Verbatim X16 או TEAC X8, מה עדיף ל-LG GSA-H30N? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Verbatim X16 או TEAC X8, מה עדיף ל-LG GSA-H30N?

The Coolest

Recommended Posts

תגידו, מה אתם חושבים על הצורב הספציפי הזה של , ובכלל הכוננים שלהם?

בזמנו אני זוכר שצורבי CDRW שלהם היו על הפנים מבחינת אמינות\איכות.

עכשיו אני מניח שזה קצת השתנה, ואני לוקח אותו בגלל מחירו הנמוך יחסית, והעובדה שהגיע הזמן לעבור לSATA.

בלוח אם שלי אין יציאות IDE שמובנות בגשר הדרומי, יש רק JMicron עם חיבור IDE בודד שיושב על PCI-E.

ב-NEC ממה שהבנתי יש בדיקת שגיאות ברמה לא רעה יחסית, למרות שמקריאה של CDFREAKS ודומיו הבנתי שלLITEON יש את בדיקת השגיאות הטובה\רגישה ביותר?

מה החסרון בזה שבLG אין את זה? מדיה שרוטה\פגומה הוא לא יקרא טוב ביחס לכוננים שיש להם את התמיכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, מה אתם חושבים על הצורב הספציפי הזה של LG, ובכלל הכוננים שלהם?

צורב טוב ובכלל צורבי ה שלהם טובים.

בזמנו אני זוכר שצורבי CDRW שלהם היו על הפנים מבחינת אמינות\איכות.

גם פעם היה אפשר לצרוב רק במהירות 4.

עכשיו אני מניח שזה קצת השתנה, ואני לוקח אותו בגלל מחירו הנמוך יחסית, והעובדה שהגיע הזמן לעבור לSATA.

בלוח אם שלי אין יציאות IDE שמובנות בגשר הדרומי, יש רק JMicron עם חיבור IDE בודד שיושב על PCI-E.

SATA זה העתיד, לך על זה.

ב-NEC ממה שהבנתי יש בדיקת שגיאות ברמה לא רעה יחסית, למרות שמקריאה של CDFREAKS ודומיו הבנתי שלLITEON יש את בדיקת השגיאות הטובה\רגישה ביותר?

בדיקת שגיאות בכל הצורבים חוץ מלייטאון ופלקסטור בכלל לא אמינה.

מה החסרון בזה שבLG אין את זה? מדיה שרוטה\פגומה הוא לא יקרא טוב ביחס לכוננים שיש להם את התמיכה?

החיסרון הוא שלא תוכל לבצע בדיקה זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה ;D

זה בעצם מכסה את כל מה שרציתי לדעת לגביי הצורב.

שאלה אחרונה לגבי המדיות.

אז אתם אומרים עדיף ללכת לחנות ולקנות שם מדיות VERBATIM ולוודא שהן מטיואן?

למרות שזה אפשרי אני מעדיף פשוט לקנות ולגמור עניין, שזה יגיע אליי במשלוח. יש לזה חשיבות כזאת גדולה מבחינת מקום הייצור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורב הוזמן, תודה על העזרה.

לגבי המדיות אני אחכה קצת, בכל מקרה בנועה הן עולות פחות עם משלוח בדואר ממה שהן עולות בלמיר בלי.

יכול להיות שפשוט אבדוק באחת מחנויות המחשבים המקומיות אצלנו.

רשום על האריזה (הSPINDLE PACK) איפה יוצרו הדיסקים, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...