כמה הייתם משלמים על שירות הורדת מדיה גלובאלי כללי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה הייתם משלמים על שירות הורדת מדיה גלובאלי כללי?

Dr. n00b

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה בדיוק העניין, כל טלויזיה שנקנית היום ניתנת לחיבור למחשב, והמחשב הופך להיות מרכז מדיה - אז למה לי לשלם תיווך ליבואני תוכן כמו אם יש לי אפשרות להשיג את התוכן בעצמי מהיצרן, קרי, תחנות שידור אמריקאיות (במידה ואני לא מחפש תוכן ישראלי או מתורגם, כמובן)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) מהירות מספקת - שהשידור יתחיל לא יותר מ15 עד 30 שניות מרגע הבקשה.

2) איכות - ניתן להציג את המדיה על מסך גדול בסלון.

עוד משהו?

זה היה בצחוק על זה שכל שורה שלך כללה את מילה בשורש ס.פ.ק חעחע ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כשנותנים לך להוריד, זה לא באיכות שאתה רוצה, זה באיכות שהם רוצים (CD יותר איכותי עדיין, וגם אפילו רגיל יותר איכותי מהסרטים שהם נותנים). מה גם שהיום העולם עובר ל high def ואת זה לא נראה לי יהיה אפשר להעביר באינטרנט.

יש גם בעיה שמישהו מחזיק בבני ערובה בכל המדיה שלי (מה אם הוא יחליט להעלות מחירים ? מה אם הוא יסגר ?).

בלי קשר, כל עוד ניתן להשיג מידע דיגיטלי באשר הוא בחינם באותה קלות (או אפילו יותר בקלות) מאשר ניתן לרכוש אותו, הרוב עדיין יעדיף חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם בעיה שמישהו מחזיק בבני ערובה בכל המדיה שלי (מה אם הוא יחליט להעלות מחירים ? מה אם הוא יסגר ?).

כן אבל יש עוד ספקים של אותה מדיה. וסך הכל אם השירות מספיק מהיר, להוריד סרט ייקח לך רבע שעה (כלומר תתחיל לצפות בזמן תוך כדי הורדה), אלבום - כדקה.

מה אכפת לך אם השירים לא שלך? גם שידורי הכבלים לא שלך, ואתה עדיין משלם להם. ואם הם מעלים לך מחיר? אתה מאיים לעבור למתחרה ומוריד אותם חזרה, או שפשוט עובר למתחרה. כמו כל שירות אחר.

5Mb מהירות הורדה - ואתה חושב שלא תוכל לראות תוכן 720p בזמן אמת? ואפשר לחשוב ששידורי הטלויזיה כיום הם יותר איכותיים.

150 לשירות שכולל רק סדרות וסרטים - אולי. לשירות שכולל גם מוסיקה, בהתחשב בזה שכבר היום לוקחים על זה 20$, אני חושב שזה קצת מעט, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטים שלוקח רבע שעה כדי להתחיל לצפות בהם, הם באיכות דומה ל DVDRIP לא ל HD. האלבומים שוב, מגיעים באיכות דחוסה, ולא ב FLAC או משהו כזה. אני אישית לא הייתי משלם היום לטלוויזיה בארץ, פשוט יורקים לנו בפרצוף לעומת חו"ל (גם מבחינת תוכן, גם מבחינת איכות). לגבי מתחרים, קודם צריך שהשוק יהיה מספיק גדול, ושכולם יעבדו באותה טכנולוגיה בשביל שזה יקרה. מה גם שכיום לא נראה לי שאף אחד מהשרותים שמתאר (לפחות בתחום המוזיקה) פועל בארץ (בכל זאת, אנו שוק קטן).

שוב, בארץ כרגיל, הכל איטי לעומת חו"ל (גם מהירות , גם איכות וכו').

ולדעתי הרוב שיכול להשיג דברים בחינם, יעדיף זאת, אחרי הכל שירותים כמו ITUNES ומוזיקה בתשלום חודשים קיימים כבר מס' שנים, ועדיין הם אחוז קטן מאוד מהמוזיקה בשעוברת בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ITUNES עושה רווח מדהים בארה"ב, ובכלל מכירות מוסיקה חוקיות בארה"ב עוקפות הורדות פיראטיות.

אבל אנחנו זה לא אמריקה, ואירופה זה לא אמריקה, והמחירים של ITUNES מופקעים, והעובדה שITUNES מוסיפים לקבצים שאתה רוכש - לא משכיר - זו חוצפה שלא הייתה כדוגמתה. פלא ששירות אלטרנטיס בלבד כמו EMUSIC מזדנב אחריהם?

ובכל זאת, ITUNES מוכר גם סדרות , ויבוא יום ובמקום לשלם פר פרק, תשלם מנוי, כמו לכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא אכן עושה רווח לעומת התחרות, אך עדיין זה טיפה בים למול תופעת הפירטיות (שאפילו לא ניתן לכמת אותה). אפל מוסיפה למדיה בגלל שחברות המוזיקה הגדולות מחייבות אותה, לא כי היא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הבבל"ת של ג'ובס על זה שאפל לא רוצה זה שטויות. הרי מבחינתם כל עוד רק תומך בFAIRPLAY - וכל מי שמשלם לאפל יכול לתת תמיכת FAIRPLAY למכשיר שלו - מרויחה לא מעט מקיום נז"ק בITUNES. והיות וITUNES היא החנות הגדולה והמוכרת ברשת, אם הם היו רוצים לצאת בקמפיין להפסקת שימוש בDRM, הם היו יכולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד שזה שטויות עד מחר (ויכול להיות שזה אפילו נכון), אבל תראה לי עוד מנכ"ל בעמדת השפעה שיעיז לצאת בהודעה ופרסם בעמוד הראשי של החברה שלו מאמר שיוצא נגד משהו כזה בסיסי בתעשיה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד, בתור המפיץ הכי רווחי שלהם באינטרנט (ואיש עם מעמד בכיר בטכנולוגיה כמו שלו), הדעה שלו בניגוד לשל הרבה חברות אחרות משמעותית... זה קצת נאיבי להגיד שהוא יצא עם הודעות שהוא לא מאמין בהם, כי מה לעשות עם המעמד שלו אנשים עלולים להקשיב לו.

רגע, הנה, הופסן, אחת מ4 הגדולות, EMI, כבר נמצאת בתהלכי בדיקה למכירת שירים בלי DRM:

http://www.engadget.com/2007/02/09/emi-reportedly-contemplating-drm-free-music/

אני לא רואה יותר מדי מנכ"לים בכירים בעמדת השפעה יוצאים עם הצהרות שעלולים לפעול נגדם בטעות, בטענת יחסי ציבור מעולים בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יפעל נגדו בדיוק? פתאום חברות התקליטים יגידו "סטופ! אנחנו לא מוכנים לעבוד יותר עם iTunes, מקור הכנסה כל כך רווחי, בגלל שסטיב ג'ובס אמר שהוא לא אוהב את ה-DRM"?

הכל מתחיל ונגמר ביחסי ציבור - ג'ובס עשה לעצמו PR מצוין, ועובדה שזה עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...