות טיפה יותר נוח.

בקשר ל-ID3 TAG הוא לוקח את זה ישירות מה-ID3 שבקובץ ולא משם הקובץ, למרות שנתקלתי פה ושם בסתירויות ולכן כדאי ואף מומלץ לערוך את הקבצים הבעיתיים ידנית, למרות האי נוחות.

בקשר להודעה עם השכפול והכל גם לי זה קרה.

שים לב שאין לך שיכפולים על המחשב עצמו, לי היו לא מעט וברוב טיפשותי עשיתי ADD MEDIA לכל מה שהיה לי במחשב, וככה נוצרו שיכפולים והיה בלאגן.

עצה:

להיכנס ל-BROWSE MEDIA, ליצור תיקיות ולשים שם את הלהקות אחת אחת.

ככה גם בעתיד כשתיכנסו לנגן, אפילו ממחשב אחר, הסדר ישמר פחות או יותר ויהיה אפשר לפקח על שיכפולים ו-ID3 TAG יותר בנוחות.

לקח לי לא מעט זמן אבל גם לא הרבההה זמן, וזה היה לגמרי שווה את זה.

250$ well spent מה שנאמר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מה? S: על מה אתה מדבר? o_O

איך שכתבתי את זה אתמול איכשהו התגלגלתי לת'רד לגלגול אחורה של הקושחה

מאז הכל עובד כמו שצריך

איך שגלגל מסתובב לו [עם עברית - לא מסתובב, בלי - בערך]

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...