קיבלתי תכבל של הX1950PRO (שקניתי מCONNECT3D), כמה שאלות / בעיות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי תכבל של הX1950PRO (שקניתי מCONNECT3D), כמה שאלות / בעיות

bluz

Recommended Posts

סוף סוף הגיע כבל 6 הפינים מנועה מחשבים (שאגב מגיע להם צל"ש על זה, הם הביאו משהו שלא בא בבאנדל).

ברוב טמטומי שמתי אותו על מצב שינה, אז המצב שינה לא הצליח לשחזר את הווינדוס ונאלצתי לרסטרט אותו (נראה לי לגיטימי).

אחרי זה המחשב עלה, נפתח לי ה"אשף חומרה שזוהתה" - כמובן שלא התקדמתי בזה. שמתי את דיסק הדרייברים והתקנתי הכל.. ביקש ריסט עשיתי ריסט.

אחרי הריסט המחשב עלה על 640*480 ואז חזר ל800*600.

כשהעברתי ל1024*768, המחשב הציג את הטקסט במין טשטוש. זה דיי ברור, אבל לא כמו מקודם.

חשבתי שאולי זו בעיית , אז הורדתי מATI את הדרייבר המעודכן והתקנתי.

אפשר לומר שכאן התחילו הבעיות, הוא ביקש ריסט ועשיתי - ואז המחשב לא עולה (אחרי הצגת טעינת הWIN).

אחרי עוד ריסט זה ביקש ממני סייף מוד, מחקתי את כל הדרייברים והתקנתי שוב. זה שוב פעל, אבל אותו סיפור - טשטוש.

השאלות שלי בעיקרון הן:

1. האם זה צריך להיות קצת מטושטש? אם לא, איך לסדר את זה? זאת יכולה להיות בעיה במסך הLCD (שעד עכשיו תפקד מצויין)?

2. כל פעם שאני נכנס למשחק / בבדיקה של ה3DMARK שעשיתי, זה הזיז לי את המסך ימינה קצת (בערך קצת כמו הגלילה של האינטרנט). מה לעשות עם זה?

3. משהו שקרה לי גם בX700 הישן: כשאני נכנס לCATALYST, אני יכול להריץ אותו (התוכנה עצמה עולה) אבל ברקע כתוב "CLI.exe - שגיאת מערכת : ההוראה ב..... לחץ על אישור כדי לסיים את פעולת התוכנית - לחץ על ביטול כדי לאתר באגים בתוכנית".

אם אני לוחץ על משהו הוא מופיע שוב איזה 4-5 פעמים ואז זה נסגר (וסוגר איתו את הCATALYST).

זאת בעיה במחשב שלי? יש דרך לטפל בזה?

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...