Packard-Bell memory upgrade problem (MSI-6309 M/B P3, SDRAM) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Packard-Bell memory upgrade problem (MSI-6309 M/B P3, SDRAM)

rhagai

Recommended Posts

שלום!

לאח שלי יש מחשב Packard Bell Platinum, עם לוח-אם MSI MS-6309 ומעבד pentiumIII 733 MHz עם זיכרון SDRAM 64 MB 133 MHz.

- ניסיתי להוסיף לו זיכרון SDRAM 256 MB, double sided 133 MHz גנרי (ללא שם) - המחשב מזהה אותו (סופר ובודק אותו) - אך לא ממשיך לעלות ל- Windows Me או 98SE - גם ב- safe mode.

אם מכניסים רק את הזיכרון החדש (ללא ה- 64 מ"ב) - אין כלל תצוגה על המסך - מסך שחור...

עדכנתי לו ביוס ללוח האם מהאתר של PB - אך ללא הועיל...

לא מצאתי תיעוד לבעיה כזאת ב- PB או MSI ולפי MSI הלוח תואם לזיכרון של עד 1.5 ג"ב (3x512MB) - ב- single or double-sided.

מיותר לציין שהזכרון שניסיתי להתקין הוא תקין ונבדק על שני מחשבי פנטיום 3 אחרים, עם לוחות-אם של אינטל (D815EPEA2) ו- BE6.

מישהו מכיר בעיית כזאת?

אשמח לכל עצה ועזרה!

חגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה שפשוט הלוח והזכרון לא מסתרים.

דברים כאילו קורים ואין הרבה מה לעשות.

אתה יכול לנסות את הביוס של במקום של PB אבל זה יכול לגרום לתוצאות לא רצויות כולל חוסר יכולת לבצע POST בלוח בכלל.

הכי טוב שתנסה אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום!

לאח שלי יש מחשב Packard Bell Platinum, עם לוח-אם MS-6309 ומעבד pentiumIII 733 MHz עם SDRAM 64 MB 133 MHz.

- ניסיתי להוסיף לו זיכרון SDRAM 256 MB, double sided 133 MHz גנרי (ללא שם) - המחשב מזהה אותו (סופר ובודק אותו) - אך לא ממשיך לעלות ל- Me או 98SE - גם ב- safe mode.

אם מכניסים רק את הזיכרון החדש (ללא ה- 64 מ"ב) - אין כלל תצוגה על המסך - מסך שחור...

עדכנתי לו ביוס ללוח האם מהאתר של PB - אך ללא הועיל...

לא מצאתי תיעוד לבעיה כזאת ב- PB או ולפי הלוח תואם לזיכרון של עד 1.5 ג"ב (3x512MB) - ב- single or double-sided.

מיותר לציין שהזכרון שניסיתי להתקין הוא תקין ונבדק על שני מחשבי פנטיום 3 אחרים, עם לוחות-אם של אינטל (D815EPEA2) ו- BE6.

מישהו מכיר בעיית כזאת?

אשמח לכל עצה ועזרה!

חגי.

לא נראה לי אבל לוחות ישנים יש איתם בעיות עם דו-צדדי אבל כמו שאמרתי לא נראה לי. :P

יאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...