למי יש 7600gt ואת המשחק fear? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי יש 7600gt ואת המשחק fear?

t-macc

Recommended Posts

לי יש אחד גיגבייט ואני מריץ את FEAR הכי גבוה עם כל הפילטרים 4 על 16 וזה רץ מצוין ואין שום לאגים בטעינות או חרא כזה וגם לא ברשת לא בFEAR COMBAT איך שהמשחק נטען זהו אני ישר משחק... עכשיו עוד דבר שאני כן יכול להגיד לגבי דרייברים על חלק מה7600GT במפות גדולות כמו WATER WORKS יהיו לאגים בהתחלה בגלל כמות הצללים זה קורה על רוב הדרייברים של סדרת ה90 של , לכן אם תחליפו לדרייבר 84.56 לא יהיו שום לאגים אחרי טעינה בכלל לקח לי זמן להבין זאת עכשיו תנסו את זה.

אתה יודע, זה קצת מוזר - יש לי מחשב טיפה יותר טוב משלך, ואני לא מצליח להריץ את FEAR על מקסימום בלי שהמשחק לא ירוץ חלק. מה לדעתך הבעיה? אולי OC נוסף למעבד יעזור? הזכרונות עובדים ב-DC ובתדר של 400MHz, כלומר 800MHz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש אחד גיגבייט ואני מריץ את FEAR הכי גבוה עם כל הפילטרים 4 על 16 וזה רץ מצוין ואין שום לאגים בטעינות או חרא כזה וגם לא ברשת לא בFEAR COMBAT איך שהמשחק נטען זהו אני ישר משחק..

על איזה רזולוציה?

כולל SOFT SHADOWS?

כמה FPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, זה קצת מוזר - יש לי מחשב טיפה יותר טוב משלך, ואני לא מצליח להריץ את FEAR על מקסימום בלי שהמשחק לא ירוץ חלק. מה לדעתך הבעיה? אולי OC נוסף למעבד יעזור? הזכרונות עובדים ב-DC ובתדר של 400MHz, כלומר 800MHz.

אהמ תראה לי לקח כמה חודשים למצוא את הדרייבר הטוב ביותר לכרטיס מסך ומסתבר שבגלל הדרייברים FEAR נוטה להיות "יותר מדי כבד" בעיקר בעיבוד צללים, אז ככה אני השתמשתי ב91.37 והיו לי לאגים באיזורים עם הרבה צללים וגם לפעמים בלי קשר לרוב זה לא היה ממש מעצבן אבל אתה יודע יש מקרים שיכולים להוציא אותך מדעתך אז זה קרה לי והחלפתי ל דרייבר מסדרת ה80, 84.56 וגם 84.37 ובשניהם גיליתי תופעה מדהימה אגב זה רק קרה בFEAR נדמה לי במפות עם צללים גדולים אין שום לאג אחרי הטעינה אני יכול ישר לשחק בלי שום בעיה ואין שום לאגים.

מה שאני ממליץ לך זה לנסות להתקין דרייבר יותר ישן או יותר חדש ולראות מה נסגר+OC למעבד יכול לעזור תמיד אבל לא נראה לי שזאתי הבעיה פה, אצלי הזכרונות גם עובדים על 400 מגהרץ(400 אפקטיבי) אז אצלך המשחק ממש אמור לעבוד יותר טוב.

על איזה רזולוציה?

כולל SOFT SHADOWS?

כמה FPS?

תראה מדי פעם אבל ממש לא לעיתים תכופות יש לאגים קטנים לא מעצבנים לשנייה או שניים וזהו, SOFT SHADOWS על ON ו4XAA MS+16XAF אבל שמעתי שאם אתה מפעיל AA אז הSOFT SHADOWS מתבטל אוטומטית יכול להיות שגם פה המקרה זה כזה למרות שזה ON, הFPS נע בין 45-80 זה תלוי במקומות אתה יודע זה משתנה כל פעם, 90% מהמשחק חלק לגמרי ז"א מעל ה45 FPS. רזולוצייה 1024^768 הכרטיס לא יכול להתמודד עם משהו מעל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלי בצד. לי יש בעיה תמיד הFPS נמוך. אני צריך להריץ את FEAR חלק אבל יש פעמיים במשחק שזז לא הכי חלק והFPS עומד על 45 ומטה 25 .אפילו פיפא 07 בסרטונים הFPS יורד לי ל5 2 ואז זה ממש מרקטע. לי בטוח יש בעיה במחשב וגם במשחק Reservoir Dogs זה עומד על 25 ומתי שאני יורה זה יורד ל17 9 ומקרטע המשחק.

אפילו אם אני שם בהגדרות של הכרטיס על הכי נמוך [יותר ביצועים בהכל] הFPS לא עולה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שיש לך ספק של 400 וואט טהור ובכן הX1950 בעצמו צורך 350 אם אני לא טועה אני ממליץ לך להחליף ספק ל 500 וואט של ENERMAX לפחות זה גם יכול להיות הגורם לבעיה, תנסה אולי להחליף דרייברים תתקין את העדכון של מיקרוסופט לWINDOWS XP שפותר בעיות ביצועים נמוכה עם מעבדי כפולי ליבה של וINTEL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שיש לך ספק של 400 וואט טהור ובכן הX1950 בעצמו צורך 350 אם אני לא טועה אני ממליץ לך להחליף ספק ל 500 וואט של ENERMAX לפחות זה גם יכול להיות הגורם לבעיה.

:lol: :lol: :lol:

הספק שלו יכול להחזיק CF של הכרטיס שלו

וחוץ מזה אין היום כרטיס שצורך 350

תראה מדי פעם אבל ממש לא לעיתים תכופות יש לאגים קטנים לא מעצבנים לשנייה או שניים וזהו, SOFT SHADOWS על ON ו4XAA MS+16XAF אבל שמעתי שאם אתה מפעיל AA אז הSOFT SHADOWS מתבטל אוטומטית יכול להיות שגם פה המקרה זה כזה למרות שזה ON, הFPS נע בין 45-80 זה תלוי במקומות אתה יודע זה משתנה כל פעם, 90% מהמשחק חלק לגמרי ז"א מעל ה45 FPS. רזולוצייה 1024^768 הכרטיס לא יכול להתמודד עם משהו מעל זה

עכשיו זה ניראה הרבה יותר הגיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הספק שלי יכול להחזיק מחשבים בהרבה יותר חזקים משלי. אמרתי אולי הספק שלי לא טוב. עכשיו לגבי עדכון למה אתה בדיוק מתכוון?תן קישור ישיר לשם אחי

ויכול להיות שדרייבר נגיד 6.10 יהיה יותר טוב לכרטיס שלי מ7.1?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל למה אמרתי שיכול להיות שזה הספק? כי מקרה כזה היה לחבר שלי וכשהוא החליף ספק ל500 וואט אז זה נפתר וכנראה זה לא המקרה שלך אז נמשיך...

זה מה שמיקרוסופט מציעים לעשות למי שיש מעבד כפול ליבה http://support.microsoft.com/kb/909944 כמו כן אני זוכר שיש עדכון לווינדוס שפותר בעיה זאת תעשה UPDATE וחפש עדכון בשם KB909944 אם יש אחד כזה.

וכן ייתכן מאוד שדרייבר 6.10 יהיה טוב מ7.1 או להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יש לי בעיה הוא לא נותן לי להתקין שום דריבר אחר יש לי 7.1 ואני רוצה להחליף ל7.2 ונסיתי גם ל6.10 אבל הוא נותן לי שגיאה מתי שהוא בא להתקין את הדרייבר תראה בתמונה. ואני הוצאתי את הדרייבר שלי לפני שאני מתקין דריייבר אחר. ויש לי 64 והורדתי רק מה שמתאים וזה לא נותן לי להתקין.רק הדרייבר שיש לי 7.1 הוא נותן לי להתקין אותו חזרה רק אותו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...