אני מחפש רמקולים 5.1 לחדר - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש רמקולים 5.1 לחדר

Airtel

Recommended Posts

הבנתי... אז בינתיים כל הכסף שלי שזה כולל עזרה מהורים סבא וסבתא ויומולדת והכל הולך על LCD 32 אינץ' ואני כנראה מתחיל עכשיו לעבוד אז נראה כמה אני ירויח ולפי זה אני יבחר מה לקנות, אני ינסה לקנות את הZ5500 כי זה ברור שהם ממש איכותיים וגם זה בא עם שלט והמתקן הקטן הנחמד הזה רק אני יתבאס שאני לא יוכל לנצל את העוצמה שלהם כמו שצריך...

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה יש'ך מהעוצמה?

זה בד"כ הדבר הפחות חשוב ברמקולים בייתיים... יש 793402378 פרמטרים אחרים שאתה תנצל בהם, ולא היית יכול לקבל אותם מרמקולים זולים יותר...

עצה נוספת: לפני שאתה מתחיל לחסוך, אני מציע לך ללכת לשמוע כמה מערכות ולראות אם אתה בכלל שומע הבדל בינייהן... קח איזה דיסק מקורי (איכות סאונד מקסימאלית... לא ...) ותשמע כל מיני מערכות- רצוי עם אותו מקור (אותו מחשב או כרטיס כול... כדי להפחית את ההשפעה של גורים שונים במערכת על הביצועים של הרמקולים...).

שחק עם המערכות (מבחינת כיוון סאב, ווליום וכו'), תנסה להקשיב לדיוק של הצליל, לפרוט, לעומק, ליחס בין הבאס והצלילים הגבוהים...

יכול להיות שאתה לא תשמע הבדל בין ה-530 לZ5500 ולא יהייה טעם מבחינתך לקנות את המערכת היקרה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה יתנו לי לשמוע כמה מערכות? ולא היה אכפת לי להתפשר על X530 הקטע ששמעתי שאי אפשר לחבר אותו ל360 ולקבל סראונד, אין לי מושג למה אבל ככה אמרו לי בפורום teamxbox. איזה הבדלים בחיבורים או לאדע מה יש בין הZ5500 לX530 שיאפשרו לZ5500 להשתמש בסראונד של ה360 ולX530 לא?

והעוצמה כן משמועתית אחי.. בZ5500 אחד שווה לעוצמה של כל הX530 ביחד, אני יצטרך לשים על ממש ממש נמוך בשביל לא למוטט את הבניין נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשמוע כמה מערכות אולי יתנו לך בחנויות גדולות כמו דיפו וכאלה... אולי גם בחנויות קטנות יותר (לדוגמא את הX530 אולי יתנו לך לשמוע גם בבאג...)

תריץ בזאפ חיפוש על מערכות שאתה רוצה לשמוע, חפש חנויות קרובות אליך ותתקשר לברר אם הם יכולים להשמיע לך אותן... רק אל תגיד מראש שאתה לא מעוניין בקנייה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות כתוב באתר של הXBOX או בספר הדרכה (או משהו כזה) שהגיע איתו במה הוא תומך (אם יש לו כרטיס קול שתומך ב5.1 אני מאמין שהוא יתמוך בכל מערכת)... מקסימום, תביא את הקופסא לחנות, תחבר אותה שם ותבדוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואלה אחי זה סיבוך להתחיל להסתובב עם הקופסא הזאת (זה קופסא כבדה+כבלים+ספק כוח חיצוני+טרנסורפמטור כבד מאוד).

הקטע שבפורום teamxbox הם אומרים שהX530 לא יכול לתמוך בסראונד עם ה360 אבל הZ5500 אז אני תוהה מה ההבדל בין השניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה איזה מקודד דיגיטאלי פנימי :nixweiss:

מהשוואה שעשיתי לשתי המערכות באתר של לוג'יטק אני חושב שזה הדבר שמפריד בין הX530 לXBOX :)

Dolby® Digital is the universal standard for 5.1 digital sound. DVDs, PlayStation®2, Xbox®, digital cable, satellite TV, and HDTV all use Dolby Digital. The Z-5500 Digital includes a hardware Dolby Digital decoder for full, rich 5.1 sound.

זה הדולבי דיגיטאל פרולוג'יק II...

ברמקולים של קריאייטיב מצאתי רק את אלה (אחרי כמעט שעה שחיפשתי באתר של קריאייטיב... קיבינימאט עם המתכנת של האתר הזה! בכול הטכנולוגיות הקיימות הוא שם של הדגמים שתומכים בהם חוץ מהטכנולוגיות של דולבי :bash::pissed:)

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=27297

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעני צריך רסיבר שמקודד את הצליל ואז זה ישמע ברמקולים שזה מה שיש לZ5500 כי הסאונד הוא בזמן אמת?

איזה עלוב זה

במשחקים במחשב הx-fi שלי לדוגמה יודע לקרוא את הכיוון של הצלילים בתלת מימד בזמן אמת ומעביר את זה בצורה אנלוגית לרמקולים הנכונים

בקיצור אתה צריך Z5500 או כל 5.1 שבאים עם מקודד משלהם במקרה שזה רק או שתארגן איזה רסיבר שיקודד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אייטריג... זה אינספאייר שאף פעם לא שמעתי עליהם ביקורת...

אבל אני לא חושב שהם יהיו נוראיים במיוחד במחיר כזה... (בכול זאת, קריאייטיב זה לא בוס ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...