שביתת הסטודנטים בסמסטר ב' - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתת הסטודנטים בסמסטר ב'

IG

Recommended Posts

חולערות, בגלל 20 נק' בפסיכומטרי אני דוחה את ההרשמה לתואר בשנה ואתם מחפשים לי חופשות ? צריך לשלוח אתכם לגלות בסיביר :pissed:

ועכשיו ברצינות,

אם יש שביתה ...המוסד חייב להחזיר לכם את מכסת השעות הסמסטריאליות ?

אחרת, מה הטעם ? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחזירו... בכיף... פשוט רוצים קצת חופש.

אני אתמול עשיתי מבחן אחרון לתקופת המבחנים, אחרי תקופת מבחנים של חודש וחצי- כשהייה לי בערך כל 3 מים מבחן... חודשיים לא ראיתי את ההורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...

לא סינכרון ולא בטיח... אנחנו שובטים בגלל משהו אחר לגמרי...

וזה לא התלמידים שובטים, זה המורים- שמפחדים שייעלו את המערכת ויזרקו חלק מהם... אנחנו שובתים כי רוצים להעלות לנו את שכר הלימוד- בניגוד להמצלות של ועדה קודמת שהחליטה להוריד אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי אתר ארגון המורים יש שביתה בתיכונים ביום ראשון (מחר) ללא קשר למה שיהיה באוניברסיטאות. וגם אם יש קשר - זו שביתה של הבעת הזדהות.

ולמה ארגון המורים שובת? בגלל שעדיין את הסכמי שכר מסודרים עם המורים..

לצערי, כמה שזה ישמע חנוני, זה רע, מאוד. עוד כמה חודשים בגרויות, וברוב המקצועות יש עוד ה-מ-ו-ן חומר להשלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסגרת המאבק של התאחדות הסטודנטים הארצית, יושבתו הלימודים על ידי אגודת הסטודנטים במסלול האקדמי ביום א', 25/2/07. המבחנים יתקיימו כרגיל. לפרטים נוספים: אתר אגודת הסטודנטים www.aguda4u.co.il מזכירות אגודת הסטודנטים- טל. 03-9628930.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחת המאבק והפגנת הכוח?!

פארשים!

ברכבת הביתה קיבלתי את ההודעה על ביטול השביתה, ופיספסתי פגישה שהנוכחות בה הייתה חובה ועכשו בגלל הכוסיות האלה יש לי צרות עם איזה מרצה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...