אילו נשקים מBF2 כדי לי לקחת? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו נשקים מBF2 כדי לי לקחת?

The Dom

Recommended Posts

אני אוטוטו על סף עליית רמה :smile1:

הנה הפרופיל שלי:

http://www.bf2player.com/index.php?page=stats&account=76159324&show=all

אני לא יטדע מה לקחת.... אני מאד אוהב את הSPEC OPS אבל בזמן האחרון אני משתמש באנטי טנק.

הגעתי למסקנה שאני חייב MACHINE GUN 1 ועוד משהו אבל ... מה כדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מצאתי אתר ואני מרגיש נדיב היום אז:

ENGINEER- לוחם היכול לתקן רכבים או ארטילריהולויין. לאנג'יניר יש כמה נשקים 1. AT MINE שזה בעצם מוקש נגד רכבים והוא מאד חזק שים את זה בצד השני של גשר או מקום שאתה יודע שרכבים יעברו בו.

נשק עיקרי- שוטגאן- השוטגאן ההתחלתי חלש מאד ויש לו זמן טעינה ארוך.

רימון- יכול לזרוק למרחקים ותתפלא, לא כמו בCS רימון שלידך הורג אותך.

WRENCH- נותן לך לתקן עצמים שהזכרתי למעלה- ככול שתתקן יותר ככה תצבור יותר נקודות תיקון.

assault-לוחם חזק המצויין בנשקים חזקים.

הנשק העיקרי של הלוחם הוא בד"כ AK או משהו בסגנון. זה די חזק אבל לא כמו ברמותיו הגבוהות יותר (כמו הG3).יש לו 2 מצבי ירייה אוטומטי וחצי אוטומטי.

רימון- ראה למעלה

משגר רימונים- זה תוספת שיש רק לASSAULT שבו פשוט השחקן מעלה את הכוונת וטוען רימון במקום מיוחד בנשק שיכול להגיע למרחק גדול יותר מאשר עם רימון.

אקדח- די חלש מצוייד במחסנית של 13-15 כדורים.

MEDIC- לוחם די חזק המצוייד בתיקי ללוחמים בשטח שאותם הוא יכול לפזר וככול שהוא ירפה יותר ככה זה ייתן לו יותר HEALTH POINTS .

נשק עיקרי- M16 מצוייד במחסנית של 30 כדורים.הנשק ברמה השנייה של המדיק הרבה יותר טוב.

רימון

SHOCK PADS -איתם הרופא יכול להחיות פצועים שכמעט על סף מוות וככול שתחייה יותר יהיה לך יותר REVIVE POINTS

אקדח

ANTI TANK - חזק נגד רכבים קלים ומתמודד נגד טנקים.

נשק עיקרי- SMG בעל 30 כדורים לא חזק במיוחד אבל עושה את העבודה.(יש אותו בCSS ושחכתי את שמו)

בזוקה- אצל כול קבוצה היר נראית אחרת. טובה נגד טנקים ורכבים קלים. מקש ימני כדי להיכנס לזום-ירייה. מקש שמאלי כדי לירות. אחרי הירייה אפשר לכוון את הטיל עם העכבר (ז"א אם אתה רוצה שהטיל יעוף ימינה אתה מזיז את העכבר ימינה).

אקדח

SUPPORT- יש לו את היכולת לתת לחבריו תחמושת.

נשק עיקרי- MACHINE GUN 100 כדורים אבל לא עד כדי כך מכוון.

רימון

קופסת תחמושת - יכול לפזר ולתת ללוחמים תחמושת, ככול שתתן יותר תחמושת ככה יהיו לך יותר AMMO POINTS

אקדח

SNIPER

נשק עיקרי- SNIPER RIFLE תחמושת בין 10-15 כדורים. יש לו הרבה יותר זום מאשר לנשקם אחרים אך הSNIPER הראשון שמקבלים הוא די חלש.

בנשק השני של הSNIPER יש הרבה יותר נזק וגם הכדור יכול לחדור דרך שמשות (של מסוקים לדוגמא).(רק כשאתה עולה לרמה מסוימת אתה יכול לבחור רמה 2 או 3 של נשקים).

רימון

אקדח עם משתיק קול

CLAYMOR - מוקש נגד חיילים, ברגע שחייל של האוייב עובר לידו או דורך עליו הוא מתפוצץ והורג אותו ישר.

אפשר לשים שלאימור ליד סולמות של בניינים. למשל כשאתה מטפס לגג של בניין אז קרוב מאד לסוף הסולם אתה יכול להניח את המוקש וברגע שמישהו ינסה לעלות מהקבוצה היריבה- הוא יתפוצץ. יש לך רק 2 מוקשים.

בד"כ הכי טוב לעלות לבניין או למנוף ולחכות שם. הסנייפר נועד כדי לכבות ב"כ ולא להסתער.

SPEC OPS- משמש למבצעים מיוחדים כמו ניטרול הארטילריה או הלווינים של האויב.

נשק עיקרי-שחכתי את השם אבל הנשק ההתחלתי הוא בסיסי מאד ולא חזק במיוחד.

רימון

אקדח עם משתיק קול

C4- זורקים אותם על לווין/משגר ארטילריה/טנק/רכב/מסלול של האויב וברגע הנכון מפוצצים עם השלט. בד"כ צריך שני C4 כדי לפוצץ משהוא ולקבל נקודות.

כדי להחליף לשלט לוחצים קליק ימני.

לכולם יש את אותו סכין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...