אפשר לחתוך חלון במארז בעזרת מסור דיסק? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לחתוך חלון במארז בעזרת מסור דיסק?

dany_tab

Recommended Posts

אוי.... כמה שטויות :kopfpatsch: (<- סמיילי מרביץ בראש...)

ממ תראה הראש של הדרמל נראה לרוב כמו דיסק..

אז חשבתי שאולי הוא מתכוון לזה (כי המסורי דיסק האלה הגדולים, ראיתי רק בתמונות ולא יצא לי להיתקל באחד בארץ).

אני מבין שלא יצא לך להיות בהרבה חנויות לכלי עבודה ::)

אפשר אם אתה רוצה "דלת חלון"...

(כלומר - לא תשאר הרבה דלת בשביל לעשות בה חלון)

בקיצור, לא מומלץ. למרות שאולי אפשר עם מסור שולחני ע"י הנחת הדלת מתחת למסור, ואז להגביה את המסור לאט לאט עד שהוא חותך בגודל הרצוי, אבל זה סתם סיבוך.

ומה בדיוק הבעייה להחזיק את המסור (להלן "דיסק") ישר?

נכון, זה כלי עם הרבה עוצמה והוא לא קל במיוחד, אבל אם הידיים שלך צומחות מהמקום הנכון לא צריכה להיות שום בעייה.

------------------------------------------------------------------------

לפותח הת'ראד: כשאתה חותך קח בחשבון שהדיסק יחתוך חתך רחב, אז לסימון תוסיף עוד חצי ס"מ לפחות. וקח בחשבון שתצתרך לשבת הרבה זמן עם פצירה כדי לסדר את החתך.

כדי להקל על העבודה עם הפצירה (כדי שלא תצתרך להכיע לרמת גימור מושלמת...) אני מציע לך לקנות גומי U או H כדי לכסות את החתך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, הבעייה שלי עם דיסק כזה היא דווקא בעצירה בנקודה הנכונה. בגלל שהדיסק עצמו גדול, לעומת דרמל שהקוטר של הדיסק יותר קטן, ויותר קל לראות. אבל אין לי הרבה ניסיון עם מסור דיסק, אז יכול להיות שזה רק אני.

ו^^

אני יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בעבודה עם דראמל אתה לא הולך בדוך את כל הקו ::)

כל כמה ס"מ צריך לעצור, לנקות את המשטח ולראות שאתה על הקו וכמה נשאר לך (בערך) עד הסוף, ולקראת הסוף אתה חותך יותר בזהירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...