First Project-The Kings - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

First Project-The Kings

sebi

Recommended Posts

טוב אז ככה, השנה עברתי לסקרמנטו (בירת קליפורניה למי שלא יודע...) ותוך כדי שאני יושב פה ומת משעום נכנסתי לקטע הזה של המודינג וכמו הרבה אחרים אמרתי לעצמי למה לא.

אז הזמנתי מארז מNEWEGG הכי זול שעולה 10 דולר, הוא הגיע כרוב החיבורים לברגים בפנאל הקדמי שבורים והדלתות עקומות אבל אני ינסה להסתדר עם זה.

אתמול התחדשתי גם בדרמל מקורי (MultiPro) שעלה 65$ (תמיד אפשר להחזיר ולקבל את הכסף בחזרה :xyxthumbs:)

בגלל שהמחשב הראשי והיחידי שאני משתמש בו הוא ובגלל שאני קצר במזומנים חשבתי לעשות משהו שאני יוכל למכור.

אז החלטתי שהנושא של המחשב יהיה הKINGS, קבוצת הכדורסל בסקרמנטו וכשהעיר מפוצצת באוהדים שרופים למרות שהקבוצה גרועה ביותר יש סיכוי שאני ימצא איזה פראייר שיסכים לקנות את המארז, אם אני לא ימצא אז אני ישמור אותו לעצמי אני עדיין מרוצה.

אתמול התחלתי לעבוד ושכחתי לקחת של הלפני עם המסקינג טייפ והכל אז הנה התוצאה אחרי שהסתיים החיתוך:

1000542tu5.jpg

אפשר לראות שהאותיות קצת עקומות כי השארתי קצת מקום לשיוף אולי בהמשך היום אני יתחיל לשייף. הדפסתי בהתחלה את האותיות באריאל ואז שיניתי אותם שיראו כמו פה:http://webpages.csus.edu/~sac68609/MIS175/Kings%20Logo.jpg

קניתי גם מאוורר לדים 120 של רוסוויל

יש לי עכשיו שבוע חופש מבצפר אז ככה שאני ינסה להתקדם כמה שיותר כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מבטיח. :yelclap:

מה עוד מתוכנן להמשך?

בינתיים אני מתכנן צביעה בסגול

חור למאוורר בגג אולי גם חור יותר גדול עם פרספקס

חריטה על הפרספקס (לא בטוח)

תאורה כמובן, נראה לי שאני ילך על קתודות UV יתאים לTheme הסגול

מאוורר 80 מאחורה עוד לא קניתי...את ה120 אני ישים מקדימה

אולי אני יקנה גם איזה פנאל שליטה למאווררים ל3.5" אני יודע שזה מעפן לקנות והייתי מת להכין לבד אבל אחרי הכל אני רוצה למכור את זה אז אני מנסה לעשות אותו מקצועי ככל שאפשר

נראה מה עוד יעלה לי בראש אני דיי ספונטני בקשר לכל העניין הזה

הצעות יתקבלו בברכה :P

בינתיים נתקלתי בבעיה הראשונה שלי, התחלתי לשייף את הדלת עם הגלגל שיוף של הדרמל וחשבתי שאני יוכל לעצב ככה את הקווים ולעשות אותם יותר מדוייקים אבל מתברר שחוץ מלעשות הרבה רעש הגלגל הזה לא עושה הרבה, מה שכן הוא עשה זה רק להרוס לי חלק מדלת כל כך התבאסתי שכמעט שברתי אותה

עכשיו השאלה שלי האם אני יכול לעשות את זה בעזרת שופין ידני כזה בשביל לעשות גימור לקווים של החיתוך?? יענו לעשות קווים ישרים כמו שצריך

הרסתי את הפינות המעוגלות של החור השמאלי וגם חלק מהאותיות, הגלגל הזה היה טעות ענקית אני מקווה שאפשר לתקן את זה למה אין לי כוח להתחיל הכל מחדש על דלת אחרת

הנה הדלת נכון לעכשיו:

1000543zy1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שתוכל למכור אותו?

עם כמות האוהדים פה ואם יצא לי משהו סביר אני מאמין שלא תהיה לי בעיה למכור את זה

אני נוסע עכשיו לקנות ערכת שופינים בשביל לסיים את הדלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הדלת סוף סוף!!! אחרי יומיים של שיופים סיימתי לשייף והצלחתי לתקן את מה שעשיתי לדלת מקודם עם הדרמל

שייפתי כל כך הרבה שנראה לי חסכתי לעצמי איזה חודשיים במכון :silly:

קיצר הנה תמונה של המוצר הסופי והסט של השופינים שקניתי ב10$ סיימתי הכל חוץ מהG אני יסיים אותה בהמשך היום

1000544mr8.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לראות את הפינות של החיתוחים. אם אתה יכול לצלם אותם במקרו היה מאד מחמד - ככה היה אפשר להעריך את העבודה בצורה יותר ברוררה.

עד לפה נראה מאד נחמד, מחכה להתפתחות הפרויקט. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה גבר, ראיתי שיש לך שם כמה חיתוכים שחורגים מהאות (ב-S לדוגמה), אני ממליץ להשתמש בFILLER ולשייף עד שבצביעה זה לא יראה.

אין כמו חיתוך חלקי בשביל להרוס רעיון מוצלח. :xyxthumbs:

זה מה שהתכוונתי לעשות, אתה חושב שבונדו יעשה את העבודה??

בכל מקרה...עכשיו אני הולך לסיים את הG ואז אני יצלם מקרוב שתוכלו לראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הדלת סופי ביותר אפילו אם זה קצת עקום כבר אין לי כוח להתעסק עם זה כי גם ככה לא רואים את זה ממרחק נורמלי

1000545xz2.jpg

יצא קצת מטושטש אבל לא נורא...

מה שיש בG חלק כזה שחור זה לא חור זה פשוט קצת שרוף הפעלתי יותר מדי כוח על הדיסקית כשחתכתי. מה שכן השתמשתי בדיסקית מחוזקת

לעשות את החלון וברגילה לעשות את האותיות, זה היה פעם ראשונה שנגעתי בדרמל ולא שברתי אף דיסקית ככה שאני דיי מרוצה בסך הכל :P

עכשיו אני הולך לעשות חור למאוורר 120 בגג עם הדרמל, wish me luck!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...