בעייה בOC למעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בOC למעבד

nnfyrbsnss

Recommended Posts

שלום, אני חדש במערכת (הודעה ראשונה :)),,,,,,,,,,,

עשיתי OC למעבד שלי( שהוא Intel pentium 4 2.66 GHZ ללא OC) הגעתי לBUS של 158 המעבד הגיע ל3.1 GHZ (ע"י CPU-Z) אבל אחרי 5-6 דקות של מנוחה המחשב פשוט לא זז כל האנימציות נהיות סטטיות העכבר לא זז המקלדת לא מתפקדת במילים אחרות המחשב מת.! :s07: אבבללל זו לא בעיה של טמפ' (היא35 במצב מנוחה אחרי OC מצב מנוחה לפני OC 29-30) חשבתי אולי בעיית מתח אם זו הבעיה איך מעלים מתח ואם לא מה הבעיה אה ואם צריך הלוח של p4 800d-x (כן ישן..)

אגב שאני מגיע לBUS של 160 מדליק את המחשב והוא עושה את הצליל הזה שהוא נדלק (מי טוו כזה) מלא פעמים ומשתגע :kopfpatsch:

המערכת נתקעת כמו שאמרתי בXP בויסטה לא בדקתי

תודה רבה למי שיעזור!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה סוג הצפצופים? מדובר בקוד שצריך לפענח.

בגדול רוב הסיכויים שמדובר בזכרונות - הם לא מקבלים מספיק מתח. עדיף שתוריד את יחס הזכרונות ל-1:1(בסוף התהליך תוכל להעלות חזרה), וכמובן שעלייך להעלות VCORE למעבד. איפה? תבדוק בחוברת של הלוח, או שתשוטט בביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה סוג הצפצופים? מדובר בקוד שצריך לפענח.

בגדול רוב הסיכויים שמדובר בזכרונות - הם לא מקבלים מספיק מתח. עדיף שתוריד את יחס הזכרונות ל-1:1(בסוף התהליך תוכל להעלות חזרה), וכמובן שעלייך להעלות VCORE למעבד. איפה? תבדוק בחוברת של הלוח, או שתשוטט בביוס.

עוד מעט אני אקליט את הצפצופים

לא מצאתי בחוברת איך להעלות מתח ובביוס באפשרויות של המתח שאני לוחץ +/- זה הופך מהמתח הנוכחי לignored

אפשר קצת יותר פירוט על המשפט הזה: "שמדובר בזכרונות - הם לא מקבלים מספיק מתח. עדיף שתוריד את יחס הזכרונות ל-1:1"

אה.. והזכרון הוא של ספקטק 512 MB 333MHZ

הנה ההקלטה אגב הצפצופים לא נגמרים בשניה 42 לחצתי על כפתור הכיבוי לחיצה ממושכת http://www.mytempdir.com/1220074

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...