הגיע הזמן לפתוח דיון S.T.A.K.E.R. Shadow of Chernobyl+עדכון עם צילומי מסך עמ 5 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן לפתוח דיון S.T.A.K.E.R. Shadow of Chernobyl+עדכון עם צילומי מסך עמ 5

DrLEON

Recommended Posts

Yot אתה משחק בDX8 (נראה לי..או שזה בגלל ההגדרות, תבדוק אם אתה צמוד לקיר רואים כאילו יש בליטות תלת מימדיות-אם יש זה DX9)אז הממ הממ תכנס לתיקייה BIN ותפתח Stalker_net וסמן R2 וסגור ותתחיל לשחק יש הרבה אפקטים וגם נהיה כבד יותר..לדעתי קצת יותר מדי פרטים במפה למולטי ויש לא רק דסמאצ' אלא גם טים-דסמאצ' וגם ציג ארטיפקטים.

----

זה מעלי- לא יהיה.

--------

שמתי לב לעוד משהו - זה לא תומך בכפולי או שזה רק לא תומך בC2D.

זה המשחק הכי כבד ששיחקתי עד היום מקווה שהם ישפרו את זה למרות שרוב המשחק לא יהיה בתוך צפיפות כמו במולטי כך שאני מאמין שיעבוד ממילא יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סרטון ה17 החדש יצא

http://www.gamespot.com/pc/action/stalker/media.html?sid=6166290&autoplay=6166290&om_act=convert&om_clk=gumballs&tag=gumballs;img;2

המשחק הזה ניראה מפחיד בטירוף! HL2 ו FEAR פשוט לא מתקרבים אליו

:xyxthumbs:

לפי הפורומים שבקרתי בהם הפופולאריות של המולתי של STALKER אמור להיות ברמה של CS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במולטי, לא אהבתי בכלל, לא אהבתי את הקטע שצריך לקנות נשקים, זה עוד יותר מסובך מCS, אני אוהב כמו בhl2 deathmatch שמקבלים התחלתי ואז אוספים נשקים, והיו שם לאגים נוראיים למרות שהפינג שלי היה 100!

ומרוב לאגים אז החברי צוות כבר לא שמו לב שיש לאגים והתחילו לירות עליי אז קיבלתי קריזה, העברתי לסכין התחלתי לרוץ לאחד אחד וללחוץ על מקש ימני בעכבר ומחקתי את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי ידחו עוד כי כבר הכל מוכן והם הביאו להרבה אתרים דמואים של הסינגל ונראה לי יש כבר הזמנות מוקדמות ומאוחר מדי לבשביל לדחות.. בתקופה של דום 3 היו רק דיבורים ולא יותר נראה לי, מקס' בטא מודלפת בלי התקנה או אלפא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקרתי בפורום האוריגינלי של המשחק שהוא ברוסית אז מפתחים ומודרתורים של המשחק משתתפים בו וכל הזמן שואלים אותם שאלות

הם אומרים שהמולטי BETAשל STALKERזה כמו עוגה שלא תפחה עדיין הוא יעבור עוד אמון שינויים והוספות עד ההזדהבות שלו

וגם שאלו אותם לא פעם אחד בקשר לדחיה הפעם זה סופי

ב 23-25למרץ המשחק בחנויות אירופה,רוסיה,אוקריינה

שאלה היא אחרת מתי אנחנו בארץ מקבלים אותו?

הם אומרים שיקח מ50 עד 80 יום כדי לעבור את הסינגל

הם אומרים גם שה STALKERS שבקבוצה שלי בסינגל אפילו יכולים לתת לי שם או כינוי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו ראיתי היום את הסרט STALKER של Tarkovsky, סרט רוסי מ1979 עשוי מעולה ולא מרגישים שהוא ישן, יש כתוביות מובנות באנגלית(מה שכן צריך די לשלוט באנגלית כדי להבין את הסרט כמו שצריך)או לדעת רוסית, בסרט מסופר על סטאלקר שיוצא ל-"ZONE" אזור שנפל בו מטאור ואנשים נעלמים שם ומי שיוצא כביכול מתעשר, האזור ובכלל הכל מן הסתם כמו במשחק רק שהסיבה להכל שונה, הסטאלקר הזה מביא לשם סופר ופרופסור שמחפשים את עצמם בחים ורוצים להתעשר על הדרך, כל הסרט בעיקר שיחות נפש עמוקות ואין בו הרבה דברים שקוראים מבחינת פעולה ואין בכלל אקשן אפשר לומר, בקיצור מי שמספיק בוגר ומעריך לא רק הוליוודי זול(בחורות יפות, קרבות, פיצוצים)יהנה מהסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...