אפשר לקלוט איכשהו מצלמה אל-חוטית עם ווקי טוקי??? (פרטים בפנים) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לקלוט איכשהו מצלמה אל-חוטית עם ווקי טוקי??? (פרטים בפנים)

yossik17

Recommended Posts

מה שלומכם חח שמעו יש לי בגן שלידי כנראה על-חוטית ;)של המשטרה ורציתי לדעת איפה היא בידיוק כי רציתי לעשות משהו מגניב.....

אם באמת תרצו לדעת מה אני יגיד לכם אם תבקשו 8)

ובקשר לאנשים הצדיקים אל תתחילו להתבכיין שזה לא חוקי וכל זה אני לא רוצה לעשות שום דבר קיצוני....

ומישהו אמר לי גם שאפשר לגלות אותה עם מכשיר ווקי טוקי פשוט....

חח כמובן שבהתחלה צחקתי ועד עכשיו אבל יש סיכוי לגלות אותה איך שהוא????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תוכל לקלוט אותו, דבר ראשון זה תווך תדרים ביכלל שונה, דבר שני אפילו אם תארגן אותו כך שכן יקלוט (שאני בספק שתוכל לעשות...) אני לא חושב שתוכל לפנח את השדר הדיגיטאלי (זה תמונה כן?) דבר שלישי, תחשוב שאם זה המצלמה שיוצרה ע"י המשטרה יושבים שם גם חברה לא מפגרים אלה מהנדסים בעלי ניסיון של לא שנה או שנתיים ופיתחו שיטות הגנה שאתה לא תוכל להתחבר לשדר שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תוכל לקלוט אותו, דבר ראשון זה תווך תדרים ביכלל שונה, דבר שני אפילו אם תארגן אותו כך שכן יקלוט (שאני בספק שתוכל לעשות...) אני לא חושב שתוכל לפנח את השדר הדיגיטאלי (זה תמונה כן?) דבר שלישי, תחשוב שאם זה המצלמה שיוצרה ע"י המשטרה יושבים שם גם חברה לא מפגרים אלה מהנדסים בעלי ניסיון של לא שנה או שנתיים ופיתחו שיטות הגנה שאתה לא תוכל להתחבר לשדר שלהם...

אחי רק שתדע לך שכמה חברה מצאו ת'מצלמה וחיברו עם כבלים מסוימים והעבירו איכשהו למחשב והעלו לאינטרנט (אני יביא לך לינקים)

ואני שכחתי להגיד אבל המטרה שלי לדעת איפה היא לא לקלוט אותה וזה אני רק רוצה שתביאו שיטות איך אפשר לגלות אותה! כאילו איפה היא.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה ממתמטית אתה צריך שלוש נקודות שונות מסביב לנקודה אחת כדי לאתר מקור שדר אל חוטי.

האפשרות היחידה שלך היא להפוך ווקי טוקי למעין מונה גייגר של שדר רדיו, מה שלא ראלי גם בגלל שהאזור גם ככה מוצף בקרינה אלקטרומגנטית וגם בגלל כשנראה הם משתמשים ברכיב RF 5GHZ שאין לך או לא בתקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיית לילה מבוססת איפרא מבוססת על חוק פלאנק, כל עצם מחזיק כמות מסויימת של אינפרא אדום.

כדי לנצל את זה, המצלמה שולחת קרן פס רחב קדימה ומודדת את ההחזר שלה, לפי הכמות היא מסוגלת לתרגם את זה לתמונה, אם מישהוא עומד בצד השני עם אותה מצלמה שגם היא מכוונת על ראיית לילה הוא יראה נקודה זורחת במקום שבו עומדת המצלמה שמולו - הרי היא מקור מאוד חזק של אינפרא - היא פולטת אינפרא.

הנקדוה שלי היא שאם תיקח כזו מצלמה, אתה תראה נקודה בוהקת איפה שהמצלמה שלהם ממוקמת (בטוח גם היא משתמש בראיית לילה כזו).

ד"א

הראייה הזו קיימת בכל מצלמת זולה בשוק כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיית לילה מבוססת איפרא מבוססת על חוק פלאנק, כל עצם מחזיק כמות מסויימת של אינפרא אדום.

כדי לנצל את זה, המצלמה שולחת קרן פס רחב קדימה ומודדת את ההחזר שלה, לפי הכמות היא מסוגלת לתרגם את זה לתמונה, אם מישהוא עומד בצד השני עם אותה מצלמה שגם היא מכוונת על ראיית לילה הוא יראה נקודה זורחת במקום שבו עומדת המצלמה שמולו - הרי היא מקור מאוד חזק של אינפרא - היא פולטת אינפרא.

הנקדוה שלי היא שאם תיקח כזו מצלמה, אתה תראה נקודה בוהקת איפה שהמצלמה שלהם ממוקמת (בטוח גם היא משתמש בראיית לילה כזו).

ד"א

הראייה הזו קיימת בכל מצלמת זולה בשוק כיום.

באמת העלית לי חיוך על השפתיים כשאמרת "תבין למה צה"ל לא משתמש בראיית לילה"... ;D

חח איפה לעזעזל אני ישיג כז וגם מה יקרה ומה אתה מנסה לרמוז?

תשאיל מחברים... :-)

ובגדול,אם תרשום לי את המיקום המדוייק בפרטית,אוכל לענות לך,אני חושב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...