האם Antec NEO HE 550w יחזיק את המפרט הבא - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם Antec NEO HE 550w יחזיק את המפרט הבא

STi

Recommended Posts

שלום חברים,האם הוא יחזיק ללא בעיות את המפרט? אז ככה זה עדיין לא גמור אבל זה פחות או יותר מה שאני קונה Athlon 64 x2 4000+ SOCKET AM2 2X1024 Cache או ATHLON ?64 X2 4800+ AM2 2X1024 CACHE ? ASUS M2N SLI DELUXE CORSAIR DDR2 XMS2 800MHZ 1GB(2X512) CL4? LEADTEK Geforce7900GS 256MB ?כשהם בתצרות sli ?כלומר שני כרטיסים WD1600YS 160GB SATA2 16MB BUFFER 7200? ? DVD-RW כלשהו... מארז LANBOY? שיש בו 2 מאווררים של 120 ואני מאמין שאני ישים איזו אחר למעבד ישנה אפשרות ל-OC ואני מצטער אם זה יצא מבולגן פשוט אני כותב מהפלא.. אני יערוך כבר בבית... תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע הכרטיסי מסך לא קריטי לי הכל תלוי בכמה כסף שיהיה לי אני רוצה לדעת אם אני לא יהיה מוגבל עם זה,נגיד אם אני ירצה לשים מהסדרה של ה8 אולי אני יקנה כרטיס אחד יותר טוב ואח"כ יקנה עוד אחד אותו דבר,זה לא לחוץ,הקטע שאני רוצה לדעת שהספק הזה באמת מחזיק ממש טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, שוב, הלוח כבר קיים אצלי!!!

אז זה כבר סגור... אז איזה מעבד של לקנות...

למה זיכרונות קקי אחי, אלו זיכרונות מעולים וגם חברה מעולה! אחי רק תקרא כל מיני ביקורות על הזיכרונות האלו תראה מה אומרים האלו שכל אחד שהוא אוברקלוקר צריך כאלו, אני אומנם לא יודע אם אני יעשה אבל אני רוצה שתיהיה לי האפשרות בגלל ה אני משקיע בהם כשאני יכול לקנות זיכרונות בחצי מחיר...

וגם המארז כבר אצלי, ואני לא יודע למה אתה אומר קקי, אולי כדאי שתבדוק לפני שאתה שולל... הוא ממש איכותי והרבה אנשים גם פה בפורום המליצו עליו, וגם בהרבה מאמרים אחרים באינטרנט, ואני כבר מכיר אותו אז אני אומר לך שהוא מעולה, אני לא יודע למשל מה לגבי הכרטיסי מסך מסדרת 8 אם הם נכנסים וכל זה אבל את זה כבר נבדוק...

ו Xtract הדיון פה קצת נסחף לכיוונים אחרים, אבל תן רק להבין למה יש בעיה בחלקים וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה.

זה לא מתאים לפה אלא לפורום מפרטי מחשב. שאל את השאלות שלך שם.

וזו באמת באמת האזהרה האחרונה...

אני שמח שאתה מודע לזה שהדיון נסחף.

אין לי בעיה שיסחף לכל כיוון בו הוא קשור לפורום הזה. לא קשור לפה? יש פורומים אחרים ושם אתם יכולים להמשיך להיסחף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, שוב, הלוח כבר קיים אצלי!!!

אז זה כבר סגור... אז איזה מעבד של לקנות...

למה זיכרונות קקי אחי, אלו זיכרונות מעולים וגם חברה מעולה! אחי רק תקרא כל מיני ביקורות על הזיכרונות האלו תראה מה אומרים האלו שכל אחד שהוא אוברקלוקר צריך כאלו, אני אומנם לא יודע אם אני יעשה אוברקלוק אבל אני רוצה שתיהיה לי האפשרות בגלל ה אני משקיע בהם כשאני יכול לקנות זיכרונות בחצי מחיר...

וגם המארז כבר אצלי, ואני לא יודע למה אתה אומר קקי, אולי כדאי שתבדוק לפני שאתה שולל... הוא ממש איכותי והרבה אנשים גם פה בפורום המליצו עליו, וגם בהרבה מאמרים אחרים באינטרנט, ואני כבר מכיר אותו אז אני אומר לך שהוא מעולה, אני לא יודע למשל מה לגבי הכרטיסי מסך מסדרת 8 אם הם נכנסים וכל זה אבל את זה כבר נבדוק...

ו Xtract הדיון פה קצת נסחף לכיוונים אחרים, אבל תן רק להבין למה יש בעיה בחלקים וזהו

מעבד תקנה 3800+ ותעשה לו OC.

אני יסביר לך למה הזכרונות קקי.

פעם לפני חצי שנה בערך היו מוכרים אותם עם צ'יפים טובים ואז הם היו טובים, היום מוכרים אותם עם צ'יפים ג'נריים ממש דפוקים שהופך אותם לא כדאיים לקניה.

הם גם יקרים בארץ ובמחיר שלהם אפשר להשיג היום משהו הרבהרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...